poster

Dokud nás smrt nerozdělí

 • USA

  In-Laws, The

 • Německo

  Ein ungleiches Paar - Wild Wedding

 • Slovensko

  Kým nás smrť nerozdelí

 • Slovensko

  Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,453,431Tržby Celosvetovo $26,891,849(15.8.2009)

 • jajinka
  ****

  Docela povedená komedie... Jeden neschopný otec, ale jinak všestranně nadaný, a jeden dobrý otec, bojící se snad všeho... v kombinaci plno zábavných scén... :-)(23.5.2005)

 • Shit
  ***

  Docela zábavná komedie, ale já si nemůžu pomoct a prostě mi tam nějak vadil Michael Douglas, někdy mi připadalo že se až moc snaží vypustit nějakou super hlášku a nějak to k němu nesedlo. Douglas se podle mě prostě do podobných komedií moc nehodí a na agenta už vůbec ne a ty triky kdy letěl s tim padákem taky nevypadaly zrovna úchvatně a na nějakou normální akci už dávno nemá, ale zase na druhou stranu je na tolik dobrej herec, že to aspoň trochu zmírní a občas je i vtipnej(18.7.2005)

 • bloom
  ****

  Tahle komedie není opravdu ničím vyjímečná, to říkám rovnou. Jenže já jsem si ji oblíbil a je mi svým způsobem sympatická. O původním filmu Blízcí příbuzní jsem si myslel, že bude ještě lepší, ale není. Možná je dokonce trochu nudnější a ačkoli je dvojice Falk - Arkin skvěle sehraná, tak pánové Brooks a Douglas se jí dokonale vyrovnají. Navíc remake se trochu víc posunul k bláznivé komedii, což mu prospělo, dále se mi líbí, že gangstera hraje David Suchet a celá ta návštěva u zloducha mi přijde lepší. Jediné, co zdržuje, je linie, když nevěsta zjistí, že její vyvolený spal s její nejlepší kamarádkou. Nejlepší je ale začátek v Praze a Policií ČR, hahahaha...(30.6.2007)

 • Hal_Moore
  ****

  Film jsem viděl v originále s titulkami a musím říci, že Český dabing filmům takového zaměření hrozně škodí. Zvlášť u tak zábavného filmu je to škoda. Michael Douglas odvádí překvapivě dobrou práci, což se nedá řici o ostatních. Herci přehrávají až to není hezké. Přesto všechno musím dát 4 * za neskutečnou zábavu. Katharine, I am in the bathroom of Barbra Streisand's airplane.(5.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace