poster

Červený trpaslík (TV seriál)

 • Velká Británie

  Red Dwarf

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1988 - 2016, 29 h (Minutáž: 52x23 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  Do nedávna mi to přišlo nechutné, ale už jsem velká holka a chápu primitivní humor :-) ... Partička Lister, poslední žijící muž, Rimmer, hologram mrtvého kolegy, Kryton, android, Kocour, jež se vyvinul z Listrovi kočky a Holly, občas kapitán Holistr s posádkou a na konec Kočanská... To je skvadra, která mě dokáže smíchy rozplakat :)(31.3.2009)

 • pan Hnědý
  ****

  "Je to výborný nápad, pane. Má jen dvě drobné chybičky. Na palubě nemáme žádná laserová děla. A laserová děla na palubě nemáme. Sice se jedná o to samé, ale jde o tak významný fakt, že mi stálo za to zmínit ho hned dvakrát…"(9.9.2012)

 • Djkoma
  **

  Nic pro mě, ale ostatním to přeji z celého svého krytonského srdce! PS: osobně mě překvapuje stejně jako u létajícího cirkusu, kolik fanoušků napříč republikou tyto seriály mají...až si někdy říkám, zda se tu někdo nebojí jít mimo většinu... :)(4.2.2005)

 • novoten
  *****

  Tak dlouho jsem tuhle nesourodou partu bral jako sázku na jistotu, až mi konečně došlo, jaký klenot to je. S každým dalším rokem od svého vzniku a s každým dalším zhlédnutím dozrál Červený trpaslík na pozici kultu. Jak v nenápadném rozjezdu, tak v téměř dadaistickém finiši. A to, že je Arnold Rimmer největší frajer, všichni dávno víme.(7.5.2006)

 • genetique
  *****

  1. séria: absolútne úchvatný rozjazd seriálu, návaly smiechu sa dostavili takmer každou vetou. Som úplne namäkko. 100%! 2. séria: bez zaváhania. 100%! 3. séria: detto. 100%! 4. séria: must see! 100%! 5. séria: prvé dve časti mi síce nesadli, ale aj tak nápady tvorcov presahujú moje očakávania 90%! 6. séria: latka predchádzajúcich dielov bola asi nastavená príliš vysoko, v novom Starbugu už nie je toľko jednoduchej zábavy a všetko je trošku prekombinované. 80%! 7. séria: nadviazanie na šiestu sériu, bohužiaľ aj v kvalite. 80%. 8. séria: obhájenie česti celej posádky sa podarilo. Na 90%. - celkovo: 90%.(19.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace