xXx: Nová dimenze

xXx: Nová dimenzia

Akční / Krimi / Dobrodružný / Drama

USA, 2005, 97 min

• LiVentura

Za snahu a oživení, xXx je "shit" sám o sobě, ale bez Vina D. nemá nejmenšího smyslu.!!!(28.6.2013)

• Boogeyman

Tohle ne! Dokážu si vychutnat tupé akční filmy a jim podobná béčka a můžu z nich být kolikrát nadšen, ale xXx 2 v režii Lee Tamahoriho (geniální Kdysy byli bojovníky - kam dal ten chlap mozek?) s neustále supercooldrsně se tvářícím Ice Cubem je totální chcanec! I ten nejnovější a nejlevnější Seagal či Van Damme jdoucí rovnou do výprodeje v půjčovnách není taková sračka!(24.8.2008)

JAMES BOND+XANDER CAGE+DOMINIC TORETTO Béčkovina v každej sekunde. Dafoe a Jackson sú fajn, Cube je trošku ťarbavý, krásnych žien je dosť a k tomu pekné autá. Ice si zrejme splnil svoj sen. Keď prišiel Diesel s Pitch Black, on si struhol takmer rovnakú postavu v DUCHOCH MARSU. Keď sa vyrútilo RÝCHLO A ZBESILO, on si struhol zase podobnú úlohu v motorkovej "komédii" TORQE. Nečudujem sa, že keď sa uvolnilo miesto po xXx tak po tom skočil... Inak tvorcovia nepochopili, že sila jednotky bola v tom, že napoužívala zbytočne digi triky...(22.2.2006)

• Jamal

Asi jsem nějak nedával pozor, ale uteklo mi, že Vin Diesel nebude hrát v tomto snímku, ne, že by to byl nějakej akční superherec ale nějak mi sem pasoval mnohem více než Ice Cube. A tak jsem se ani nedočkal. :: (((17.11.2005)

• becki_tu

Spíš xXx: Nová demence. Děj je zoufale předvídatelný, akce špatná a nudná a logika žádná. Nebudu se tady pozastavovat ani nad závěrečnou scénou s počítačovým vlakem a zázračným autem, protože tenhle akční nesmysl je jen další ultrabéčko, na které si zítra už ani nevzpomenete.(12.4.2009)

• - Hned poté, co Darius (Ice Cube) zapálí lodě, po něm Kyle Steele (Scott Speedman) vystřelí pár ran bez toho, aby se dotkl spouště. (KucC)

• - Ve scénách v NSA je v hudbě slyšet morseova abeceda. Opakuje se v ní dokola XXX 2 (-..- -..- -..- ..---). (Martin00x)

• - Ve scéně na konci filmu, kdy nový agent odjíždí z garáže, nemá na krku nic. Když ale poté z garáží vyjede, je možné všimnout si tetování xXx. (Terva)