Plný dům (TV seriál)

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

Richard Hissong

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot-Marie Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin, Hank Garrett, Esther Scott, Michael J. Shea, Nancy Dussault, Little Richard, Michael Gregory
  • Mrkvič

Týjo, tohle bylo příšerný už před XX lety, ale nyní je to ještě větší děs. Malý zparchantilý fakani. Potom starší holky, ze kterých žádná neuměla ani trochu hrát. No a nakonec jakštakš fajn chlapi. Asi jen díky některým z nich se na mém mozku v mládí sledování seriálu s rodinou nepodepsalo.(19.2.2015)

Hezký americký rodinný seriál plný docela milého humoru, jen by se to krásně obešlo bez té jedné povinné, poučné a trapné chvíle, kterou si prostě americké seriály žádají ... "Přatelé" jim dnes mohou konkurovat....(19.8.2009)

"trpím časovou dyslexií, chtěl jsem vám to říct dřív, ale nevím kdy to dřív je..". co se týče podobných wtf dialogů, tak to bylo hodně v pohodě. jinak je to teda neskutečná pitomost, ale já jsem vlastně taky pitomej dost, takže tomu rozumim.. a pokud jde o oblíbené srovnání se step by step - tohle mě baví víc.(6.12.2014)

• Marek1991

Dosť podpriemerný seriál so svojským humorom, ktorý ma tentokrát veľmi neohúril.(10.2.2012)

Naprosto průměrný sitcom pro celou rodinu, který rychle omrzel díky repetetivnosti jednotlivých dílů... vůbec nechápu, kde se jich nabralo celých 192 a kdo u toho celou dobu vydržel. 50%(19.5.2009)

• - V roli dvojčat Nickyho a Alexe Katsopolisovi se za čtyry série vystřídaly dva páry dvojčat. V 5.sérii to byli Daniel a Kevin Renteria a od 6.série to byli Dylan a Blake Tuomy-Wilhoit. (Michael02)

• - Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)

• - Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)