• Niktorius
  **

  Nemám rád tu dobu, nemám rád tyhle náměty a nemám rád filmy Víta Olmera. ByloTO populární, protože TO odvážně ukazovalo věci, které nebyly na plátně k vidění, i když v reálu se děly. Jenže TO není dobrý film....Prosímtě, Víte, Relax, don't do it!(27.8.2007)

 • Crocuta
  *****

  Takhle to zkrátka chodilo, ať už se to někomu líbí nebo nelíbí a Olmer navíc natočil i atraktivní film s dobrými herci, takže za 5.(3.7.2007)

 • Adam Bernau
  ****

  Chcete bony? Zlatí komunisti, i na tehdejší Olmerovy filmy se dá dívat.(10.7.2011)

 • Ilicka
  ***

  Mám dojem, že Frankie Goes to Hollywood už v životě nepotřebuju slyšet. Film šílený jako doba jeho vzniku, ale svým způsobem funguje. Rozhodně lepší než pozdější Olmerova Nahota na prodej nebo cokoli dalšího z jeho dílny. Bony? Relax!(29.1.2014)

 • mchnk
  ****

  Perfektní obraz ČSSR konce 80tých let v Praze. Ty lidi prostě už v kapitalismu žili, jen ho nepojmenovali. To až za dva roky. Celý film je točený v reálu a podle mě, se mohl V.Olmer řadit k nejlepším režisérům komunistické éry. Potom už jen Tankový prapor, Nahota na prodej a pak už jen šílenosti...Takhle mu to šlo líp. Takovouhle atmosféru ničím nenahradíš, tohle je reál, kamera v ruce, náměstí plný lidí, herci a jedem. Skvělej scénář a máme supr film, kterej byl nejspíš možnej natočit jen v ČSSR.(28.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace