Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

• choze

Hardcore infantilní a klišoidní scénář, televizně nevzrušivá kamera, slabé triky, trapné přehrávání (Mendes byla naprosto strašná) a záporáci připomínající Tokio Hotel. Nedělal jsem si iluze, že by byl filmový GHOST RIDER byť jen vzdáleně tak temný jako komiksová předloha a poté, co se ho chopil stvůrce DAREDEVILA jsem si už nedělal iluze už vůbec o ničem, přesto mě Johnson dokázal nepříjemně překvapit. Kéž by Ghost Rider existoval a odvlekl Johnsona do pekla.(6.9.2007)

• Rex Mundi

Tento film by nemal byť vekovo prístupný "od", ale DO!(14.5.2012)

Další super komixová adaptace, která je jaksi dost nedoceněná. Samozřejmě, že Ghost Rider má spoustu děr ve scénáři, někdy stupidní dialogy a pár slabších scén, ale to k čemu je tenhla adaptace předurčená a to dokonale zabavit splňuje skvěle. Prakticky ve filmu neni žádná díra, která by nebyla nějak zábavně vyplněná a to ostatní, to je prostě akční ultra jízda se skvělou hudbou a s pěkně drsným Cagem. Ten se na roli hodí skvěle a to čeho sem se bál nejvíc, že ta lebka, která v traileru vypadaá děsně směšně a na obrázcích v recenzi ještě hůř, bude vypadat trapně i ve filmu, byla nakonec z hlediska směšnosti a rušivosti dobrá, sice žádnej zázrak to neni, to si musíme přiznat, ale nakonec to tak špatný neni a ostatní digitální efekty jsou myslim zvládnutý skvěle. Já si nemůžu pomoct, mě se to prostě fakt líbilo a hlavně mě to skvěle bavilo od začátku do konce. Mark Steven Johnson dal napínavým a akčním scénám přesně to co potřebovaly a výborná hudba to dokončila. jen jedna věc mi na filmu vadila a to už poněkolikátý stejná chyba v podobných filmmech a to, že hlavní záporák,byl prostě slabej a hlavně hrozně mladej. Drsný scény, kdy měl vypadat ďábelsly byly dost mdlý a celkově byl Bentley slaboučkej nepřítel pro Ghost Ridera, To takovej Peter Fonda to bylo jiný kafe, ale ten bohužel nedostal moc prostoru. Ale nakonec to tak nevadilo, protože hlavní kus zábavy obstarával Ghost Rider a ten byl fakt skvělej a ta jeho hořící motorka boží. Jo a ještě něco Eva Mendes rulezzz(18.3.2007)

Četl jsem, že to byl sen Nicolase Cage hrát ve filmu jeho nejoblíbenějšího komiksového hrdinu, motorkáře a dost na to pekelnýho hráče, který se s ničím nepáře. Ghost Rider je na první pohled zajímavý protihráč krvežíznivým nepřátelům, ale také je to nic moc vizuálně zpracovaná postavička, jenž si ale Nicolas vychutnává jak nejlíp může, proč by také ne. Je vidět, že to není myšleno nějak vážně a tak se dal dohromady s dalším komiksovým šílencem M. S. Johnsonem a nakonec vznikl tento masokombinát, smíchanina všehomožného, jen ne ničeho nového, co se ale vcelku dobře sleduje a o to líp hodnotí. Ne Nicolas Cage není herecky na suchu, točí co ho baví a je to na druhou stranu velice dobře, že se nebojí jít do něčeho o čem předem ví, že nemá šanci dostat se na vrchol oblíbenosti. --- Bez strachu se nedá žít.(29.8.2007)

Zábava na n-tou. Po dlouhe dobe jsem videl vyborny trash, u ktereho jsem se rezal skoro cele dve hodiny. Temer vse na tomto filmu je spatne, ale takovym tim spravnym, zabavnym zpusobem. Plejada hereckych jmen predvadi takra sebeparodicke vykony, digitalni triky ve mne vyvolaly nostalgicke vzpominky na Spawna (a podle toho, co jsem slysel a cetl, tak nejen ve mne), ale to porad neni nic proti tem dialogum, pratele. Co slovo, to perla. Jestli mate radi spatna becka (v tomhle pripade s ackovym rozpoctem), nenechte si pekelneho jezdce ujit... Stoji to za to :)(25.3.2007)