Xena (TV seriál)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Aaron Morton

Joseph LoDuca

Lucy Lawless, Reneé O'Connor, Ted Raimi, Claire Stansfield, Kevin Smith, Hudson Leick, Kevin Sorbo, Beth Allen, Anthony Ray Parker, Bruce Campbell, Marie Matiko, Peter Feeney, Michael Hurst, Gina Torres, Melinda Clarke, Loren Horsley, Craig Hall, Shiri Appleby, Jenya Lano, Katie Stuart, Vicky Haughton, Jonno Roberts, Barry Duffield, Timothy Omundson, Marton Csokas, Karl Urban, Victoria Pratt, Kathryn Morris, Alexis Arquette, Manu Bennett, Patrick Fabian, Jodie Rimmer, Danny Lineham, Morgan Palmer Hubbard, Tom Atkins, Catherine Boniface, Elizabeth Hawthorne, Jennifer Sky, Angela Marie Dotchin, Danielle Cormack, Joel Tobeck, Jennifer Ward-Lealand, Willa O'Neill, William Gregory Lee, Jodie Dorday, Alexandra Tydings, Adrienne Wilkinson, Jay Laga'aia, Paris Jefferson, Erik Thomson, Tsianina Joelson, Meighan Desmond, Craig Parker, Simone Kessell, Peter Tait, Theresa Healey, Peter McCauley, Musetta Vander, Brittney Powell, Antonio Te Maioha, Siaosi Fonua, Craig Walsh Wrightson, Campbell Cooley, Matthew Chamberlain, Greg Ward, Jon Brazier, Charles Mesure, Michelle Ang, Rachel Blakely, Lawrence Makoare, Jeffrey Thomas, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt, John Leigh, Nathaniel Lees, Sara Wiseman, David Franklin, Stephen Papps, Hori Ahipene, Alison Bruce, Kate Elliott, David Telford, Jed Brophy, William Kircher, George Cheung, Dean O'Gorman, Kate Hodge, Tim Thomerson, Kieren Hutchison, Jacqueline Kim, Joseph Kell, Antony Starr, Jay Ryan, Meg Foster, David Taylor, Reece Rocewyk, Hamish Hector-Taylor, Nicko Vella, Michelle Langstone, Alastair Duncan, Darien Takle, Kristine Caluya, Roger W. Morrissey, Daniel James, Mark Smythe, Rose McIver, Joe Manning, Nicole Whippy, Kirk Torrance, Tandi Wright, Constance Talmadge (a.z.), David de Lautour, Melodee Spevack, Olivia Tennet, Rob Tapert, Ian Hughes, Gillian White, John Sumner, John Watson, John O'Leary, Robert Trebor

Rob Tapert

na Xenu jsem se vždy rád díval, hlavně na lehce erotické scénky s Gabriellou. To v Herkulovi nebylo (( ::(30.3.2006)

• JohnnyD

Toto ma (narozdiel od Herculesa) nebavilo, ani keď som mal 8. Mužatka Lucy Lawless je v mojich očiach úplný opak slova sexsymbol a nikdy som nechápal, prečo jej tento imidž budovali v Simpsonovcoch. Chápem, že je to pre niektorých kult a to najmä kvôli šialeným neskorším sériám, no tá "ujetosť" mi na rozdiel od Buffy v Xene nikdy nesedela.(6.7.2014)

• Mahalik

Zajímalo by mě jestli Lucy Lawless studěly v tom kostýmku kozy......(22.4.2007)

První dvě série, které byly brané vážně, to byl pro mě mírně nadprůměrný seriál, na který jsem se rád díval. Od nástupu třetí série se to začalo zvrhávat v komedii a teprv tam to začal být jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Nejkrásnější na tom je právě to, že na první pohled se jeví naprosto vážně a málokdo to pochopí. Nikdy nezapomenu na úchylný díl ve třetí sérii s rybama...a co teprve na tu úchvatnou znělku!(26.6.2005)

• Djkoma

Seriál o princezně bojovnici, která má chvílemi sebou svou věrnou a prakticky nesmrtelnou a skoro bohyni Gabrielu. Jejich společná lesbická scéna v jednom díle mi celkem vyrazila dech (nemá to být seriál pro děti? mami proč se ty paní líbaj? :))). Spojení se světem Herkula už je trochu přehnané a usměvavé díly s herci při natáčení byly trapné.(4.2.2005)