poster

MacGyver (TV seriál)

  • USA

    MacGyver

  • SK název

    MacGyver

Akční / Dobrodružný

USA / Kanada, 1985, 139x45 min

Hrají:

Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Jenette Goldstein, Bruce McGill, Teri Hatcher, Traci Lords, Peter Williams, Roman Podhora, Jackie Earle Haley, Brenda Strong, Sid Haig, Ken Kirzinger, Bruce Abbott, Floyd 'Red Crow' Westerman, Suleka Mathew, Gwynyth Walsh, Anthony De Longis, Holly Fields, Karla Chadimová, Clive Revill, Ernie Reyes Jr., Emily Kuroda, Ned Romero, Daniel Davis, Conan Lee, Kristian Alfonso, Mitzi Kapture, Charles Dierkop, Michael Des Barres, Cuba Gooding Jr., Jason Priestley, Marion Ramsey, Don S. Davis, Christopher Judge, John Anderson, Tia Carrere, Dalton James, Jack McGee, Ruth de Sosa, Robin Mossley, Scott Shaw, Alessandro Juliani, Merrilyn Gann, Lindsay Parker, Audrey Landers, Cary-Hiroyuki Tagawa, Donald Gibb, Marion Ross, Peggy Rea, Paul Bittante, Gery Hetherington, Henry Gibson, Wendy O. Williams, Stanley Kamel, Persis Khambatta, John Vernon, Gregory Itzin, James Karen, Corinne Bohrer, Marshall R. Teague, Jim McMullan, Tom Everett, Sharon Maughan, Antonio Fargas, Mayim Bialik, François Chau, Mark Holton, John Saint Ryan, Enuka Okuma, Lee Purcell, Iris Albanti, Deborah Foreman, Patricia McPherson, Vladimír Kulich, Larry Wilcox, John Pyper-Ferguson, Judy Geeson, Marco Rodríguez, Colm Meaney, John M. Jackson, David Hay, Richard Gant, Constance Towers, Steven Keats, Nana Visitor, Sonny Surowiec, Richard Romanus, Allan Kolman, John Cameron Mitchell, Salome Jens, Dan Shea, Kim Zimmer, Serge Houde, Michael Tucci, Vincent Schiavelli, Robert Dryer, Lynn-Holly Johnson, Kaj-Erik Eriksen, Jeff Kober, Deborah Van Valkenburgh, George Cheung, Don Gordon, Sean O´Bryan, Cliff Potts

Komentáře uživatelů k filmu (430)

  • Hellboy
    ****

    Prostě proč jsou ty zápletky v úplně KAŽDYM díle tak ubohé!:D Co to bylo za hloupej trend v osmdesátkách! Ale je to šílená sranda... S pomocí větráku si sestrojit vrtulník - kdo jinej to dokáže! Mimochodem - hned ve druhém díle se MacGyver dostane do Barmy a tak šíleně to tam místnímu diktátorovi natře, že by Rambo jen čuměl. V MacGyverově podání je i takovýhle odboj jen hra - za pomoci místních dětí zneškodní vojáky výfukovými plyny :) PS: Oproti filmu MacGyver-Lost Treasure of Atlantis, je seriál totální odpad:D(16.11.2006)

  • berg.12
    **

    Tenhle trapný seriál s nesympatickým hrdinou s nemožným účesem u mě bohužel minul věkové období, kdy by se mohl stát kultovním. A i kdyby neminul, pochybuji, že by se tak stalo. Někomu, kdo byl pro svou šikovnost postrachem všech pionýrských táborů, by se těžko mohl stát vzorem.(27.3.2006)

  • arachneuss
    ***

    MecGyver objevil Atlantidu před Disneym, Mecgyver zničil Kámen mudrců roky před Harry Potterem. Co dodat ?(2.12.2008)

  • Divočák
    *****

    Naprostý kult. Vemeš sirku a mikrovlnku a vyrobíš bagr... Že to nejde? V MacGyverově přítomnosti bych na to nevsázel...;)(2.3.2007)

  • TeeAge
    ****

    Nenapodobiteľná náuka o tom, ako sa môže z dreva robiť železné koleso. Samozrejme, len v núdzi!(25.10.2009)

