• pomajz
  ****

  anderson ***** A hoci by to bola pravda, nedovolil by som si seriál KAMARÁDI označiť za bezobsažný. TY SEM PROSÍMTĚ UŽ RADĚJI NIC NEPIŠ, ODBORNÍKU.(19.7.2014)

 • anderson
  *****

  Pre živého Boha Ej Hlemýžď bezobsažný seriál ? :-) Naopak, vtipný seriál pre deti, ktorý STV našťastie nezakopala do svojho bezodného archívu. Paradoxne nakrútený českým tvorcom a poväčšinou českými hercami. Nuž, my sme holt nevyrastali na "Válečkovi". A hoci by to bola pravda, nedovolil by som si seriál KAMARÁDI označiť za bezobsažný. (1.8.2008)(1.8.2008)

 • Snorlax
  *****

  Výborně udělaný seriál pro celou rodinu, příjemný, pohodový, vtipný a dobře zahraný. Z československých seriálů pro děti zřejmě nejlepší. Výborná je nejen představitelka hlavní role, ale i všichni ostatní dětští herci. Škoda, že Jiří Vala musel být nadabován do slovenštiny. Stejný osud však stihl všechny ostatní české herce, kteří si zde zahráli. Kostelkovi předabování dokonce prospělo.(29.12.2012)

 • eLeR
  ***

  Aj Katka patrí k môjmu detstvu ...(19.6.2014)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Sedmidílný seriál místy zcela bezobsažný, dnes v podstatě nicneříkající a nevěrohovdný, pochybuji, že by ho nějaká TV chtěla reprízovat. Katka z Bratislavy musí žít na venkově u tety a strýce, protože rodiče jsou někde v Africe na motáži, takže tam prožívá různá dobrodružství, a jak často bývalo zvykem v dětských seriálech, tak je dost na svůj věk přemoudřelá. Nejsou tu uvedení herci, takže Katku hraje Katka Zatovicová. Další herci abecedně: Jiřina Bohdalová, Peter Debnár, Jana Drbohlavová , Jana Hlinková, Maria Hojerová, Jolana Hola, Norbert Judt, Ladislav Koreny, Lubomir Kostelka, Jan Kramar, Ivan Krivosudský, Eva Kríziková, Martin Masner,Adam Matejka, Vlasta Mecnarowska, Milan Rabas, Ida Rapaicová, Pavla Severinová, Bohumil Slezacek, E. Steignerová, Milan Sulc, Stanislav Triska, Jirí Vala(5.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace