• Big Bear

Tohle se mi nějak (naštěstí) v devadesátých letech vyhnulo a já blbec se rozhodl, že to zkouknu teďka v TV. Pane Olmere, nejsem takový blbec jak jste doufal. Film jsem po 20 min sledování nehereckých výkonů Soboty, Chytrové, Skameneho a dalších vašich oblíbenců vypnul s přísahou, že jej již nikdy nedokoukám. To se fakt nedalo - ODPAD(30.5.2012)

• igi B.

Ještě větší blbost, už jsme zoufalí!... Co je vám Olmere? :-((23.1.2006)

• paascha

Další z jasných důkazů toho, že místní nabídka hodnocení je zcela neodpovídající. Zatímco hvězd je jen pět, negativní kategorie se musí spokojit s obecným odpadem, i když právě takovéto kousky spadly hluboko pod...(11.3.2009)

• Lima

Když pominu Nahotu na prodej, která se dala ještě vydržet, tak tohle je první Olmerův krok do uměleckého bahna. A s ním se svezli Sobota se Skamenem, kteří se následně setkali ve stejně "duchaplné" novácké taškařici Senzibilišou.(20.9.2003)

• Brouk

Chtěl jsem dát původně hvězdičku za název filmu - ten je totiž trefný, ale nejde mi to(3.2.2004)

• - V závěru filmu, kdy doktor Wágner (Tomáš Töpfer) dává v nemocnici květiny do vázy, se v pravém horním rohu objeví mikrofon. (slatkac)

• - Vůz, se kterým jezdí ve filmu Alan, strážce Alice (Simona Chytrová), je Škoda Favorit v edici Blackline z roku 1993/94. (Radza130)

• - Točilo se Liblicích, Svatém Janu nad Skal, Ruzyni, Doksech a Karlových Varech. (M.B)