xXx: Nová dimenze

xXx: Nová dimenzia

Akční / Krimi / Dobrodružný / Drama

USA, 2005, 97 min

• Djkoma

HUPS! Kopněte mě někdo prosím!nebo víte co, kopněte někdo ty tlustý děduli co odsouhlasili natočení tohoto filmu. Taky nezapomeňte kopnout scénáristu a můžete rovnou očistit botu o herce a režiséra. Tento film, jako pokračování XXX s Vin Dieslem působí jako "víc peněz+ víc X= lepší film ", ale to opět neplatí. Jednička byla kravina, nebudu tady nikomu patlat med kolem pusy, ale v jedničce šlo jen o Vin Diesla a vše okolo byli kraviny naskládané na sebe(viz. koment u XXX). Dvojka je o černochovi co musí vzít jistou prácičku, aby zachránil dobro našich Spojených států Amerických. Menší spinkutí, spojené s "menším" příběhemo minulosti hlavních postav, nějaké to drahé auto a tunning podle vzoru Fast and furious a v neposlední řadě nějaká ta ženská. Celé to působí jako přehypované sólo pro "dalšího z těch tvrdejch černejch hochů". Ti američané jsou nepoučitelní. Lee tamahori dostal spackaný scénář, jednoho dobrého herce(ne Ice Cube to není :-)) a pár milionů na triky. To co však předvede v posledních minutách filmu je do nebe volající a připomíná mi to Torque ohnivá kola. Raději si bežte koupit lístek na tunning party a nechodte na takové béčko :o)(20.6.2005)

• Dever

Soundtrack Marco Beltrami: 1. Get XXX'd - J-Kwon/Petey Pablo/Ebony Eyez ,2. Anybody Seen The PoPos?! - Ice Cube ,3. Fight The Power - KoRn/Xzibit ,4. Messiah - Dead Celebrity Status ,5. Oh No - Big Boi/Killer Mike/Bubba Sparxxx ,6. The Payback - P.O.D. ,7. Dirty Little Thing - Velvet Revolver ,8. Wyle Out - Bone Crusher ,9. Here We Go - Dirtbag ,10. Dis Dat Block - YoungBloodZ ,11. Lookin' For U - Chingy/G.I.B. ,12. The March - Hush ,13. MKLVFKWR - Moby/Public Enemy ,14. Just Like Wylin' - Bone Crusher/Three Days Grace ,15. Did It Again - Labba ,16. The Good Song - Tonex ,(12.5.2011)

• Sobis87

Už jen to přemrštěné (a nechutně digitální) finále vám dá dost důvodů na to, abyste se tvůrcům tohohle filmu mohli dlouhé hodiny posmívat. Narozdíl od všeho, co se děje před tím, to je ale aspoň zvrhlým způsobem zábavné. Jinak Ice Cube jako akční hrdina vůbec nefunguje a Willem Dafoe má po Nebezpečné rychlosti 2 na kontě další otřesný akčňák.(12.1.2012)

• 2Pac

...,,mne to skor pripadalo, ako trosicku dhlsi klip k raperskym songom"... tak takto nejak sa vyjadrila moja holka k xXx2...a ja s nou musim zialbohu suhlasit...primitivnucky scenar s este primitivnuckejsim dejom a chabymi hereckymi vykonmi, ktoreho jedinou devizou je rychly koniec a este aby som nezabudol, 2Pacov citat, ktory tu odznel az 3x :)(1.6.2005)

• nash.

Banda černých gangsta zachraňuje Ameriku po motivačním proslovu obtloustlého Ice T? Superkonina, kde inteligenci nahradily tanky, nadsázku komické machrování, a do paměti se zahákne snad jen použití otéčka v praku.(18.3.2011)