• swamp
  ***

  Katka to má jako správná soudružka všechno spočítané a společně s novými kamarády nedá ujovi Jožkovi pokoj, dokud si nevezme slečnu z Jednoty. :)(28.8.2011)

 • Snorlax
  *****

  Výborně udělaný seriál pro celou rodinu, příjemný, pohodový, vtipný a dobře zahraný. Z československých seriálů pro děti zřejmě nejlepší. Výborná je nejen představitelka hlavní role, ale i všichni ostatní dětští herci. Škoda, že Jiří Vala musel být nadabován do slovenštiny. Stejný osud však stihl všechny ostatní české herce, kteří si zde zahráli. Kostelkovi předabování dokonce prospělo.(29.12.2012)

 • PatoP
  *****

  Veselý detský seriál, ktorý vo mne evokuje spomienky na detstvo. Výborné herecké obsadenie na čele s Jiřím Valom, ktorý je v roli dedinského hundroša neodolateľný.(11.5.2009)

 • dyfur
  **

  ...kedysi značne populárny detský seriál,dnes už trocha pôsobí prostoducho....no,ale dá sa....(13.8.2013)

 • vitekpe
  ***

  Katka Zatovičová hraje sympaticky, v klasickem soc serialu pojednavajicim o tom, jak holka z mesta jede na vesnici na prazdniny. Odpocinkova, mirne crazy pohoda... :) 3+(1.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace