• Chen
  *****

  Pro mě jeden z nejlepších televizních projektů na našich obrazovkách. Jasný důkaz toho, že nejlepší scénárista je život, a když mu ještě pomůže zkušená spisovatelka v roli scénáristky do "éteru", pak vznikne seriál, na který se nezpomíná a a můžete ho vidět 10x a stále bude disponovat nepopsatelnou atmosférou.(4.2.2007)

 • blackrain
  ****

  S Ivanou Chýlkovou jsme se ocitli ve velmi ponurém a neosobním prostředí ruzyňské věznice, kam se její postava dostala za své smýšlení. Člověk měl být tak to zbaven své důstojnosti. Psychický nátlak a nelidské prostředí měly vykonat své. Systém to měl vymyšlené velice dobře. Doba, ve které se seriál odehrává by měla být neustále připomínána. Někteří totiž rádi zapomínají a zapomínat by se nemělo, zvlášť, když se jedná o naši pohnutou minulost. Eva Kantůrková byla vězněna jeden rok ve vyšetřovací vazbě ruzyňské věznice. Její kniha posloužila jako inspirace pro tento seriál.(8.10.2008)

 • rawen
  ****

  Dneska to mám pěkný... Jiřinin životní výkon aneb Bohdalce oskara!!! :) 8/10(11.4.2009)

 • veronikav
  *****

  Velmi silný zážitek a bezvadné obsazení. Tento seriál ve mě probouzí spoustu emocí a to i po několikerém shlédnutí.(14.6.2013)

 • MrPierc
  ****

  Nechutně reálný pohled na život v ženském vězení. Život v neustálem stresu a v podmínkách, které se blíží východnímu světu. Bezútěšná situace. Skvělá Iva Chýlková !(14.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace