Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Michael Douglas je stále frajer a roli si evidentně užívá, Albert Brooks je zase správně ňoumovitý a třešničku na dortu v hereckém obazení představuje známý představitel Hercuila Poirota David Suchet :-) Velmi příjemná komedie, která si na nic nehraje a přitom překonává 80% hollywoodské komediální produkce.(23.6.2008)

Docela zábavná komedie, ale já si nemůžu pomoct a prostě mi tam nějak vadil Michael Douglas, někdy mi připadalo že se až moc snaží vypustit nějakou super hlášku a nějak to k němu nesedlo. Douglas se podle mě prostě do podobných komedií moc nehodí a na agenta už vůbec ne a ty triky kdy letěl s tim padákem taky nevypadaly zrovna úchvatně a na nějakou normální akci už dávno nemá, ale zase na druhou stranu je na tolik dobrej herec, že to aspoň trochu zmírní a občas je i vtipnej(18.7.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,453,431Tržby Celosvetovo $26,891,849(15.8.2009)

Tahle komedie není opravdu ničím vyjímečná, to říkám rovnou. Jenže já jsem si ji oblíbil a je mi svým způsobem sympatická. O původním filmu Blízcí příbuzní jsem si myslel, že bude ještě lepší, ale není. Možná je dokonce trochu nudnější a ačkoli je dvojice Falk - Arkin skvěle sehraná, tak pánové Brooks a Douglas se jí dokonale vyrovnají. Navíc remake se trochu víc posunul k bláznivé komedii, což mu prospělo, dále se mi líbí, že gangstera hraje David Suchet a celá ta návštěva u zloducha mi přijde lepší. Jediné, co zdržuje, je linie, když nevěsta zjistí, že její vyvolený spal s její nejlepší kamarádkou. Nejlepší je ale začátek v Praze a Policií ČR, hahahaha...(30.6.2007)

Zbytečný remake, který se urputně snaží být vtipný za každou cenu a v každé scéně. 55% Zajímavé komentáře: k0C0UR , B!shop(16.3.2005)

• - Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (Elwanelyn)

• - Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)