poster

Plný dům (TV seriál)

 • USA

  Full House

 • slovenský

  Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

Hrají:

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson
 • Mrkvič
  *

  Týjo, tohle bylo příšerný už před XX lety, ale nyní je to ještě větší děs. Malý zparchantilý fakani. Potom starší holky, ze kterých žádná neuměla ani trochu hrát. No a nakonec jakštakš fajn chlapi. Asi jen díky některým z nich se na mém mozku v mládí sledování seriálu s rodinou nepodepsalo.(19.2.2015)

 • Politik
  *

  Ani nevím za co jednu hvězdičku? Je to bída z bídnejch 80. let.(20.2.2015)

 • sud
  ***

  Jo, tak to už je dávno. Sobota dopoledne (alespoň tuším) na ČT1 v polovině 90. let. Tenkrát jsem se skvěle bavil (i když "Krok za krokem" jsem měl vždycky radši) a největší týpek byl Joey. Dneska by to už asi nebylo takové, ale při případné repríze bych se na to podíval. Nebo radši ne? Nostalgie - 50%.(15.10.2011)

 • hladass
  *

  Docela nudná moralitka, která není ani trochu vtipná a která dala světu sestry Olsenovy a již za to by měla být zakázána až do konce bytí... Ale abych byl spravedlivý, Olsenky vystupující jako malá Michelle jsou v tomto seriálu to jediné na co se dá dívat... A to je opravdu hodně smutný příběh...(16.2.2014)

 • Phobia
  ***

  Naprosto průměrný sitcom pro celou rodinu, který rychle omrzel díky repetetivnosti jednotlivých dílů... vůbec nechápu, kde se jich nabralo celých 192 a kdo u toho celou dobu vydržel. 50%(19.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace