Voyager se střetne s lodí kapitána Braxtona z 29. století. Braxton řekne, že v jeho době Voyager způsobil něco strašného, a tak se vrátil do minulosti, aby katastrofě zabránil. Při boji obě lodi vtáhne gravitační vír. Octnou se v roce 1996 na Zemi. Pokusí se zapadnout mezi tehdejší lidi a najít Braxtona. Když ho najdou, Braxton jim řekne, že mu ukradli loď. Někdo ji hodlá použít... (Varan)

noriaki

Každý správný star trekovský seriál musí mít díl o cestování časem. Pravidelně se cestuje do historie Země a pravidelně do doby natáčení seriálu. Tenhle dvojdíl varioval zápletku ze čtvrtého filmu The Voyage Home, takže je vidět, že je o značný kus horší. Ne tak vtipný, ne tak přirozeně plynoucí. Je to seriál, takže mu to rád odpustím, ale Voyager později dokázal, že se filmům z tohoto univerza rovnat může. ()

sirien

ta roztomilá doba, kdy se 4000 GB zdálo víc, než disk dražšího laptopu :D Nicméně, celý to bylo takový... laxní, až nuceně samoúčelný a vlastně takový vcelku nudný - žádná větší pointa, žádný větší drama, nic extra vtipnýho. Myslel sem že to bude tak na 3*, ale na konci mě to ztratilo - lodě z 29. století bez zabezpečení, snadno zreplikovatelnej tech 29. století týpkem z 20. století, Voyager co potřebuje na stažení pár dat dlouhý minuty - nějak toho zaskřípalo příliš naráz - a ve druhý části nemá v podstatě nic žádnej payoff. (Plus ten trope "celej pokrok byl jen tech z budoucnosti" mi přijde takovej meh a dost přezíravej k lidem, co ten pokrok tvořili a seriál jako star trek by je měl naopak oslavovat a dávat jim tribut) ()

RedRose

Tohle bylo výborný! Takové dvoudíly mám rád a je jedno, že to není úplně originální. Akorát mě tam dneska už fakt štvalo, jak lehce si s nimi poradil. A na Voyageru tradičně nic nefunguje! To nemohli zaparkovat na odvrácené straně měsíce, opravit co se dá a potom se pustit do díla?? ()