Smrt na dálnici

Mark Isham

Chris Peppe

Kostýmy:

Luis Sequeira

Barracuda je boží auto! Navíc psychopatický vozíčkář... Je to prostě prdel.(8.6.2009)

• Big Bear

Cože se to tu píše? Takovej akčnější Duel? Tohle Duelu nesahá ani po kuří oko na chodidle natož po kotníky... O ,,vypůjčeném" námětu ani nemluvím. Už od začátku v sobě film skrývá řadu nelogičností. Jak se dostal Caviezel do tunelu a proč ho poldové nevyhodili z místa činu, proč s ním kočička tak zuřivě spolupracuje a na závěr navzdory své fóbii zdatně řídí na plný kule Cadillac Eldorado... Snad aby bylo dílo rasově vyvážené, v polovině snímku se do děje zapojí černej detektiv, kterej cizí státy nestáty (kde už bez svejch pravomocí) jezdí s Caviezelem jako kupán po dálnicích a nahání mechanickýho šílence... Závěr s brokárnou a objímáním to dorazil (ještě že nám neukázali svatbu). Zkrátka, očekával jsem něco jako road movie a naháněčky nadupanejch americkejch kár. Cadillac i Barracuda byly dobrý a pár honiček taky. Mohlo to bejt ale hustčí a míň nelogický... Jamese mám moc rád, ale tady mi nějak nesedl. Řadím na dvojku. * *(10.12.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $371,396Tržby Celosvetovo $2,394,737║ áno je to béčko ale tak nesúdržné a ubolené až hrôza, réžia zlyháva kde môže, sklamanie /20%/(6.7.2009)

• dobytek

Já to vždycky řikal, že vozíčkáři říděj jako prasata...(28.5.2007)

Úzká cílovka. Atmosféra je, hrdina je, kočka je, záporák vyvedenej. Auta, o to tu běží, Caviezel měl fakt kliku, dvě takový štěstí vedle sebe.. no i přes tu ultra krátkou stopáž sem usnul,ale na jedno vidění to je. 6/10(2.3.2016)