Výbornej film se syrovým pohledem do života nejen veksláků před rokem 89. A použití hudby od Frankie Goes to Hollywood prakticky pro celý film mohl být na tu dobu značně revoluční, ale krásně to tam padne, i dnes.(19.1.2012)

Že by ten film byl nějakej zázrak, to teda fakt neni. Ale koukal jsem na to s člověkem, kterej se v 80. letech v tomhle prostředí pohyboval a ten mi k tomu řikal různý historky, jak to tenkrát probíhalo a film měl takhle úplně jinej náboj. Já jsem tuhle dobu zažil pouze jako malej fakan, takže si tak akorát pamatuju, jak jsme v Tuzexu na Pankráci tenkrát chodili čumět na hračky. Jinak majitelem toho bílýho Mercedesa W123, kterym ve filmu veksláci jezdili, byl údajně Ivan Jonák a na natáčení ho zapůjčil.(28.8.2011)

• LiVentura

Neuvěřitelná hovadina z přelomu osmdesátek a devadesátek, to se u nás točily ty nejhorší paskvily, Kamarád do deště apod...!!!! :-()(15.7.2012)

Film o vexlácích z konce 80. let s Janem Potměšilem a Romanem Skamene v hlavních rolích. "Zelené oko" :D(24.1.2013)

Bezesporu se jedná o téma velmi vyčpělé, ale je důležité brát v potaz v jaké době byl film natočen a tehdy to bylo zlomové dílo natočené velmi sugestivní a odvážnou formou s bezkonkurenčními hereckými výkony. Režisér Vít Olmer byl tehdy ve velké formě a snad jen tu Veroniku Jeníkovou si mohl odpustit. Jinak nemám výhrady. 90%(3.4.2009)