poster

Ghost Rider

 • USA

  Ghost Rider

 • Slovensko

  Ghost Rider

Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  odpad!

  Nesnáším tenhle film. Strašné po všech stránkách.(22.5.2008)

 • Skejpr
  *****

  O Ghost Rideru se mluví už poměrně dlouho. Neustálé odklady premiéry, a poměrně slušné ukázky neustále zvětšovaly moji zvědavost a tak, když Palace Cinemas uvedlo film v Black Boxu, nelenil jsem a šel jsem. Posilněn dvěma pivy (v plechovce za 35,- jedno) jsem se usadil v sále a čekal co bude. Úvod byl poměrně fajn, stylovej. Následující cca desetiminutovka byla poměrně k nevydržení. To, co následovalo potom se nedá nazvat jinak, než "Hodina a půl 'Guilty Pleasure' v té nejčistší formě, jakou si jenom dovedete představit". Ten film je Úlet! Totální! Scénář je mimo, herci jsou k sežrání (Eva Mendez v restauraci) a ve svých rolích se dokonale vyžívají. Nicolas Cage je komik, Sam Elliot prostě je, film má několik nádherných záběrů (až mě mrazilo) a ta závěrečná titulková skladba je naprosto luxusní. Film je opravdu neskutečně zábavnej (je tak blbej, že to prostě nemůže být myšlený vážně) a já prostě nemohu jinak. Dávám slabších 5 hvězd a chci pokračování! A chci ho HNED!!!(8.3.2007)

 • Boss321
  **

  Klasická popcornová záležitost kvůli kterým se chodí do kina. Bohužel zpracování tohoto comixu mohlo dopadnout asi tak stokrát lépe. Nicolase Cage mám velmi rád a patří mezi mé oblíbené herce, ale do role Ridera se moc nehodí. Eva Mendes je tu kvůli něčemu jinému než hraní, ale co si budem nalhávat kouká se na ni sakra dobře. Ghost rider by si určitě zasloužil i lepšího a věhlasnějšího režiséra, protože to co za 100 miliónů dolarů vykouzlil Mark Steven Johnson není moc ohromující když vezmem v potaz, že Transformers stáli 150 miliónů. Kromě režie se Johnson vyřádil ještě na scénáři :). Dvě hvězdičky a ani o kousek víc......(21.3.2008)

 • dobytek
  *

  Že to bude blbost, to mi bylo předem jasný, takže se nedá vyloženě mluvit o nějakym zklamání. Ale že to bude až taková blbost, to jsem nečekal. Líbila se mi Eva Mendes (ovšem nechápu, proč se ve filmu aspoň trochu neodhalila) a pak ten držkopád na motorce na začátku filmu. To je asi tak všechno. Něco takovýho by snad zvládnul natočit i Troška s podstatně menšim rozpočtem. Jenom by tam nebyl Nicolas Cage, ale byl by tam nejspíš Vašek Vydra, jezdil by na fichtlu a nezustávala by za nim ohnivá stopa, ale modrej dým ze spálenýho M2T.(12.8.2008)

 • Superpero
  **

  Stupidní blbost s shitovníma efektama a nejdebilnějšíma bitkama co jsem kdy viděl. Všichni ti přisluhovači ďábla choděj na ghost ridera po jednom a pak jen stojej nic nedělaj a čekaj, až on je spoutá bičem... Cage je sice docela dobrej, ale jakmile se z něj stane kostra jde to totálně do hajzlu. Jediný klad je hezká Eva Mendes a fakt, že na konci Cage krosí ďábla brokovnicí.(26.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace