• sinp
  ****

  Olmer zde předvedl svoji kvalitu, kterou v současnosti zoufale hledá. Psychologický lehce komediální příběh je vystavěn velmi dobře, až se nechce věřit, že je to právě dílo Víta Olmera. Abych Olmera nepřechválil: Režie je obstojná a nepatří k největším kladům filmu. Nad čáru, jenž filmy vytahuje do nadprůměrných hodnot se Jako jed dostal především díky Zdeňku Svěrákovy a velmi lidskému scénáři. Na Olmera vynikající...(15.8.2005)

 • swed
  *****

  Nic lepšího Olmer nenatočil a asi už ani nenatočí. Atypicky obsazený Zdeněk Svěrák dává do postavy vše a jeho krizi středního věku mu zaručeně uvěříte. Smutná komedie o jedné etapě lidského života. 9/10(21.3.2006)

 • blackrain
  ***

  Ano, jako jed rychle působící v žilách "nebohého" pana inženýra. Pomalu a jistě mu zatemnila mozek. Zakalila úsudek. Pan inženýr byl ňouma, který hledal skulinku ve svém fádním životním stylu, kde pevnou rokou vládla jeho milovaná manželka. Později ho měla ještě více na lopatě. S čím kdo zachází, tím také schází. Tady to platí stoprocentně.(16.8.2009)

 • B!shop
  ****

  Jedna z mala vaznejsich roli Zdenka Sveraka, ale i presto si s tim poradil perfektne a prave jeho postava dava do filmu i krapet ty komiky, i kdyz spis tragikomiky. Jinak samotnej pribeh neni nic zvlast originalniho, ale Vit Olmer to vyjimecne zvladnul dobre a i kamera se snazi, takze se na to prijemne diva. Navic film neni moc dlouhej. Slabsi 4*.(12.9.2007)

 • kagemush
  ****

  ...a povídá večer manželka soudkyně manželovi v posteli - ,,nech mě bejt prosím tě,mám zítra stání." ,,Ale já mám stání už teď",povídá manžel Svěrák.--Teda jak já mu rozumím!(14.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace