Wan Tin-Sau je herec vedlejších rolí a dobře se mu daří - omylem - pokazit téměř každé natáčení. Kromě svého vystupování dává lekce hraní v místním uměleckém centru, které vede. Jednoho dne se k němu přihlásí skupina dívek z nočního klubu, které žádají, aby je naučil lépe předstírat nevinnost. Wan Tin-Sau se zamiluje do jedné z nich. Aby bylo štěstí úplné, dostane hlavní roli ve filmu se superhvězdou Cuckoo. (oficiální text distributora)

daEmoNickY

Postavy jsou ti jednak herci, ale i ti, kteri ke sve profesi nejake to hrani potrebuji. Takze to ma pocertech dobrej napad. Vtipku tu je hafo. Hlavne ten s malym chlapeckem. Tragedie tu je dobre odvedena. Omyly postav se daji pochopit a hodne boli - tak to ma bejt. Romantika je velice dobre spojena s tragedii. Akce je v poho. Dej nejni trapnej. ()

Idaho

Pokud kdy někdo pochyboval o Stephenu Chowovi jako o herci, tak, po tomhle filmu to musí odvolat. Protože první slovo, které mi proletělo hlavou při jeho prvním objevení na obrazovce, bylo Charlie Chaplin. Jeho hořký, a přesto odhodlaný výraz ve tváři, se kterým se rval s nepřízní osudu, na mne udělal ohromný dojem. S Lhurgoyfovým komentem se dá v zásadě souhlasit až na ten nepochopitelný humor. Jediné, co bylo na filmu nepochopitelné, byl konec, který film bohužel u mě shodil o stupeň níže. ()

Puslanka

Docela rozporuplné pocity a zmatení ve mně vyvolává. Některé části bych ohodnotila jen dvěma hvězdičkami, jiné na lepší tři. Nemám ráda nechutnosti typu houpajícího se soplu nebo extra zvláštní zákazník v klubu...někomu přijdou vtipné, mně se zvedá žaludek...jindy vysloveně komediální scéna, pak zas pro změnu krutě vážný...trochu mi připadá, jako by se někdo nedokázal rozhodnout, kam film zařadit. ()

molotov

Z filmařského hlediska místy dost slabé, ale všechno zachraňuje svým úžasným hereckým výkonem Stephen Chow, kterého jsem nikdy neviděl hrát líp. I jeho postava je skvěle napsaná, touží po tom být skutečný herec a dostat svou krabici s obědem. A každá scéna s Cecilií Cheung je poklad sám o sobě. Škodo že okolo nich se motá spousta jiných debilních postav a humor má dost proměnilivou kvalitu. ()

Lhurgoyf

Na to, že je film z roku 1999 mi jeho spracovanie a spôsob réžie prišli takmer ako z predrevolučných 80-tych rokov. Čiže otrasné herecké výkony (až na Stephena Chowa a krásnej Cecilie Cheung), nepochopiteľný slovný humor, béčková minimalistická výprava, lacná hudba a dementný príbeh. PS: Jackie Chan sa objaví na plátne asi na 3 sekundy, povie jednu vetu a zmizne. ()