  • viperblade
    *****

    Nejsem rasista, ale tenhle vtip je dobrý: Z 8. patra shodíte bagr a dopadne šroubek. Kdo byl ve 3. patře? Cikáni. Z 8. patra pustíte šroubek a dopadne bagr. Kdo byl ve 3. patře? MacGyver :-).(31.12.2006)

  • lesumir
    *

    Jenomn on dokáže z drátku a kousku papíru vytvořit s pomocí nože bagr, ve kterém unikne smrti za setinu dvanáct! Prostě hrdina hloupých...(3.4.2008)

  • castor
    **

    Můj bratr to zbožňoval, proto ho v mnohém nechápu.. Sponka do vlasů, lubrikační gel a balónek a hle - tenhle děsnej týpek něco vymyslí!!(14.12.2005)

  • Gilmour93
    **

    Moc se nenatřásej, Angusi MacGyvere s účesem Stinga! Kdybych dával na základní škole v chemii a fyzice větší pozor, taky bych uměl se švýcarským nožíkem víc věcí, než si jen otevřít jedno lahvový.. Kdo není bičován nostalgií, musí chtě nechtě uznat, že něco do sebe má jen ústřední melodie Randyho Edelmana.(22.3.2011)

  • CANIBAL
    *****

    Nejslabší díl byl MacGyver, při návštěvě v Československu. Někdejší ředitel TV Novy Železný, moc dobře věděl, proč ho tehdy vůbec neuvést. Jinak nic dalšího tumu vyčíst nemůžu.(10.12.2011)

  • gudaulin
    *

    Poněkud naivní seriál určený spíše dětem nebo dospělým s dětskou mentalitou a rozhledem. Vysoké hodnocení je způsobeno tím, že nynější jádro uživatelů CSFD bylo v době uvedení seriálu v tom správném věku a nyní pracuje osvědčená nostalgie. Dnes by tenhle kousek zaznamenal nejspíš střízlivější ohlasy. Celkový dojem: 25 %.(19.4.2008)

  • Ony
    **

    Chodila jsem do čtvrté třídy: "Je okolo půl třetí, MacGyver už letí. Objeví se v televizi, ale nesedí jen na mezi. Hned vymyslí bombu, mezi zuby namontuje plombu."(16.11.2005)

  • paascha
    *

    Kutil MacGyver z rodu Přemka Podlahy, Mirka Dušína a jiných kreatur, který si pomocí svého typického swiss nožíku a čehokoliv ostatního - drátku, provázku, kousku křídy, mrtvé žáby, použité vložky, gumového medvídka - prostě čehokoli, dokázal postavit letadlo a jako duch uniknout ze zajetí, sestrojit rentgen a zneškodnit jadernou pumu, vyrobit vysílačku a díky ní přistát s raketoplánem... Supermanův chytřejší a schopnější brácha ve své civilní podobě:-))(7.11.2007)

  • NinadeL
    ***

    MacGyver a Moonlighting, to bejvalo ve své době fajn. Tzn. u nás v první polovině 90. let. Akorát jsme pak přišli o kouzlo dílu s Dubčekem ;)(16.2.2011)

  • Smok
    *

    Načo nám je Superman a ostatní looseri? My predsa máme MacGyvera.(26.8.2008)

  • Niktorius
    ***

    Oblíbený seriál Petty a Selmy jsem si osobně až tak neoblíbil. Ale když my bylo sedm....Však to znáte - jako by všechny seriály byly tvořeny pro děti :-)(1.9.2007)

  • Stegr
    **

    40% - Vezmeme párátko a uděláme z něj vrtulník na dálkové ovládání. MacGyver byl prostě borec... :)(10.2.2008)

  • Zíza
    ***

    Ten chlap je snad ještě lepší než Chuck :-D(1.11.2008)

  • D.Moore
    ****

    Dětství! Kdo nechtěl být jako on?(24.10.2009)

  • AGAMENON
    ****

    Když byl uváděn poprvé tak jsme tím všichni opovrhovali, ale po letech je to špica zábava(pokud se to nebere vážně). Jak pravil Levák Bob ze simsňáků "I ta honička byla nereálná", nejen ta. Nejvíc se mi líbilo jak se Mac drží jen svým švýcarským pižlákem na spadlým dřevěným mostě a na zádech má čaroděje Merlina. Prostě Mac je chlápek co ze starých trubek od vysavače a žvyksny sestrají rogalo.(10.5.2003)