Dobrá sonda do života v 80. letech.(5.7.2007)

Tak to tenkrát chodilo a já jsem rád, že se podařilo princip veksláctví zachytit v celém jeho nezdaněném bohatství. A nemám vůbec nic proti tomu, že přitom neustále vyhrává Relax, protože ten tomu tehdy dodal neuvěřitelně pozlátkovou atmosféru. Kdo tu dobu nezažil, tomu patrně snadno unikne kultovnost tohoto snímku, ale netřeba ho kvůli tomu zahazovat v srpnu na ulici sněhem.(8.10.2014)

80.léta - doba špatného hudebního vkusu, plísňových mrkváčů, barevných přelivů, TUZEXU a veksláků okolo. Vůbec se mi po té době nestýská, ale s chutí se na tenhle film pokaždé podívám. Olmer se tehdy ještě nezbláznil a uměl točit výborné filmy.(11.5.2003)

• - Příhoda s navezeným sněhem byla inspirovanána epizodou známého veksláka, který si z nudy objednal dvě tatrovky plné písku a uprostřed chodníku před Tuzexem si udělal soukromou pláž. S doutníkem a skleničkou whiskey pak sledoval kolemjdoucí, jak spěchají do práce. (don corleone)

• - Veronika Jeníková (Eva) odmietla hrať šteklivé scény vyzlečená, nechala si tričko, čo napokon poslúžilo ako vtipná pointa na konci filmu. (Raccoon.city)

• - Název filmu odkazuje na slavnou lupičskou dvojici známou jako Bonnie a Clyde. (Stegman)