• Kulmon
  ****

  Po třetím či čtvrtém zhlédnutí seriálu za posledních dvacet let nerad hvězdu ubírám. Přesto se jedná o jeden z našich nejlepších dramatických seriálů po revoluci i před ní. Příběh z československého ženského vězení v době pomalu (velmi pomalu) končící totality, ve kterém herecky exceluje Ivana Chýlková po boku s Jiřinou Bohdalovou, Helenou Růžičkovou a dalšími.(9.10.2011)

 • keddy79
  *****

  Šperk mezi čs seriály. Plejáda těch nejlepších herců z našich luhů a hájů a že se vytáhli! Ani jsem si nikdy nevšimla jak je paní Bohdalová skvělá herečka - ostuda, já vím (^_^; )(16.9.2007)

 • Aven
  ***

  Brr, dost sugestivní - a to díky výborným hereckým výkonům a výborně zvládnutému vyvolání atmosféry beznaděje. Až se člověku, který komunismus nezažil nechce věřit, že to takhle chodilo.(31.1.2007)

 • Sandiego
  *****

  Pro mě nejlepší český seriál, který mě tak vtáhnul, že mi i po těch letech zůstal v hlavě a to hlavně díky neuvěřitelným herečkám (hlavně Chýlková, Bohdalová, Růžičková, Jeníková a Cibulková). Každý díl pro mě znamenal ještě větší zážitek a ten poslední snad znám nazpaměť, protože jsem si ho musel stále dokola pouštět, což u seriálu obvykle (nikdy) nedělám. Ten kdo trpí skepsí k české televizní tvorbě, nechť shlédne toto mistrovské dílo!(18.1.2007)

 • hirnlego
  ****

  Jako malou mě tenhle seriál párkrát solidně duševně potýral - takže proto ta čtvrtá *.(14.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace