poster

Plný dům (TV seriál)

 • USA

  Full House

 • slovenský

  Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

Hrají:

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister
 • dobytek
  **

  Bob Saget se celou dobu tak úchylně usmívá, až to vypadá, že před natáčenem nakládal těm nebohym děvčátkům někde v šatně. Jinak děti fakt nesnášim, ale na druhou stranu mi tento shit-com vadí o trochu míň, než Krok za krokem.(24.12.2007)

 • Renton
  ***

  Rodinný morální sitcom, v něm je ovšem po několika málo dílech vyčerpán všechen humor mezi tímto nevhodně věkově poskládaném obsazení. Některé díly sice snesou srovnání s o něco mladším, přesto výrazně lepším Krok za krokem, ale špička žánru je jasná. Full house to tedy není. 50%.(9.10.2005)

 • DaViD´82
  **

  Za začátku příjemný sitcom, ale po prvních řadách natahovaná nuda o stále tom samém se stejnými vtipy kde již hlavně ta děvčata lezla pěkně na nervy.(14.4.2005)

 • cariada
  **

  Né zrovna moc povedený sitcom o třech mužích co se starají o tři děti jednoho znich, kdysi to dávala ČT, ale jenom pár dílů.(22.2.2009)

 • hladass
  *

  Docela nudná moralitka, která není ani trochu vtipná a která dala světu sestry Olsenovy a již za to by měla být zakázána až do konce bytí... Ale abych byl spravedlivý, Olsenky vystupující jako malá Michelle jsou v tomto seriálu to jediné na co se dá dívat... A to je opravdu hodně smutný příběh...(16.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace