Vzhledem k těm seriálům a telenovelám, co dnes běží se jedná o poměrně záživné dílko. Poměrně charismatičtí herci ( a především herečky ) a sem tam zajímavý příběh.(22.6.2004)

Vždycky jsem tento seriál měl rád a vždycky budu.Na tomto seriálu jsem začínal.(2.8.2009)

Jako mladší jsem na to koukala strašně ráda,ten svět dinosaurů se mi prostě nehorázně zamlouval.Navíc bloncka Veronika byla nějakou dobu mým vzorem:))(18.3.2011)

• Crocuta

Myšmaš a slátanina kdečeho s kdečím, spáchaná patrně bandou mongoloidů po neúspěšné lobotomii. Za vidění stála tu a tam nějaká ta lepá děva, ale celková pitomost tohoto zločinu na kultuře to snadno přebije. Ať vás všechny sežere tyranosaurus, sebranko!(18.7.2007)

• Djkoma

Kravina na entou. Je mi líto, že Jurský park pana Spielberga má podobně tragické následovníky. Škoda, že velké většina filmů o dinosaurech jsou stejné jako všechny dinosauří seriály hrozné hlouposti a patrný potenciál je na využit natolik, že uspokojí děti předškolního věku... Herci ani efekty nejsou vůbec dobré a celé to zachraňuje "vložení" na víkendové ráno, kdy opravdu nikdo intelektuálně na výši tohle nebude sledovat. I když ta Jennifer O´Dell...(4.2.2005)