xXx: Nová dimenze

XXX: State of the Union

xXx: Nová dimenzia

Akční / Krimi / Dobrodružný / Drama

USA, 2005, 97 min

Zvláštní. Slovo "blbina" mě naky napadlo :-) Druhý díl "Tripl exe" je však o poznání zábavnější, než jeho starší bratříček, taky Tamahori je lepší režisér než Cohen. Akce, výbuchy (občas nějaký ten totální nesmysl, jako třeba se skokem na helikoptéru), drahý auta, hlášky a pěkný slečny, abych tak řekl, "na obou stranách barikády." Docela to šlo.(28.11.2005)

• mzss1

Tak tohle bylo celkově opravdu nezáživné. Příběh je docela slušný, ale film nudí, je kratší zhruba o půl hodiny než jednička a přesto nudí. Akční scény tu jsou, nejsou nějak velkolepé, třeba konec mě filmu byl už lepší. Herecké obsazení nebylo špatné. Samuel L. Jackson mě bavil. Ve výsledku podprůměrný nudný snímek, který za moc nestojí. Hodnotím pouze na 34% = **(2.12.2012)

• sharky

Dobrá komedie. Nepřekonatelný superagent skáče jako laňka ze střechy na střechu, i když má metrák nadváhu a při prvním skoku by se v reálu propadl až do sklepa. Tamahori opět vsadil na nevydařené počítačové triky, nakreslený finální vláček je opravdu hodně špatný. Škoda, že si ze sé předchozí bondovky nevypůjčil taky scénáristy a nepředvedl nějaké další vizuální vychytávky jako v Dnes neumírej. Takhle je to jen chaotická akční řež, nemající hlavu a patu s mimořádně nevhodným představitelem hlavní role. Jedý zajímavý na celém filmu je jako vždy skvělý Dafoe. Ale stále mám dojem, že je to určitě lepší než příšerný první dí.l(23.11.2005)

• Cappuccino

Jediné väčšie plus vytvára vo filme Jackson...Ice Cube ala veľký gangster je trápny až za hranice možnosti. Počuješ ma ty vylízanec !? Nežeriem ti to!(5.1.2008)

• Cervenak

Takmer nepozerateľná nuda plná príšerných digitálnych efektov a trápneho Kubovho machrovania. Už asi po polhodine som začal trpieť a dopozeral som to len s vypätím všetkých síl.(16.9.2007)

• Ice Cube