• sta

Má averze vůči tomuto typu pořadů je prostě nepřekonatelná. Vidět jeden díl a zemřít.(7.9.2003)

• ScreamJay

No tak takhle nějak si představuju poplivání symbolů dobrodružných akčních sci-fi. Příběh, který se nemůže rohoupat kam vlastně chce směřovat, lecky podivné kostými a ještě podivnější scénáře. Z těch X dílů co jsem viděl mohu zcela oprávněně říct, že mýtus dinosurů je zde prezentován jedním obrovským dinosauřím lejnem, do kterého když šlápnete, hodně pomalu se dostáváte ven. Jasně že sázka na skoro nahou blondýnku leckdy vychází, ovšem dokáže ona sama utáhnou pajdavý děj? Kdepák! Jedna velká nuda, od první do poslední minuty. A když už se konečně něco ze začátku začne tvářit trochu obstojně, pokoněj to stupidním koncem. Nejen telenovelami jest živo peklo filmové a televizní tvorby.(29.8.2004)

Je to kravina, ale mě to bavilo.(3.9.2007)

Jako malej kluk jsem se na to koukal každej víkend a bavilo mě to vcelku dost.(7.8.2011)

Zajímavý seriál z 30. let v prostředí dinosaurů. Kdysi jsem to sledoval. Hlavně Jennifer O'Dell tomu dává šmrnc. ;)(23.2.2013)