poster

Liga výjimečných

 • USA

  League of Extraordinary Gentlemen, The

 • Německo

  Die Liga der außergewöhnlichen Gentlemen

 • Slovensko

  Liga výnimočných

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Německo / Česko / Velká Británie, 2003, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Automobil kapitána Nema (Naseeruddin Shah) byl vytvořen pouze v jediném exempláři speciálně pro tento film a nemá tedy základ v žádném existujícím modelu. Automobil je plně funkční, ale není možné ho použít pro silniční provoz. Byl vytvořen firmou specializující se na výrobu filmových automobilů a má osmiválcový motor Rover. Je dlouhý 6,7 m a 2,75 m široký a pojízdný je díky šesti 24palcovým kolům. Při vytváření designu auta se vývojáři nechali inspirovat viktoriánským stylem. K vidění je v Londýnském muzeu filmových rekvizit. (Ruuzha)

 • - Keď Alan Quatermain (Sean Connery) učí Toma Sawyera (Shane West) strieľať na veľké vzdialenosti, je možné vidieť ,ako sa ruky a ramená Shanea Westa trasú kvôli námahe vynaloženej pri držaní zbrane. Povedal, že bol z toho trochu nesvoj, pretože Sean Connery, ktorý mal už skoro 72 rokov, s tým nemal problém, zatiaľ čo on vo svojich ani nie 25 rokoch to považoval za neuveriteľne ťažké. (H4ku11)

 • - Přerod Jasona Flemynga do pana Hydea zabral maskérům sedm hodin. Latexový kostým vážil dvacet kilo, byl podpírán systémem řídících drátů a pák. (Reiniš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace