Ukázka toho, jak se dříve natáčel seriál. Dlouhé pasáže klidně i bez dialogů, záběry na koně či přemýšlející herce, nikde se nespěchá, žádné rychlé střihy, zato ale velmi slušně natočené dostihové závody. Dnes je takový seriál výtečným uklidněním všech uspěchaných diváků. Ano, není to pro každého, ale mně se to líbí.(25.7.2015)

• Master19

Komu něco říkají koně, bude asi spokojený. Mě se to nelíbilo ani dřív, ani v současnosti.(9.3.2009)

• gudaulin

Seriál trpí všemi myslitelnými neduhy, kterými se vyznačovaly podobné projekty v éře reálného socialismu, tzn. rozvleklostí, ukecaností, schůzováním a v některých momentech i ideologickým balastem, ale téma chovu koní přece jen leccos zachraňuje, takže slabé dvě hvězdičky - celkový dojem: 30 %.(19.4.2009)

Seriál s učebnicově vystavěnými postavami (včetně těch čtyřnohých) a bez slabých hereckých výkonů, navíc s příběhem, jehož dramata jsou s vážností uvěřitelná i po letech. Pomalý děj oživují především sólové výstupy seriálově i divadelně rozehraného P.Haničince. 3-4*(17.8.2014)

Nemůžu si pomoct, ale mně se tenhle seriál vždycky líbil a když ho opakují, tak se na něj dívám. Jo, taky mě nebaví ty kecy kolem toho o co v ději jde, ale jen se objeví na scéně nádherné pěstované závodní koně a mé oči se nemůžou vynadívat. Navíc velmi slušné herecké výkony. U mě za pěkné 3*.(15.3.2009)