Osamělý mstitel

Kokaínový kartel

Osamelý pomstiteľ

Akční / Thriller / Drama / Krimi

USA / Německo, 2003, 109 min

Rozpočet $36miliónovTržby USA $26,736,098Tržby Celosvetovo $44,350,926/45%/(20.4.2006)

• bassator

30%(20.6.2010)

• Xmilden

Je to velmi slabé. Myslím že dokonce i Segalovy filmy v porovnání s tímhle filmem nejsou zase tak špatné. Nejsem ani policajt protidrogového oddělení ani drogový dealer, abych poznal ,že ten film působí velmi nereálně. Slabé scény střídají jiné slabé. Ps: Scéna ,ve které umírá hlavnímu hrdinovi jeho žena je jedna z nejhorších v historii filmu. Ten člověk to bere velmi statečně, a posléze se skutečně naštve.(2.10.2006)

Tak jako každej film pana Nafty, i tento mě nepřesvědčil že umí hrát....nemůžu si pomoct, ale příběhově by to mohlo mít i šanci,kdyby si s tim někdo dal tu práci...jenže, stojí za tim přiblbá režie, herci nebo scénaristi...já nevim, ale takhle to je mnohem horší béčko než by mohlo být...ztráta času ;)(8.11.2008)

• jojinecko

Pozliepané otrepané plytké a povrchné klišé, so zlými hereckými výkonmi, zlým scenárom, zlou réžiou..zlým všetkým! Teda, Vin Diesel je stále drsný! Aspoň niečo:)(11.3.2006)