Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Zas taková tragedie to není. Ghost Rider je hloupoučký, přeplácaný a triky nejsou nic moc, ale ubíhá docela svižně a Nick Cage legračně přehrává, takže ve výsledku jsem se vcelku bavil. Slabší tři hvězdičky. P.S. Ten slušivý příčesek Cageovi lepili na lebku každý den prý tři hodiny! :o)(5.4.2007)

O Ghost Rideru se mluví už poměrně dlouho. Neustálé odklady premiéry, a poměrně slušné ukázky neustále zvětšovaly moji zvědavost a tak, když Palace Cinemas uvedlo film v Black Boxu, nelenil jsem a šel jsem. Posilněn dvěma pivy (v plechovce za 35,- jedno) jsem se usadil v sále a čekal co bude. Úvod byl poměrně fajn, stylovej. Následující cca desetiminutovka byla poměrně k nevydržení. To, co následovalo potom se nedá nazvat jinak, než "Hodina a půl 'Guilty Pleasure' v té nejčistší formě, jakou si jenom dovedete představit". Ten film je Úlet! Totální! Scénář je mimo, herci jsou k sežrání (Eva Mendez v restauraci) a ve svých rolích se dokonale vyžívají. Nicolas Cage je komik, Sam Elliot prostě je, film má několik nádherných záběrů (až mě mrazilo) a ta závěrečná titulková skladba je naprosto luxusní. Film je opravdu neskutečně zábavnej (je tak blbej, že to prostě nemůže být myšlený vážně) a já prostě nemohu jinak. Dávám slabších 5 hvězd a chci pokračování! A chci ho HNED!!!(8.3.2007)

• AngelAngie

Nesnáším tenhle film. Strašné po všech stránkách.(22.5.2008)

• Tetsuo

Když už to skoro začíná být legrace, velmi campy a velmi cheesy, tak se to vždy zvrhne zpátky do špatného velkorozpočtového comicsu. Kdyby to vzniklo v 80. letech a stálo tak 20 milionů a hrál tam Bruce Campbell, tak by mě to bavilo upřímně. Takhle se guilty pleasure úsměv vyloudil jen přes zkřivěně kyselý úsměšek.(25.12.2007)

• TheDarKnig

ne a ne, Nicholas hraje tak bídně, že jsem se ho bál více, než těch pekelníků. Ještě že je většinu času a hlavně akce pixelový a s hořící lebkou. Tak aspon nemůže uplatnovat svoje smrtící pohledy. Ten kovboj se mi zamlouval mnohem víc. Absolutně do pekla poslána komiksovka s tak zajimavými kořeny. Ještě, že se to jakž takž dá považovat za Guilty Pleasure a ty scény s kostlivákem a úvodní a závěrečný monolog byly dostatečně pekelné..(18.10.2008)