poster

Osamělý mstitel

 • USA

  Man Apart, A

 • Německo

  Extreme Rage

 • Slovensko

  Kokaínový kartel

 • Slovensko

  Osamelý pomstiteľ

Akční / Thriller / Drama / Krimi

USA / Německo, 2003, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  *

  Hmm, tohle jsem přetrpěl velice těžko, téma je už dosti ohrané, což by nevadilo, kdyby byl film atraktivně a zábavně natočen, což nebyl. U většiny sekvencí jsem si říkal, že jsem už někde viděl a mnohem lépe natočené. Vin Diesel neumí hrát, jen se tváří drsně, ale v tomto filmu jsem mu to vůbec nežral. Otravoval mě tu více než v předchozích filmech ve kterých jsem ho viděl a nebavily mě scény, když se tupě nechal vyprovokovat, někoho zmlátil a následně se ospravedlnil, že mu zabily jeho ženu(Takových situací je tam mnoho). Jinak, režisér se filmu chopil velice špatně, mnoho nechtěně komických scén, nezajímavé a nezáživné akční scény, předvídatelnost a mnoho klišé. Kdybych film vypnul po 30 minutách, tak bych o nic nepřišel. No, další tupý brak u kterého se nedalo uvolnit, mé hodnocení 1 hvězdička...(28.2.2008)

 • moviesfan
  ***

  Sice jde tento akční thriller za svým cílem bez nenáročného příběhu, ale v tomto případě to není až tak špatný film. Jsou zde mnohé situace, které stojí za to vidět. Tím mám na mysli akční scény.(5.12.2007)

 • lesumir
  ***

  Akční béčkový thriller s trojtym X v hlavní roli? Tak jo, každý od toho čekal něco jiného, já zklamán nebyl a nudu při projekci nepocitoval, tyhle filmy jsou moje krevní skupina (pozůstatek z mladí), takže tady bych přehlédl hrubé nedostatky ve scénáři a zpracování, akce bylo dost, Diesel si to vytřihl zajímavým způsobem a na tři hvězdičky tohle určitě stačí!(20.5.2007)

 • DaViD´82
  ***

  Být Seagal aspoň trošku ve formě, tak si tady najisto zahrál. Průměrná krimi o mstícím se policistovi jak dělaná pro TV obrazovku. Snad jen aspoň troška invence v klišovitém scénáři a umírněnější stopáž by prospěli k lepšímu dojmu. Herci jsou nijací, režie také, scénář je děs, ale i tak se to dá bez újmy zkouknout a nepůsobí to nikterak směšně, jen děsně průměrně...(5.8.2005)

 • PROROK14
  ***

  Dalo sa to pozrieť. Ale len raz. Neviem, pripadalo mi to trochu pomalé. Chýbala tomu rýchla akcia alebo také niečo. 50%(7.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace