• Oskar
  ****

  "Máme dostatek jídla na třicet tisíc let. Zbyla však jediná čokoládička na dobrou noc. Zůstává ze slušnosti nedotčena." Milý britcom s vynikajícím Chrisem Barriem v roli Rimmera. Prvním třem sériím bych dal plné hodnocení, ale mám-li to hodnotit jako celek, musím říct, že postupem času kvalita přece jen klesala.(5.5.2003)

 • B!shop
  *****

  Nejlepsi britkom a pro me mozna i nejlepsi a nejvtipnejsi serial vsech dob se skvelejma hercema a dokonalejma vtipama. A zaroven mozna i nejlepsi sci-fi serial vsech dob.(6.5.2007)

 • canakja
  *****

  Skoro dokonalá zábava.. skoro proto, že někde chybí holly, jinde rimmer, kočanská je jaksi navíc, lister charakter a někde v závěru se kryton chová jak homouš. První tři čtyři série jsem ovšem viděl mockrát. s09: wtf? s10: návrat k začátkům? sounds good(9.11.2012)

 • - V 8. díle 8. série Lister (Charles Craig) říká Rimmerovi (Chris Barrie): " Znáš ty tužky, co rozdávaj u doktora? Je na nich: Nejvíc nehod se stává doma. Tak na tu jsem se nabodl." Rimmer reaguje: "Kde jsi byl?" načež Lister říká: "Kdeby, doma, takže mi to tak blbý nepřišlo." V originále ale říká: "Nebyl jsem doma, takže mi to tak blbý nepřišlo." (Chegi)

 • - V epizodě "Kryton" použije Lister (Craig Charles) černý sprej, aby zamaskoval díru na svých kalhotách. Radostně zvedne ruce vzhůru, přičemž mu sprej v dalším záběru záhadně zmizí z ruky. (Allík)

 • - V roce 1998 byl odvysílán speciální díl televizní show Universe challenge (1998) k desátému výročí vzniku seriálu Červený trpaslík, kde se utkali herci s největšími seriálovými fanoušky. Soutěžící měli za úkol odpovídat na otázky týkající se seriálu. (Attta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace