poster

Smrt na dálnici

 • Kanada

  Highwaymen

 • slovenský

  Smrť na diaľnici

Akční / Krimi / Thriller

Kanada, 2004, 78 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Hans Bauer

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Mark Isham

Kostýmy:

Luis Sequeira
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ****

  Malý veľký film. Akčná jazda, ktorá má spád a Rhonu Mitru.(2.1.2011)

 • KevSpa
  ***

  Na film jsem se podívala zcela náhodou, a od prvních chvil mě děj upoutal. I když jde o značně viditelnou "vykradačku" Duelu, napínavá atmosféra mě v mnoha sekvencích pohlitila. A navíc, hlavní hrdina jezdí v krásném vytuněném Plymouthu, což každý majitel této značky jistě ocení. I když na mého Lasera jeho Barracuda nemá:-)(6.10.2006)

 • SOLOM.
  ***

  Taky patřím k těm nadšencům, kterým se líbí psychologické thrillery, road movie a vůně spálených pneumatik. Když se k tomu přidá i psychopatický maniak, který nemilosrdně sráží své oběti ve svém „bouráku“, beru to jako bonus navíc. Tento kanadský kousek nám nabídne slušnou atmosféru, houstnoucí napětí, pěkné auta, solidní herecký výkon Caviezela a pohlednou Rhonu Mitru. Takže co víc si přát. Dá se tomu snad něco vytknout? Něco by se tu přece jenom našlo, ale i tak jde o lehce nadprůměrnou podívanou, kterou jsem určitě neviděl naposledy. Líbila se mi opravdu jednoduchá zápletka, která nenudí a ve které hrají hlavní prim automobilové honičky a zabíjení nebohých lidí. Je sice pravda, že tvůrci mohli ještě o trochu víc přitvrdit (scéna s tažením převráceného auta byla super) a trochu jsem postrádal „grandiózní“ finále, ale jinak určitě spokojenost.(4.8.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Takový akčnější a průměrnější Duel.(26.5.2007)

 • dobytek
  *

  Já to vždycky řikal, že vozíčkáři říděj jako prasata...(28.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace