poster

Liga výjimečných

 • USA

  The League of Extraordinary Gentlemen

 • Německo

  Die Liga der außergewöhnlichen Gentlemen

 • Slovensko

  Liga výnimočných

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko / Velká Británie, 2003, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Pripadalo mi že sa tvorcovia chceli priblížiť k slavnému Indimu, ale materiál: "ačkoli byl se zlata, zrezivěl". Jednoducho sa film ku koncu rozpadá a aký taký naznak logiky by ste hľadali marne. Ale o to tu asi ani nešlo a v konečnom dôsledku môžem povedať, že som sa celkom bavil. Slušných 65%,(8.6.2005)

 • Boss321
  **

  Podprůměrná dobrodružná slátanina, která je dovedena do absurdna. Zkrátka jednou a nikdy více......(24.6.2007)

 • Marigold
  *

  Ukázka toho, jak se koní film. Námět poskytuje tolik poezie, humoru i možných hrátek, že by z toho šikovný režisér a scénárista zaplesal, ovšem Norrington a Robinson si tak nějak všimli jen pomíjivého pozlátka. Po plátně tak pobíhá spousta "známých firem" z kánonu světové literatury a filmu, ale krom jmen na nich nenajdeme nic extraordinérního, jsou to jen obtažená schémata zcela bez kouzla a šťávy. Teroristický vous kapitána Nema, světácká bradka Doriana Graye, vrabčí hnízdo Toma Sawyera... a dál? Dál nic, pustina, špatné herecké výkony. Když to neklape v Lize, nemůže to klapat ani v okolních složkách a Norrington balí krám bez boje. Film je doslova nasáklý mizernými digitálními efetky, které redukují pestrý a kouzelný svět fin de siècle na snůšku předrenderované umělotiny. Příběh je naprosto nijaký, padouch vyčichlý a výkon sira Conneryho, promiňte mi to, dočista nekrofilní. Američané przní známé literární postavy s velkou bravurou, nicméně britský šmatlal Norrington tomu nasazuje korunu. Konina. Slátanina.(2.5.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Trevor Jones: 1. Dawn Of A New Century ,2. Kenya - Wait For Me (for the film 'The League of Extraordinary Gentleme ,3. The Task Requires Heroes ,4. The Promenade By The Sea ,5. The Nautilus - Sword Of The O ,6. The Game Is On ,7. The Old Tiger ,8. The Capturing Mr. Hyde ,9. The Mina Harker's Secret ,10. The Phantom's Lair ,11. The Portrait of Dorian Gray ,12. The Treachery ,13. The Storming Of The Fortress ,14. The May This New Century Be Y ,15. Son Of Africa (for the film 'The League of Extraordinary Gentlemen'),(19.5.2011)

 • AngelAngie
  **

  Na první shlédnutí jsem dala jednu hvězdu, s odstupem času jsem si uvědomila, že přeci na tom filmu něco je .. koukla jsem znovu a není to tak hrozný.(30.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace