poster

Lupiči paní domácí

 • USA

  The Ladykillers

 • Slovensko

  Päť lupičov a stará dáma

Komedie / Krimi / Thriller

USA, 2004, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  *****

  Ja som sa kráľovsky bavila od začiatku do konca! Skupinka postavičiek, každý správne trafený, rozohráva kolotoč gagov. Šušľajúci Hanks je nezabudnuteľný, rovnako ako zabrzdený Ryan Hurst, večne húliaci Generál, hnačkový J.K. Simmons...a všetci ostatní pani Munsonovou počnúc a obéznymi policajtami končiac. Najšialenejšia banda zlodejov, akú som kedy videla. Proste bombová čierna komédia!(30.3.2005)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Carter Burwell: 1. Come, Let Us Go Back To God - The Soul Stirrers ,2. Trouble Of This World (Coming Home) - Nappy Roots ,3. Let Your Light Shine On Me - The Venice Four With Rose Stone And The Abbot Ki\ ,4. Another Day, Another Dollar - Nappy Roots ,5. Jesus I'll Never Forget - The Soul Stirrers ,6. Trouble In, Trouble Out - Nappy Roots ,7. Trouble Of This World - Bill Landford & The Landfordaires ,8. Come, Let Us Go Back To God - Donnie Mc Clurkin ,9. Weeping Mary - Rosewell Sacred Harp Quartet ,10. Sinners - Little Brother ,11. Troubled, Lord I'm Troubled - Bill Landford & The Landfordaires ,12. You Can't Hurry God - Donnie Mc Clurkin ,13. Any Day Now - The Soul Stirrers ,14. Trouble Of This World - Rose Stone With The Venice Four And The Abbot Kinney\ ,15. A Christian's Plea - Claude Jeter And The Swan Silvertones ,16. Let Your Light Shine On Me - Blind Willie Johnson ,17. Let The Light From The Lighthouse Shine On Me - The Venice Four With Rose St\ ,18. Yes - The Abbot Kinney Lighthouse Choir featuring Kristle Murden ,(19.5.2011)

 • Marigold
  ****

  Výtečná komedie z dílny mistrů. Taková malá, roztomilá statueta, která pobaví, potěší, pohladí na duši. Nemá cenu jí stavět vedle velkých soch Duda Lebowského či Farga. Coeni si prostě zaexhibovali s lehčím žánrem a vytvořili prostou komedii plnou výtečných karikatur. A že karikatury nemají žádný vnitřek? Inu, jejich kouzlo je na povrchu. V dokonale střiženém vousu profesora Dorra, v bodré tváři paní Munson, v ledově klidné masce generála... Taková je skutečná poetika tohoto filmu. Černá jako ranní káva, rozjařená jako gospelový chór, lingvisticky dokonale vyladěná, plná výborných karikatur. Hloubku nemá cenu hledat, jde o svižný gag, vtipnou situaci a jako vždy ironickou režii Joela a Ethana... Co víc než čirá zábava s puncem nezávislé kinematografie a gloriolou hollywoodské hvězdy? Co víc než báječní herci v čele s labužnicky si užívající Hanksem a přirozenou Irmou P. Hall? Já se bavil božsky a klidně jsem zapomněl, že Coeni mají i lepší filmy.(16.7.2004)

 • Djkoma
  ***

  Slabý průměr, ve kterém si pravděpodobně Tom Hanks chce snaží dokázat na kolik milionů kulatých dollarů sám utáhne film. Bohužel jeho herecká genialita se neprojevuje v takové míře jakou by sám očekával. Stylizace je příjemná, humor lehce uchází a celkový příběh je nudný.(17.3.2006)

 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::::::: Tak na tohle se můžu dívat pořád dokola ! skvělý Hanks, super hlášky, nádherný konec. Můj nejoblíbenější film od Coenovců !!! :::::::::::::::::::::::::::::::::..(10.1.2008)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6 (všichni lupiči + Horalka). (joker.george)

 • - Ve filmu zazní 89 krát slovo "fuck". (Karlos80)

 • - Na remake téměř 50 let staré komedie dostali bratři Coenovi 35 milionů dolarů. Z kin severoamerického kontinentu si odnesli necelých 40, přičemž o opening weekendu to bylo 12,6 dolarů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace