Dokud nás smrt nerozdělí

Kým nás smrť nerozdelí

Pokiaľ nás smrť nerozdelí

Komedie / Akční / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2003, 95 min

Dobrá komedie,která neurazí.Celkem vydařený humor s vtipnou zápletkou.(7.2.2008)

Solidní komedie s velmi dobrým tempem, slušnou nadsázkou a evidentně si užívajícím Douglasem. Je to z rodu komedií typu Přeber si to či Můj soused zabiják - také zde je usedlý konzervativní lékař vtažen do světa kde působí jako pěst na oko.(12.1.2007)

• Terva

Agent CIA má před sebou dva smrtelně nebezpečné úkoly, zachránit svět a oženit syna. Co bude těžší ? Od tohoto žánru jsem čekal víc akce a víc srandy. Mnohdy jsem se i nudil. Scénář - Andrew Bergman, Nat Mauldin a Ed Solomon. Hudba - Paul McCartney, John Powell, Klaus Badelt a James S. Levine.(26.6.2011)

Tahle komedie není opravdu ničím vyjímečná, to říkám rovnou. Jenže já jsem si ji oblíbil a je mi svým způsobem sympatická. O původním filmu Blízcí příbuzní jsem si myslel, že bude ještě lepší, ale není. Možná je dokonce trochu nudnější a ačkoli je dvojice Falk - Arkin skvěle sehraná, tak pánové Brooks a Douglas se jí dokonale vyrovnají. Navíc remake se trochu víc posunul k bláznivé komedii, což mu prospělo, dále se mi líbí, že gangstera hraje David Suchet a celá ta návštěva u zloducha mi přijde lepší. Jediné, co zdržuje, je linie, když nevěsta zjistí, že její vyvolený spal s její nejlepší kamarádkou. Nejlepší je ale začátek v Praze a Policií ČR, hahahaha...(30.6.2007)

Michael Douglas je stále frajer a roli si evidentně užívá, Albert Brooks je zase správně ňoumovitý a třešničku na dortu v hereckém obazení představuje známý představitel Hercuila Poirota David Suchet :-) Velmi příjemná komedie, která si na nic nehraje a přitom překonává 80% hollywoodské komediální produkce.(23.6.2008)

• - Pracovní název filmu byl Til Death Do Us Part. (Elwanelyn)

• - Začátek filmu byl natáčen v ČR. (I.T.I.S)