poster

Manituova bota

 • Německo

  Der Schuh des Manitu

 • anglický

  Manitou's Shoe

 • Slovensko

  Manituova topánka

Komedie / Western

Německo, 2001, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Amarcord_1
  ****

  75% - Michael "Bully" Herbig a jeho televizní estrády mě dobře baví vždy, když je náhodou vidím. Proto jsem se na Manituovu botu těšil jako malé dítě na ožití zastřeleného Vinnetoua. Má očekávání film sice nenaplnil, ale výborně jsem se bavil i tak. Přes mnoho dobrých a originálních gagů jsem měl pocit, že má tato parodie hluchá místa, a že se z daného námětu dalo vyždímat mnohem víc. Čtyři hvězdičky mohu dát s čistým svědomím zvláště pak, když si vzpomenu na jiné parodie, které mi přišly zoufale nezábavné, či ofenzivní. Nemyslím, že by toto byl ten případ.(5.4.2006)

 • bouncer
  ****

  Slušná německá komedie a to rovnou parodie? Zajisté a to velmi vtipná! Nevěříte? Tak se sami podívejte..."Vykopeme válečnou sekeru!" "Ehm, nemáme válečnou sekeru." "Tak co můžeme vykopat?" "Máme skládací stoličku" "Dobře, vykopeme teda válečnou skládací stoličku!"(20.9.2004)

 • T2
  ***

  Rozpočet DEM 7miliónovTržby Celosvetovo 75,805,000║ Nie je to zrovna taká zbesilá jazda aká by sa po veľkom úspechu v Nemecku($64,221,213) dala čakať ale ten svoj účel parodovať Winnetua a iné westernové počiny, si to v určitom hladisku spĺňa. Vtípkov tam je pomerne dosť ale tých čo skutočne rozosmejú či potešia len za hrsť, určite by bolo čo ešte na tom zlepšovať ale čo môžeme čakať od dosť priemerných Nemcov, čo sa produkcie filmov týka. Michael Herbig nie žiadne zázračné dieťa, ktoré by spravilo prielom do sveta, aj keď nápady to teda má len bolo by fakt treba k tomu aby to bola smršť svižnejšieho režiséra, on nech radšej ostane na scenáristickej stoličke, tam mu to viac pristane. /55%/(25.6.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Zdařilá komedie ve které je spousta dobrých ale bohužel i špatných gagů a vtipů.(19.9.2007)

 • LiVentura
  **

  Prostě prdlovina na klasické Indiánky. :-)(14.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace