Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  *****

  Pro mě osobně král mezi sitcomy. Pět hvězdiček je málo :-)(6.5.2005)

 • yenn
  ***

  Během cca prvních deseti dílů jsem se bavil takřka královsky a docela jsem chápal zdejší vysoké hodnocení. Problém ovšem je, že seriál má částí pětkrát více, přičemž humor zůstává stále stejný a v tomto případě platí rčení o opakovaném vtipu. Světlý moment aby člověk pohledal, pročež jsem kolem dvacátého dílu Trpaslíka přestal sledovat úplně.(1.12.2006)

 • J*A*S*M
  **

  Po první sérii dvě hvězdy a nevím, jestli to chci zkoušet sledovat dál. Nesnesitelné postavy, zoufale nevtipné gagy, víc než často překračovaná hranice trapnosti... kultovní status Red Dwarfa jednoduše nechápu. (Jediné, co se mi opravdu líbí, je úvodní znělka.)(14.2.2009)

 • EdaS
  ****

  Jak se teď po letech dívám na všechny díly znova, to totální nadšení někam zmizelo. Trpaslík je rozhodně nadprůměrný sitcom, ale u leckterých dílů se spíš jen usmívám, než že bych řval smíchy, jak kdysi... Teď jsem u páté série, no uvidíme...(3.7.2008)

 • flanker.27
  *****

  "Krytone, přejdi z modrého poplachu na červený." - "Jste si jist pane? To znamená vyměnit žárovku." Co dodat dalšího? Zkuste někdy říct doma, že nemůžete umejt nádobí, protože vám to král bramborových lidí nedovolí... A nejoblíbenější epizody? Asi Díky za tu vzpomínku, Roztavení a Hololoď. "Lister Červenému trpaslíku: Máme mezi sebou příšerný hovado..."(30.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace