• Agatha

Tento seriál nebyl zas tak špatný. Jeho úrověň však dalšími řadami o dost klesala a zápletka každého dílu se začala podobat té druhé, jak je tomu např. v To je vražda, napsala! :-) Ale první řada byla docela povedená a děj napínavý. Herci byli také snaživý, výprava byla na seriál také docela působivá a kupodivu i realistická. Hudba byla pokud si pamatuju originální a rytmická.(2.3.2008)

• mysiak

Preferujem niečo lepšie s troškou inteligencie...(3.7.2009)

Tak tohle jsem si vysloveně užil, každý díl jsem s napětím sledoval :-)(6.7.2007)

• Lynn

Různých adaptací sci-fi Sira Arthura Conana Doyla jsem viděla už několik a co mě nejvíc zklamalo je, že ani jedna z nich nedosahovala alespoň průměrné kvality. A přitom kniha je velice dobrá, čtivě napsaná a má poutavý příběh. Ale to, co s ní provádějí filmaři (ať už televizní nebo "celovečerní"), to je naprostá katastrofa.(26.3.2005)

• Tomco

uz v casoch, ked som este uznaval prcicky sa mi tento serialik zdal velmi vlazny a nudny..ale pred nedelnym obedom vedel aspon z casti zaujat.(8.5.2007)