Martial Law - Stav ohrožení

USA, (1998–2000), 33 h (Minutáž: 45 min)

Tvůrci:

Carlton Cuse

Sammo Hung, Kelly Hu, Arsenio Hall, Louis Mandylor, Gretchen Egolf, Tom Wright, Guy Siner, Michael Bailey Smith, Brad William Henke, Mako, Kevin James (více)

Série(2) / Epizody(44)

Sammo Hung ako rešpektovaný čínsky policajt zo Šanghaja a majster bojových umení Sammo Law pôsobí na policajnom oddelení v Los Angeles a pomáha americkým kolegom bojovať proti zločinu. (TV JOJ)

Zodd

Kdyby zde nehrála roli určitá míra nostalgie, nedal bych tolik. Ale když si vzpomenu na crossover, kde Sammo spolupracoval s Cordellem Walkerem (Honor Among Strangers), nemůžu jinak. ()

corpsy

Síce tu Sammo nepredvádza všetko čoho je schopný, pravdepodobne sa musel pre Hollywood skrotiť, ale ako oddychovka stačí. ()

Pishin

Na tohle nezapomenu, chujovina která byla na TV N@va a scenu kdy obloustlý asiat hodil pohotově minci do trajektorie střely a zachránil tak život nebohé ženě :-)) ()

Makky

Zvládol som len 2-3 diely. Nepoznám Sammo Hunga, no nech ten chlap dokázal v živote čokoľvek, mne vôbec nie je sympatický. Každú chvíľu vytrieskal pár chlapov a aj to sa v bojových scénach zahral na Seagala, keď tie "ťažšie" kúsky robil za neho dablér (ale Hung vie aspoň sám behať). Bohužiaľ, bez tých bitiek by bol tento seriál absolútne neatraktívny a suchý. ()

Chen

Choreograficky perfektně zvládnuté souboje, sympatické charaktery, vtipné dialogy a ještě několik příjemných ingrediencí jsou důvodem toho, že Martial Law je mým nejoblíbenějším akčním seriálem. ()

Danny F.

Velmi vtipný seriál. Hbitý a mrštný je ten Sammo Law až to působí komicky. Ale umí pěkně zatočit s grázlama. 70% ()

borec999

Jednoduchý a odľahčený mix krimi, humoru a akcie, ktorý funguje najmä kvôli Sammovi Hungovi v hlavnej úlohe(ktorý tu predvádza za pomoci dablérov a lán niekedy fascinujúce skoky a kúsky :D) a sympatickej Kelly Hu. Nič zásadné čo by ste museli nutne vidieť, iba seriál určený na skrátenie dlhej chvíľky, resp. odpočinok mozgu. A tie nevydarené zábery, ktoré tu viacerí spomínajú naozaj stáli zato :) Neškodný priemer. 55% ()

Paity

Tohle je ale vážně veliká ujeťárna. Obloustlý čínský karatista bojuje ve Spojených státech proti svému úhlavnímu nepříteli. ()

Wishkah

Příběhově ani herecky to nepatří zrovna k elitě, ale ta choreografie rvaček v Hongkongském stylu byla úchvatná Tak oficiálně jsem zestárl, protože sem přišel na to, že tohle je vlastně jen kung-fu Walker Texas Ranger. ()

martiq.1

No s pár kily navíc no a co, dokáže sebou mrsknout lépe, než kdekdo z nás, včetně mě samotné.Seriál měl šmrnc, krimi, bojovky i humor. ()