Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Michael Douglas prostě umí. Je zábavný a hraje velmi dobře jako v každém svém filmu. K tomu všemu má tentokrát natolik vychytanou postavu, že sedne snad každému, a komu ne, ten má Alberta Brookse, který jako "tichý looser" působí svým způsobem také dost vtipně. Krom pěkných žen je tu třešnička na dortu David Suchet, který dal zapomenout na svou nejslavnější roli detektiva... a představuje úplně jinou polohu, která dost překvapí. Příjemná podívaná na sobotní ráno, která neurazí.(25.4.2009)

50%(31.3.2009)

Je vidět, že Michael Douglas si tento film skutečně užíval, a tak zamrzí, že divák si zas tolik neužije. Musím ale přiznat, že u některých scén jsem se hodně dobře bavila a výstup Davida "Hercule Poirota" Sucheta byl sám o sobě fantastický. Jen by to chtělo větší rozpočet, aby se dalo trochu přitvrdit v akci.(31.7.2005)

Michael Douglas je stále frajer a roli si evidentně užívá, Albert Brooks je zase správně ňoumovitý a třešničku na dortu v hereckém obazení představuje známý představitel Hercuila Poirota David Suchet :-) Velmi příjemná komedie, která si na nic nehraje a přitom překonává 80% hollywoodské komediální produkce.(23.6.2008)

• lesumir

moc mi ten film nedal. bylo pekny, ze to bylo aspon na minutku v cechat, za to davat hvezdicku a taky za ten konec.(11.8.2006)