• Colonist
  **

  Některé díly byly celkem slušné a napínavé. Jiné byly zase naprosté hovadiny. Originální předlohu ovšem znám a tohle je opravdové prznění.(28.1.2007)

 • Richie666
  ***

  Je to blbost, ale co naplat, jako třináctiletému se mně to líbilo a Jennifer O´Dell miluji dodnes :))(25.7.2007)

 • lamps
  ****

  Jednoznačně největší seriálový kult mého dětství. Dinosauři, mluvící ještěři a další nadpřirozené či pradávné bytosti, to bylo něco pro mě, a zde s nimi tvůrci opravdu nešetřili. A Jennifer O'Dell se stala na dlouhou dobu mým sexuálním idolem..(23.8.2012)

 • L_O_U_S
  **

  Jednou na začátku letních prázdnin mě sestra upozornila, že na Nově dávají nějaký nový seriál, já se teda podíval na pilota a dost mě to zaujalo. Jakkoliv je tento seriál hloupý, musím říct, že má šťávu. Jasně, je to všechno hrozně střelené, zvlášť když přicházejí ke slovu posuny v čase, smrtky, atomové bomby a halucinogenní sny, ale postavy jsou celkem sympatické - vědátor Challenger s patentem na všechno má říz, Marguerite je zdravě povýšenecká, Roxton je fajn hláškař a na Veroniku se dobře dívá. Jen ten reportér je takový nekňuba. Ke konci už jsem seriál ale přestal sledovat, protože dávka fantasmagoričnosti ve třetí řadě byla příliš silná i na mě. (65.)(20.10.2006)

 • sta
  odpad!

  Má averze vůči tomuto typu pořadů je prostě nepřekonatelná. Vidět jeden díl a zemřít.(7.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace