Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Trailer jsem viděl v kině a řekl jsem si : "To by mohlo být super!" Pak jsem to viděl na DVD. Jsem rád, že jsem ušetřil nějaký ty prachy a nešel do kina. Byla by to škoda... zklamání, hlavně Nicolasi, máš takové role zapotřebí?(26.6.2007)

• choze

Hardcore infantilní a klišoidní scénář, televizně nevzrušivá kamera, slabé triky, trapné přehrávání (Mendes byla naprosto strašná) a záporáci připomínající Tokio Hotel. Nedělal jsem si iluze, že by byl filmový GHOST RIDER byť jen vzdáleně tak temný jako komiksová předloha a poté, co se ho chopil stvůrce DAREDEVILA jsem si už nedělal iluze už vůbec o ničem, přesto mě Johnson dokázal nepříjemně překvapit. Kéž by Ghost Rider existoval a odvlekl Johnsona do pekla.(6.9.2007)

• mandes

rozpočet : $110 million otvárací víkend : $45,001,000 tržby celosvetovo : $228,738,393(18.2.2007)

• KarelR

Nezapomenutelné! Cage hlásí každou druhou větou, Johnson každým druhým záběrem něco vykrádá. Škoda, že druhá půlka je už jenom nudná a debilní oproti první, která je nudná, debilní, ale zatraceně vtipná. Závěr naštěstí vše vynahrazuje. Legion forever!(22.3.2007)

• Djoker

Nemůžu si pomoct, ale když na scénu nastoupila Eva Mendes, film mě přestal bavit. Jak je to možné? Povím vám to. Raquel Alessi je o třídu lepší kus. Škoda, že nedostala více prostoru. Samotný příběh je pro mě dost děravý, místy nudí a dělaný spíše pro divákovo oko.(7.2.2010)

• - Nicolas Cage posiloval tři hodiny denně, aby v polonahé scéně vypadal jako superhrdina. V některých recenzích se pak dočetl, že svaly jsou digitální. (Siriuss)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 52. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Aby se pořádně vžil do role ve filmu Ghost Rider, pomaloval si Nicolas Cage obličej jako afro-karibská ikona Baron Samedi a nosil s sebou starobylé egyptské relikvie, aby svou představivost donutil si myslet, že je v kontaktu se starodávnými duchy. (Mysteri699)