Sedmá studuje posádku ve všem, co kdy a kde dělají. Dojde tak daleko, že se málem octne na ošetřovně kvůli B'Ellaně. Naštěstí je tu Doctor, který za pomoci společenských lekcí doufá, že Sedmé pomůže... (Varan)

Martinius

reziroval to robert duncan mcneill, takze to nemohlo dopadnut inak ako ikonicky. zucastneni herci vystupili zo svojho tiena, hlaskovali a vyslovne sa bavili. bez rezijnej topornosti ako je u voyageru bezne. ()

sirien odpad!

Jedny další alieni co tahaj bigotnost do diplomacie, jedna wanna-be vtipná ale jen trapná linka s Doktorem co se 7 snaží naučit romanci, ha-ha. MFG proč. Vesele proklikáno, každýho zastavení sem ihned litoval. ()

noriaki

Odhlečený díl který místy trochu pozohýbal charaktery, ale nenechte se zmýlit - z části nakousnutých motivů seriál těžil celé dvě zbývající sezóny. Velvyslanec řádil jako muslim na služební cestě do Evropy, ale tuším že chudák Kathryn si výměnný pobyt moc neužila. ()

DocBrown

Seven of Mine ... assimilate meee ... pleeease!! Mimořádně vtipný díl, jak jinak s Doktorem, Sedmou a ambasadorem v hlavní roli. Úplně se mi vybavil Black Adder II: Beer. Má tak někdo štěstí a neváží si ho, i za tu natrženou šlachu by to stálo. Jedna z nejlepších epizod VOY Our small talk is terminated. ()