Plný dům (TV seriál)

• slovenský

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin

Milá a neškodná rodinná show. Neviem či sa radovať alebo plakať, že nám svetu dala sestry Olsenové. Najradšej som mal elvisáckeho Johna Stamosa.(25.6.2012)

• dobytek

Bob Saget se celou dobu tak úchylně usmívá, až to vypadá, že před natáčenem nakládal těm nebohym děvčátkům někde v šatně. Jinak děti fakt nesnášim, ale na druhou stranu mi tento shit-com vadí o trochu míň, než Krok za krokem.(24.12.2007)

Hezký americký rodinný seriál plný docela milého humoru, jen by se to krásně obešlo bez té jedné povinné, poučné a trapné chvíle, kterou si prostě americké seriály žádají ... "Přatelé" jim dnes mohou konkurovat....(19.8.2009)

• LadyPupu

Jeden z prvních sitcomů, který se u nás vysílal. Tehdy ok. Dnes za jednu hvězdu z nostalgie.(24.2.2015)

__Full House: 3.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,358,472 //počet predaných kusov 69,701 ║ __Full House: 4.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,490,992 //počet predaných kusov 65,052║ __Full House: 6.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,869,278 //počet predaných kusov 84,890(18.1.2011)

• - Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)

• - Ve 23. díle 6. série po příletu na Floridu řekne Danny (Bob Saget) větu: "Kde je Macaulay Culkin?"  tím naráží na film Sám Doma (1990). (Michael02)

• - Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)