poster

Vlk

 • USA

  Wolf

 • Slovensko

  Vlk

Drama / Horor / Romantický / Thriller

USA, 1994, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  Výhoda je, že Jack Nicolchson vypadá trochu jako vlk a k filmu dost pasuje. Dobře natočené efekty, pěkná hudba, ale malinko mi tam nesedlo pár herců. ( Hodnocení: 8/10 )(21.4.2012)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $131,002,597(28.1.2007)

 • Stegr
  ***

  60% - Snímek byl zajímavý hlavně hereckým výkonem Jacka Nicholsona. Na Michelle Pfeiffer se zase hezky koukalo. To je tak vše, co mě zaujalo. V této době je film spíše průměr...(6.4.2008)

 • gudaulin
  ****

  Zdařilý pokus o využití vlkodlačího motivu v hororu zasazeném do moderních amerických kulis, který staví na velmi slušném hereckém obsazení, kde zejména Jack Nicholson podává tradičně skvělý výkon a využívá své expresivní mimiky k vytvoření silného dojmu a napětí v jednotlivých scénách. Celkový dojem: 80 %.(14.6.2006)

 • Karlos80
  ****

  Kvalitní thriller s komorními hororovými prvky, výtečný rovněž po trikové stránce, s jednoduchým námětem, nekomplikovaným dějem, okořeněným navíc i milostnou zápletkou, ale jen s průměrným scénářem ..Přednosti filmu jsou ale jinde, a to především ve skvělých hereckých výkonech Jacka Nicholsona (převážně v první polovině filmu, a daří se mu více v civilnějších polobách než v honičkách a v závěrečném "vlčím" souboji), krásné Michelle Pfeifferové a slizkého padoucha Stewarta Swintona, kteří tento film pozvedli na lepší průměr..Kdyby tam nebyli, tak by to byl sotva průměrný film B-čkové produkce..(5.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace