Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,453,431Tržby Celosvetovo $26,891,849(15.8.2009)

• AngelAngie

Velmi nudné ..(25.5.2008)

Velice zábavná komedie se spoustou skvělých herců, vtipným scénářem a jen málo hluchými místy. Pár výhrad ale mám: 1) úvodní honička v Praze skončí dřív než začne a akční scény obecně nejsou nijak zvláštní - ale o ty tu nejde, 2) sountrack: honička za zvuků Live and let die sice vyzní vtipně, ale dramatičtější momenty by si zasloužily nějaký vynalézavý VLASTNÍ motiv, 3) herečka formátu Candice Bergenové by si zasloužila mnohem víc prostoru, než nakonec dostala. Jinak ale: pokud jste ochotní přistoupit na to, že se budete JEN dobře bavit, film si užijete.(28.3.2005)

Skvělá zábava, parádní akce, Michael jako vždy vůdce smečky s takovou samozřejmostí, s jakou skoro denně křižuji nebezpečnou dvacetiminutovou cestu MHD napříč nejohroženějším městem světa.☺Vážně u něj a pár dalších borců z jeho generace lituji, že je čas tak neúprosný a co bude, až už nebudou točit. Co na tom, že stárneme všichni, když ne všichni najednou. Nespravedlnost byla a bude.(27.4.2014)

50%(31.3.2009)

• - Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (Elwanelyn)

• - Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)