• anderson
  *****

  Pre živého Boha Ej Hlemýžď bezobsažný seriál ? :-) Naopak, vtipný seriál pre deti, ktorý STV našťastie nezakopala do svojho bezodného archívu. Paradoxne nakrútený českým tvorcom a poväčšinou českými hercami. Nuž, my sme holt nevyrastali na "Válečkovi". A hoci by to bola pravda, nedovolil by som si seriál KAMARÁDI označiť za bezobsažný. (1.8.2008)(1.8.2008)

 • misterz
  ***

  Jeden zo seriálov môjho detstva. Veru, kedysi dávno, pradávno som aj ja často trávil leto s Katkou. Vtedy to bol obľúbený detský seriál, v dnešných časoch to deti už tak nenadchne. Zaujímavé, ako sa doba mení. 65/100(20.6.2014)

 • vitekpe
  ***

  Katka Zatovičová hraje sympaticky, v klasickem soc serialu pojednavajicim o tom, jak holka z mesta jede na vesnici na prazdniny. Odpocinkova, mirne crazy pohoda... :) 3+(1.11.2014)

 • Snorlax
  *****

  Výborně udělaný seriál pro celou rodinu, příjemný, pohodový, vtipný a dobře zahraný. Z československých seriálů pro děti zřejmě nejlepší. Výborná je nejen představitelka hlavní role, ale i všichni ostatní dětští herci. Škoda, že Jiří Vala musel být nadabován do slovenštiny. Stejný osud však stihl všechny ostatní české herce, kteří si zde zahráli. Kostelkovi předabování dokonce prospělo.(29.12.2012)

 • eLeR
  ***

  Aj Katka patrí k môjmu detstvu ...(19.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace