Krajní meze - Série 1 (1995) (série)

Kdyby ty stěny mohly mluvit (S01E19)

(epizoda)
  • Kanada If These Walls Could Talk (více)

Mladík Derek zmizí. Proto si jeho matka Lynda najme vědce Leviho, který je prý odborník na nadpřirozené jevy. Společně s Lyndou navštíví Levi onen dům, kde byl Derek viděn naposledy. Lynda stále slyší hlas Dereka, ale Levi si myslí, že v domě nic strašidelného není. Společně zjistí, že dům není postaven z obvyklých stavebních materiálů. (Varan)

PKD

Aaaa, tak zde se můj oblíbenec Manny Coto rozcvičoval před Odyseou 5. Škoda, že se duchařský námět zvrhnul ve scifoid. Ale to se dalo vzhledem k celkové koncepci tohoto tv s. čekati.;-) Jako film, by to mohlo být zajímavé. Přítomnost por. Barclayho z TNG, co má fóbii z transportérů a návyk na holopalubu, nepřekvapila. Za to mlaďoulinký GL, nebo pozdější Deadpool Ryan Reynolds, ano.;-) ()

maoc

V této epizodě není zaprášenost a retro look Krajních mezí tolik na škodu. Jednu z rolí zde totiž zastává staré ošuntělé sídlo, v kterém byli naposledy viděni mladík a jeho děvče. Matka mladíka však odmítá verzi policie, že by spolu utekli a trvá na tom, že ho v domě slyší a že volá o pomoc. Osloví vědce a skeptika - popírače paranormálních jevů - aby ji pomohl záhadu vyřešit. Z duchařiny se později vyloupne spíše "vědecký" problém, který se dá vyřešit jedině velkou dávkou alkoholu. Což se také stane a všichni jsou happy. Mile naivní až blbý díl. ()