poster

Biloxi Blues

 • USA

  Biloxi Blues

 • anglický

  Neil Simon's Biloxi Blues

Komedie / Drama

USA, 1988, 106 min

Režie:

Mike Nichols

Scénář:

Neil Simon (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Bill Butler

Střih:

Sam O'Steen

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
 • hladass
  ***

  Na tento film se stojí podívat už je kvůli skvělému Chistopheru Walkenovi...(7.10.2009)

 • LiVentura
  ****

  Film o přátelství, o armádě, o lidech.. Parta šesti mladých odvedenců jde před nasazením do boje v roce 45 do výcvikového tábora v Biloxi, kde se střetávají poprvé ve svých životech se šikanou, armádní drezurou a sebejistým velitelem sgt.Toomeyem, který jim změní pohled na život.(1.12.2011)

 • RHK
  ****

  Drama z výcvikového tábora amerických rekrutů v roce 1945, kdy jsou nováčci cepováni agresívním seržantem, ale zažívají i první lásky a první sex. Režii podle své vlastní předlohy má slavný Mike Nichols (Kdo se bojí Virginie Woolfové?, Hlava 22, Den delfína). A herci - drsný seržant je můj oblíbený Christopher Walken a mladičký intelektuální rekrut je Matthew Broderick. Příjemný film je stejně kvalitní jako slavnější (později natočené) fimy Tábor tygrů, nebo Mariňák. Trailer: http://www.fandango.com/biloxibluesmovietrailer/1_807/v5681(24.9.2009)

 • Radyo
  ***

  Poměrně oddechový film s mladým Matthewem Broderickem v hlavní roli. Banda vojáků, kteří se chystají na případné povolání do války, si krátí volné chvíle poznáváním děvčat a získáváním prvních milostných zkušeností. Jejich despotického velitele hraje svým typickým záporáckým způsobem Christopher Walken.(23.7.2002)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $51,684,798(20.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace