Po neúspěšné misi se Riker probudí na ošetřovně a zjistí, že uplynulo šestnáct let. (SkyShowtime)

sirien

Nevim jestli se ten námět ohrál až pak nebo byl ohranej už tehdy, ale... bylo to až moc předvídatelný, zlom za zlomem, pointu za pointou. V první části navíc bylo až příliš hintů, druhá byla až moc křečovitá, třetí až moc očividná, takže nic nepřekvapilo. Jakože dalo se to dívat, bylo to udělaný solidně, má to určité klasické SF motivy, ale vlastně to ničim neokouzlí. ()

PKD

Hodně dobré. A pokud by to vše byla realita, tak dám jasných 5. Plus za toho ufounského kluka Barashe v jeho pravé podobě, který jakoby vypadl  z nějaké té 50tkové SF.;-) Copak se s ním stalo? ()

majo25

Budúci čas. Super začiatok, len keď tá budúcnosť začala mať viac a viac múch, prestávalo ma to tak baviť. Povýšenia, Raikerov syn, Ferengi na mostíku, väčšina postáv sa takmer nezmenila, atď...preto mi celkom prišiel vhod zvrat v podobe Romulánov a "vymývania" mozgu (niečo podobne ako sa pokúsili aj Goauldi v Hviezdnej bráne). Druhý zvrat bol už ale myslím priveľa. ()