poster

Smrt na dálnici

 • Kanada

  Highwaymen

 • slovenský

  Smrť na diaľnici

Akční / Krimi / Thriller

Kanada, 2004, 78 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Hans Bauer

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Mark Isham

Střih:

Chris Peppe

Kostýmy:

Luis Sequeira
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caelos
  ***

  Barracuda je boží auto! Navíc psychopatický vozíčkář... Je to prostě prdel.(8.6.2009)

 • Big Bear
  **

  Cože se to tu píše? Takovej akčnější Duel? Tohle Duelu nesahá ani po kuří oko na chodidle natož po kotníky... O ,,vypůjčeném" námětu ani nemluvím. Už od začátku v sobě film skrývá řadu nelogičností. Jak se dostal Caviezel do tunelu a proč ho poldové nevyhodili z místa činu, proč s ním kočička tak zuřivě spolupracuje a na závěr navzdory své fóbii zdatně řídí na plný kule Cadillac Eldorado... Snad aby bylo dílo rasově vyvážené, v polovině snímku se do děje zapojí černej detektiv, kterej cizí státy nestáty (kde už bez svejch pravomocí) jezdí s Caviezelem jako kupán po dálnicích a nahání mechanickýho šílence... Závěr s brokárnou a objímáním to dorazil (ještě že nám neukázali svatbu). Zkrátka, očekával jsem něco jako road movie a naháněčky nadupanejch americkejch kár. Cadillac i Barracuda byly dobrý a pár honiček taky. Mohlo to bejt ale hustčí a míň nelogický... Jamese mám moc rád, ale tady mi nějak nesedl. Řadím na dvojku. * *(10.12.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $371,396Tržby Celosvetovo $2,394,737║ áno je to béčko ale tak nesúdržné a ubolené až hrôza, réžia zlyháva kde môže, sklamanie /20%/(6.7.2009)

 • dobytek
  *

  Já to vždycky řikal, že vozíčkáři říděj jako prasata...(28.5.2007)

 • oLí
  ***

  Úzká cílovka. Atmosféra je, hrdina je, kočka je, záporák vyvedenej. Auta, o to tu běží, Caviezel měl fakt kliku, dvě takový štěstí vedle sebe.. no i přes tu ultra krátkou stopáž sem usnul,ale na jedno vidění to je. 6/10(2.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace