Volání divočiny

Rodinný / Drama / Dobrodružný

Velká Británie / USA, 1966, 92 min

Lester Cole

John Barry

Moc pěkný a velice zábavný film pro celou rodinu s překrásnou hudbou a vynikajícími výkony jak lidských tak zvířecích herců. Jeden z nejlepších filmů se zvířaty v hlavní roli.(28.3.2010)

Tak tenhle příjemný filmeček už je kult.(5.7.2011)

Pro notorického vyznavače přírody jako jsem já, (alespoň se za něj považuji), je tématika přírodních filmů ze života divočiny a nádherných zvířat ohromný relax, který jen tak nezevšední. Stačí se jen koukat a zbavit se všech pout denních starostí. Nicméně si myslím, že i přes skvělé výkony britského hereckého páru byli pro mě hlavní fantasticky hrající zvířata, která ve výsledné formě svojí exhibicí dokázala zaujmout i v dnešní přecivilizované době techniky.(30.3.2010)

Film provázející několik posledních generací bez ohledu na současné politické uspořádání. Jeden z nejlepších českých dabingů všech dob mají "na svědomí" Libuše Švormová a Josef Větrovec. A příroda? Z té se vám chtít nebude.(17.11.2012)

Jee, to je tak nunu. 3 mala rozdovadena lvicata a nejmensi Elsa, se kterou si hrajeme v prubehu celeho filmu. Cutenesss faktor 100%. Ale zaroven je to pekny film v Africke prirode a ke vsemu podle skutecne udalosti. John Barry za song "Born Free" i za hudbu dostal Oscara a uz se pekne trenoval na dalsi Oscarove zne ve Vzpomnikach na Afriku, tohle tema je pro nej ocividne vyvolene, proti Born Free jsou ale nudne Vzpominky na Afriku hadr. 8/10(7.6.2012)