Krok za krokem (TV seriál)

Step by Step

• slovenský

Krok za krokom

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1991, 160x22 min

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin, Emily Mae Young, Jason Marsden, Patrika Darbo, Peggy Rea, Alexandra Adi, David Graf, Marla Sokoloff, Lisa Sheridan, Kathy Christopherson, Alan Blumenfeld, Donald Gibb, Heather Marie Marsden, Paula Trickey, Pat Crawford Brown, Clive Revill, Roz Witt, Tommy 'Tiny' Lister, Kara Holden, Nancy Lenehan, Fred Willard, Michelle Williams, Gregory Scott Cummins, Dana Dewes, Andrew Keegan, Yvette Freeman, Troy Evans, Arjay Smith, Jim Holmes, Shawn Christian, David Lascher, Dean Cochran, Joanna Garcia Swisher, Danielle Nicolet, Edward Winter, David Lipper, Bodhi Elfman, Fabio, Jaleel White, Erika Flores, Michele Maika, Angela Kinsey, Don Knotts, Robert Gant, Elizabeth Berkley, Peter Parros, Bailey Chase, Seth Green, Rebecca Herbst, Scott Gurney, Shannon Elizabeth, Joshua Hoffman, Diane Delano, Colin Bickley, Deborah Gibson, Françoise Robertson, Timothy Dowling, Bonnie Morgan, John F. O´Donohue, Andrea Elson, Walter Jones, Lea Moreno, Julie Benz, Drew Antzis, Chad Power, Nick Stabile, John Astin, Karen Austin, Brandon Crane, Terri Conn, Dale Jacoby, Sean Kanan, Rob Neukirch, Richard Kline, Chris Young, Kelly Packard, Jason Behr, Brian George, Debra Mooney, Senta Moses, Casey Sander, Leslie Danon, Ronnie Schell, Gina Gallego, Ashley Edner, Carl Ciarfalio, Rachel Grate, Jonah Rooney, Jennifer Lyons, Jim O’Heir, Danny Arroyo, Lee Weaver, Jennifer Aspen, Paul Willson, Greg Baker, Steven Anderson, Matthew Mahaney, Teresa Barnwell, Linda Cardellini, Jacob Smith, Hope Allen, Lance E. Nichols, Ian Patrick Williams, Loanne Bishop, Jan Hoag, Christine Belford, Al Molinaro, Bobby Edner, Peter Spellos, Kathy Kinney, Time Winters, Ethan Erickson, Tom Jourden, Michele Matheson, Carlos Lacámara, Chris Demetral, Matt Nolan, Richard Whiten, Myra Turley, Allen Cutler, Rachel Duncan, David Wagner, Doris Roberts, Carlease Burke, Jeff Juday, Todd Susman, Marsha Clark, Aria Noelle Curzon, Bruce Jarchow, Patrick Bristow, Michael Bryan French, Tom O'Rourke, Oliver Muirhead, Molly Morgan, Devon Odessa, John Wheeler, Charles Walker, Shirley Prestia

Tak stupidní a návykový, jak jen sitcom může být. Patrick Duffy je geniální a ukažte mi někoho, kdo nechtěl přefiknout Suzanne Somers.(13.12.2006)

I když poslední série (bez Codyho) za moc nestály, stejně je to nejspíš nejlepší americký sitcom, jaký jsem viděl. Výborný dabing ČT (především dokonalý Pavel Zedníček a Filip Jančík) je už prostě jeho neodmyslitelnou součástí. Kouďák a Frank jsou maxiborci.(10.9.2006)

• berg.12

Jeden z prvních u nás vysílaných sitcomů a podle toho vypadala i ta pozitivní odezva (něco nového, nebylo s čím srovnávat). Dnes už díky své moralizující schematičnosti takmer nepozeratelné.(8.10.2005)

Některé díly se mi docela líbily, ale rozhodně bych našel lepší sitcom. Hlavně ke konci už to nestálo za nic. Jinak mám ale na tenhle seriál docela dobré vzpomínky. Mělo to takovou pohodovou atmosféru. V podstatě není, co chtít víc.(14.12.2009)

Bohovsky obsadená a ešte lepšie zahratá sitcomová zábava plná hravých dialógov a dobre načasovaných gagov. Škoda toho moralizovania. Každopádne prvých päť sérií je úžasných - za zmienku stoja najmä Sasha Mitchell ako Cody v prvých piatich a Bronson Pinchot v šiestej sérii excelujúci ako francúzsky kaderník Jean-Luc. V siedmej sa to už jemne zvrhlo...(23.6.2007)

• - V jedné epizodě říká J.T. Frankovi, že jestli se dívá na Pobřežní hlídku, tak neví nic o manželství. Brandon Call hrál v první sezoně Pobřežní hlídky Hobieho Buchanana. (Kulmon)

• - Ve 24. díle 6. série, kdy Al (Christine Lakin) učí JT-ho (Brandon Call) tancovat, Jean-Luc (Bronson Pinchot) vejde do kuchyně a odtrhne ho od ní. Po chvilce přestane hrát rádio, ikdyž jej nikdo nevypl. (Michael02)

• - Ve všech 160 epizodách se objevili pouze Frank (Patrick Duffy), Carol (Suzanne Somers) a J.T. (Brandon Call). O jednu méně jich mají na kontě Dana (Staci Keanan), Al (Christine Lakin) a Karen (Angela Watson). (Soundtrack)