Chakotay a praporčík Kaplanová zachytí vysílání ztroskotané borgské lodě. Jakmile se dostanou na povrch planety, začnou po nich střílet. Souboj přežije jen Chakotay. Setká se s lidskou ženou Riley. Ta mu řekne, co se zde stalo. Chakotayovi to nedá a najde osadu plnou borgů. (Varan)

Martinius

zaujimava premisa dokaslana kokotinami typu "v deaktivovanej kocke borgov caka vysadok voyageru okrem umelej gravitacie, adekvatnej teploty a kyslikovej atmosfery aj cerveny koberec a svedske stoly s vyprazanymi reznami a majonezovym salatom". je smutne sledovat, ako sa prisne vedecky tvariaci voyager az nepohodlne casto vyfauluje uplnym zlyhanim v trivialnostiach. ()

noriaki

Odvážně se vydáváme tam, kde už před námi byli úplně všichni, díl 5. Vypadá to že kam se Voyager vrtne, zakopne o kousek Alfa kvadrantu. Námět je ovšem hodně fajn. Zdá se, že Borg je děsivý i když je "hodný". ()

sirien

Balancuje to na 3/4*. Prohlubuje to Borgy víc, než dřív, ale zároveň to vlastně neříká nic moc nového, nijak se to nevypořádává s problémem logiky Borgů (pokud sjednocením všichni tak trpí, proč ho nezmění), i když k tomu má fakt příležitost a je to dost předvídatelný. ()

RedRose

Ano, taky mě úplně praštilo do očí, když se na nefunkční, asi zničenou krychli, transportovali jen tak (ostatně tento problém je v celém ST velice častý) a logika tady má na mnoha místech dovolenou, ale je to setkání s Borgem ve VOY, takže budu mírný... ()