• Superpero

Je to sice uplná kravina, ale dá se na to koukat.(29.5.2005)

• tron

Aj keď pilot pôsobil (vďaka peknej výprave a výborne obsadeným notoricky známym postavám) ešte nádejne, samotný seriál sa čoraz častejšie čľapkal v bahne ničomnosti. Nevraviac o zlomovom dieli, v ktorom niekoľko hlavných postáv zareve a na ich miesto neprídu žiadne nové. Celkový dojem vyložene katastrofálny. Hlavne na sobotňajšie dopoludnie je to ako stvorené. Pričom fanúšikovia seriálu PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ si prídu na svoje, keďže i tu hrá párik snov Blakelyová / Snow. Osobne sa mi nepáčilo, ako sem scenáristi ustavične ťahali akési národy náhornej plošiny; vôbec sa to do tohto príbehu nehodí. A nie, v Doyleovej ani nie 200 stránkvej knižnej predlohe žiadna žena a tarzanka nie sú.(5.12.2004)

Zajímavý seriál z 30. let v prostředí dinosaurů. Kdysi jsem to sledoval. Hlavně Jennifer O'Dell tomu dává šmrnc. ;)(23.2.2013)

Nechápu, co všichni proti tomuhle seriálu máte. Já jsem s ním maximálně spokojená, děj mě vzdycky bavil, i kdyz byl porad na stejne brdo, a hlavne mi hlavni hrdinove hodne prirostli k srdci. Dávám 5*, i kdyz jsem na konci chtela jednu hvězdičku ubrat za ty posledni dily - hlavně mě tam vytáčelo to, jak vzdycky jeden z hlavnich hrdinu na nekolik dilu zmizel a takhle se to tam stridalo, plus odchod Malona mě hodně mrzel, protoze mi tam pak dost chyběl, uz to prostě něbylo ono a jeste navíc nějaká pitomá Finn jako náhrazka ... hodně velká chyba. Co se týče otevřeného konce, tak taky nejsem zrovna dvakrát nadšená. Nejde o ten konec vesmíru, ale o to, ze kazdý zůstal sám a navíc s tak smutným osudem. Taky mohli udělat happy end. Nejoblíbenější postava: Lord John Roxton, nejoblíběnejší dvojce: Roxton a Marguerite - je jsem prostě zrala ;-)(20.12.2011)

80% - Pamatuju, jak jsem o prázdninách asi před třemi čtyřmi lety každé "ráno" v 9:50 vstával, sedl si k televizi a pustil si Ztracený svět. Bylo to super... :)(31.5.2007)

• - Jennifer O'Dell (Veronica) si sama navrhla seriálový "outfit". (rador)

• - V pilotním díle ztvárnil postavu Neda Malona kanadský herec William DeVry, kdežto ve zbylých epizodách jeho krajan David Orth. (Jorge87)

• - Seriál je voľne založený na románe Arthura Conana Doyla "Stratený svet". (Greenpeacak)