• veronikav
  *****

  Velmi silný zážitek a bezvadné obsazení. Tento seriál ve mě probouzí spoustu emocí a to i po několikerém shlédnutí.(14.6.2013)

 • blackrain
  ****

  S Ivanou Chýlkovou jsme se ocitli ve velmi ponurém a neosobním prostředí ruzyňské věznice, kam se její postava dostala za své smýšlení. Člověk měl být tak to zbaven své důstojnosti. Psychický nátlak a nelidské prostředí měly vykonat své. Systém to měl vymyšlené velice dobře. Doba, ve které se seriál odehrává by měla být neustále připomínána. Někteří totiž rádi zapomínají a zapomínat by se nemělo, zvlášť, když se jedná o naši pohnutou minulost. Eva Kantůrková byla vězněna jeden rok ve vyšetřovací vazbě ruzyňské věznice. Její kniha posloužila jako inspirace pro tento seriál.(8.10.2008)

 • Eriol
  *****

  Když tento seriál vysílali v televizi poprvé, o komunismu a totalitě jsem ještě moc nevěděl a nechápal jsem, proč jsou hlavní aktéři ve vězení. Možná proto na mě o to víc zapůsobila skvěle vytvořená atmosféra "lágru", že by se dala krájet. :) Vedle vynikající Chýlkové, kterou jsem si díky tomuto seriálu oblíbil (a nikde jinde už podle mě nehrála lépe), musím pochválit také skvělou Růžičkovou a Bohdalovou. Mám tenhle seriál rád a rozhodně ho doporučuju k shlédnutí. Porovnání se současnou produkcí je úsměvné...(30.3.2004)

 • Krysa SPK
  *****

  Silný až sugestivní příběh se strhujícími hereckými výkony a nejlepší režijní počin Hynka Bočana podpořený vynikající prací kamery a střihu.(4.2.2007)

 • Natabar
  ****

  Skvěle hraje kdekdo - Chýlková, Růžičková (zapomeňte na Troška-řiny),... Nejvíc mi ovšem sklapla čelist při pohledu na Jiřinu Bohdalovou - životní role.(1.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace