• Hadža

Jedna s poslednich kreci ozivit Ludka, opet katastrofalne ztroskotala.(7.10.2010)

• duklak2

Některé pasáže ve filmu nepůsobí trapně. Pa Sobota sice hrál v mnohem lepších komediích, ale tato také není tak špatná. Bohužel někteří lidé se podívají napřed na hodnocení na CSFD a hned je to odradí od zhlédnutí. To je chyba. Tento film by si zasloužil určitou pochvalu, která by mu dodala větší sebevědomí. Někteří herci zde předvedli sice strašný výkon, ale je tu i hrstka lepších a tím pádem snímek nepatří do "odpadních vod".(9.1.2012)

• LiVentura

Ten název mi navozuje kdysi podbně jmenovaný francouzský snímek, ale to byla jiná kategorie kvality pane Olmere.!!!(18.7.2009)

• paascha

Další z jasných důkazů toho, že místní nabídka hodnocení je zcela neodpovídající. Zatímco hvězd je jen pět, negativní kategorie se musí spokojit s obecným odpadem, i když právě takovéto kousky spadly hluboko pod...(11.3.2009)

Koukám, že je zde ještě blbější hodnocení než jsem doufal. Já však rozhodně nesdílím zdejší odpadovou atmosféru. U mě naopak převládají pozitivní pocity. S hereckého hlediska je film dokonce výtečný. Třeba dialogy nebo vlastně celý scény mezi Sobotou a Skamenem jsou vtipný všechny. Samotnýmu příběhu uškodil až příliš velký důraz na porevoluční dobu a čecháčkovství. Vít Olmer navíc vůbec neumí pracovat s ženskou krásou. Veškeré jeho erotické a smyslné scény spočívaj v puberťáckých záběrech na kozy a pod sukně. Opravdu bych nechtěl vlastnit Olmerův smysl pro erotično a ženský půvab. Přitom jeho manželka, Simonka Chytrová je nádherná. V první půlce devadesátých let jsem do ní byl nepříčetně zamilovanej. Dokonce jsem ve škole kvůli Simonce zneuctil prezidentský obraz, když jsem pod nápis "prezident České republiky" jméno "Václav" přestříkal na Simona, bohužel pak zazvonilo a můj výtvor zůstal nedodělán v této podobě "prezident České republiky Simona Havel" a nad tím obraz Václava Havla s vlasama Simonky Chytrový a tady Olmer si nedokáže se svou vlastní princeznou poradit ani ve svým vlastním filmu. Vůbec si myslím, že kdyby se režie a námětu chopil třeba takový Francis Veber vznikla by jedna z nejlepších českých komedií.(10.1.2011)