Osamělý mstitel

Kokaínový kartel

Osamelý pomstiteľ

Akční / Thriller / Drama / Krimi

USA / Německo, 2003, 109 min

Být Seagal aspoň trošku ve formě, tak si tady najisto zahrál. Průměrná krimi o mstícím se policistovi jak dělaná pro TV obrazovku. Snad jen aspoň troška invence v klišovitém scénáři a umírněnější stopáž by prospěli k lepšímu dojmu. Herci jsou nijací, režie také, scénář je děs, ale i tak se to dá bez újmy zkouknout a nepůsobí to nikterak směšně, jen děsně průměrně...(5.8.2005)

Rozpočet $36miliónovTržby USA $26,736,098Tržby Celosvetovo $44,350,926/45%/(20.4.2006)

• Slarque

Scénář se na začátku tváří přinejmenším stejně ambiciózně jako Traffic, ale vydrží mu to sotva dvacet minut. Pak sklouzne k žánrovým klišé příběhů pomsty a žádné pozitivní překvapení už nenabídne. Vin Diesel se pustil do vod, které spíš než fyzičku potřebují herecký talent. Scén, které jsou viditelně nad jeho schopnosti, je tu celá řada. Režisér se sice poctivě snaží, ale prostě nemá na čem stavět.(2.4.2006)

Dalo sa to pozrieť. Ale len raz. Neviem, pripadalo mi to trochu pomalé. Chýbala tomu rýchla akcia alebo také niečo. 50%(7.1.2009)

Jistě..tenhle film opravdu NENÍ žádá akční jízda.. Jen pomalu, nevzrušeně ubíhá... Musím ovšem říct, že sem se u něj rozhodně nenudil, vůbec, celkově s tímto druhem "pomalých akčních filmů" nemám problém... Film velice připomíná comicsového KATa (Punisher), ale je mnohem vyrovnanější (herecky, scénáristicky....) a já sem velice spokojenej.. O výkonu Vina Diesla ani nemá cenu se rozepisovat, protože je prostě skvělej.(2.4.2006)