poster

Liga výjimečných

 • USA

  The League of Extraordinary Gentlemen

 • Německo

  Die Liga der außergewöhnlichen Gentlemen

 • Slovensko

  Liga výnimočných

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko / Velká Británie, 2003, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  **

  Bohapustá kravina s na vode postaveným scenárom a odfláknutými trikmi. Najväčšou sprostotou ( a to tu nikto neuvádza) bolo umiestniť karneval do Benátok - v mesiaci august (!!!). O ostatných donebavolajúcich hlúpostiach sa radšej ani nebudem zmieňovať ... V polovici filmu som si myslel, že to bude taká verneovka pre dospelých na nedeľňajšie popoludnie. Vykľulo sa z toho niečo neskutočné, čo by sa na TV obrazovje malo objavovať medzi druhou a treľou hodinou rannou ( vtedy dokázateľne spí najviac ľudskej populácie ) ...(16.9.2006)

 • genetique
  ***

  Náhodou to nebolo až také zlé. Celkom príjemný akčňák, efekty a masky sa mi tiež páčili, až na Seana. Prvýkrát som ho počul v origináli a neviem, či to bolo naschvál, ale fakt srandovne šušle, možno mu nesadla protéza. Ale inak scenár bol ozaj chybný, príbeh klasický, otrepaný a trochu pritiahnutý za vlasy. Ako oddychovka však veľmi dobré. 65%.(13.3.2006)

 • monolog
  ***

  Ale jo, zábavička to je. Ne nějak moc hlubokomyslná (vlastně vůbec), hodně uměle daná dohromady (zápletka a děj), ale zábavná. Connery i ten záporák jsou charizmatičtí a celý se to docela dá. A navíc, ty akční scény jsou Connerymu docela lehce uvěřitelný, narozdíl od scén třeba Belmonda nebo Delona v tomto věku.(12.2.2006)

 • Tom Hardy
  *

  Totálně nevydařená adaptace excelentního komiksu selhává snad ve všech možných ohledech. Příběh je vyloženě pitomý, dialogy strašné, osekanost vůči předloze otřesná a grafická stránka jeden velký zmatek. Jedna hvězdička za solidní obsazení a pár zručně natočených akčních scén... obojí však tenhle paskvil od filmového bahna těžko zachrání...(27.8.2003)

 • EdaS
  **

  První půlka se dala docela dobře snést, ale pak už následovala jen nebetyčná nuda. Ble.(12.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace