Voyager hostí skupinu telepatů Enaranů. To nejvíce ovlivní B'Ellanu. Začne mít až moc živé sny o tom, že je nějaká žena, která je zamilovaná do Enarana. Každou další noc se dozví další část příběhu. Všechno nabere na obrátkách poté, co B'Ellana zkolabuje. (Varan)

sirien

Tohle téma - a půlka dílu je telenovela? Ta telepatie tam neni kromě nejzákladnější zápletky nijak využitá, její téma není nijak prozkoumané, nemá to žádné sdělení nebo přesah - naprosto promarněný a zahozený. Tíhnu k tomu dát tomu 1*, ale za ten námět co sem sám ještě nikde nepotkal jednu přihodim, i když mám dojem, že to je skoro z milosti. Ale jinak viz noriaki - se zpracovánim podobných témat v TNG (...a částečně DS9) se tohle naprosto nedá srovnat. ()

noriaki

Další z námětů z nichž by scenáristé TNG udělali průlumovou epizodu, a scenáristé VOY ho přetavili do tuctového dílu. Pokud chcete vidět názornou ukázku slabin seriálu, tady je možnost. ()

RedDuck

Jedna z vážnějších epizod, vzpomínky na holocaust. Jen mám takový pochybnosti, zda by telepatická společnost dokázala takhle efektivně skutečnost a vzpomínky potlačit. ()