Ztracený svět (TV seriál)

• Austrálie

The Lost World

Stratený svet

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Austrálie / Kanada / Nový Zéland, 1999, 66x44 min

• ScreamJay

No tak takhle nějak si představuju poplivání symbolů dobrodružných akčních sci-fi. Příběh, který se nemůže rohoupat kam vlastně chce směřovat, lecky podivné kostými a ještě podivnější scénáře. Z těch X dílů co jsem viděl mohu zcela oprávněně říct, že mýtus dinosurů je zde prezentován jedním obrovským dinosauřím lejnem, do kterého když šlápnete, hodně pomalu se dostáváte ven. Jasně že sázka na skoro nahou blondýnku leckdy vychází, ovšem dokáže ona sama utáhnou pajdavý děj? Kdepák! Jedna velká nuda, od první do poslední minuty. A když už se konečně něco ze začátku začne tvářit trochu obstojně, pokoněj to stupidním koncem. Nejen telenovelami jest živo peklo filmové a televizní tvorby.(29.8.2004)

• sta

Má averze vůči tomuto typu pořadů je prostě nepřekonatelná. Vidět jeden díl a zemřít.(7.9.2003)

• mysiak

Preferujem niečo lepšie s troškou inteligencie...(3.7.2009)

Je to kravina, ale mě to bavilo.(3.9.2007)

Nejlepší je, když si vzpomenu jak jsem ve 13 letech děsně "shippovala" Margaret a Roxtona.(18.3.2017)

• - Stratený svet sa dočkal troch sérií, no zostal nedokončený kvôli finančným problémom. (Greenpeacak)

• - Jennifer O'Dell (Veronica) si sama navrhla seriálový "outfit". (rador)

• - V pilotním díle ztvárnil postavu Neda Malona kanadský herec William DeVry, kdežto ve zbylých epizodách jeho krajan David Orth. (Jorge87)