Tarzan and the Leopard Woman

Akční / Dobrodružný

USA, 1946, 72 min

Jeden z těch slabších dílů série, nicméně si i tento Tarzan pořád drží určitý standart kvalitní béčkové podívané, i když už není tak zábavný jako předchozí snímky.(12.9.2012)

Záporná postava v podání leopardí ženy je zde docela dobře rozvržena, ale její potenciál rozhodně není využit naplno a spíše jde o to jen prostě někoho dalšího postavit proti Tarzanovi. Boy už je tu moc velký, ale další mladík z džungle dělá dění trochu zajímavým. Celkově spíše průměr v rámci série.(8.3.2017)

Má skutečně leopard na svědomí brutálně zřízené oběti ? Tarzan tomu nevěří a opět se instinktivně dostane pravdě na stopu. Vražedný leopardí kmen, pod vedením své exotické kněžky, provádí krvavé útoky na karavany bělochú, aby se dostal z jejich podvole. Tarzan, Jane a Boy padnou sektě do rukou, mají se stát rituálními obět´mi...(15.10.2011)

Laciné triky, na dnešní dobu To je samozřejmě jasný. ALE, v jednoduchosti je přece síla. Jsem rád, že ten film jsem mohl vidět. Je to dávno, ale přesto čtyry hvězdy.(31.12.2007)