• InJo
  **

  Tohle je vážně film? Tipoval bych to spíš na podprůměrný devadesátiminutový videoklip, dělající (medvědí) službu Frankie Goes To Hollywood. Horší hudební dramaturgii (pouštět jeden song pořád dokola po celou stopáž!) si snad ani nejde představit. Ale chápu, že ve své době to muselo zdejším lidem připadat asi dost cool. 40 - 50 %(28.12.2014)

 • kiddo
  **

  S hrdostí uděluji kiddlinčina Oscara za střih hudby a dokonalé zakomponování ruchů jejich kompletním vymazáním. Na ten Relax snad musel padnout veškerej rozpočet, že je tak systematicky pouštěn od první minuty do poslední. Hua!(4.9.2014)

 • Ilicka
  ***

  Mám dojem, že Frankie Goes to Hollywood už v životě nepotřebuju slyšet. Film šílený jako doba jeho vzniku, ale svým způsobem funguje. Rozhodně lepší než pozdější Olmerova Nahota na prodej nebo cokoli dalšího z jeho dílny. Bony? Relax!(29.1.2014)

 • - Točeno v Praze - v Radotíně, na Malé Straně, Smíchově, Libni, Holešovicích a hořejším nábřeží, kde stojí hotel Admirál. (M.B)

 • - Pri nakrúcaní scény, kde bolo v tisíckach trištvrte milióna korún, išlo o skutočné peniaze požičané z banky. Scenár predpisoval, že sa peniaze majú rozletieť po okolí, a tak použili fukár. Následne sa všetci členovia štábu vrhli na zbieranie, aby ich nikto neukradol. Našli sa všetky až na jednu, ale po chvíli zistili, že len vletela pootvoreným oknom do auta a prilepila sa na dvere. (Raccoon.city)

 • - Poslední film kameramana Kopřivy, který v průběhu natáčení zemřel. Nahradil ho Jan Malíř, který dotáčel několik posledních scén. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace