• MarekT

Narozdíl od Limy si nemyslím, že tohle je první Olmerův krok do uměleckého bahna - tím bylo až Playgirls. Za osmdesát minut jsem se v dobrém smyslu zasmál pětkrát, ovšem zbytek situací jsou většinou trapnosti a laciné nemravnosti (Olmer si v nich, neptejte se mě proč, podezřele často libuje). Škoda, že si Luděk Sobota přes třicet let myslí, že když bude osobitě šaškovat, vždy mu to vynese úspěch - žel, fungovalo to jenom pákrát, naposledy v Lipského Srdečném pozdravu. Kdyby se někdy pokusil třeba o nějakou charakternější roli, nebyl by rozhodně tak nepopulární... Takhle ovšem trumbera v jeho podání vyznívá okoukaně a nepřesvědčivě, myslím si, že hrát hlavní postavu někdo jiný, některé situace by se účinkem neminuly. Zajímavá je účast Gena Deitche, který stál u zrodu několika epizod Toma a Jerryho vyrobených v Praze a českého dabingu Kačeřích příběhů. Chtěl jsem za těch pár dobrých vtípků a pár solidních výkonů (Přeučil, Potměšil) dát slabší dvě hvězdy, ovšem zmíněné sprostosti to shazují o deset procent dolů.(29.9.2009)

Tahle po letech, z nadhledu, musím uznat, že Vít Olmer byl svým způsobem vizionář. A podobně jako Chytilová u Dědictví nebyla hned tehdy pochopena, ale na její slova došlo, tak je tomu podle mne i s tímto filmem.(11.6.2011)

• duklak2

Některé pasáže ve filmu nepůsobí trapně. Pa Sobota sice hrál v mnohem lepších komediích, ale tato také není tak špatná. Bohužel někteří lidé se podívají napřed na hodnocení na CSFD a hned je to odradí od zhlédnutí. To je chyba. Tento film by si zasloužil určitou pochvalu, která by mu dodala větší sebevědomí. Někteří herci zde předvedli sice strašný výkon, ale je tu i hrstka lepších a tím pádem snímek nepatří do "odpadních vod".(9.1.2012)

A mi se to líbilo!(11.7.2006)

• Amroth666

Tohle je opravdu sračka. Nebýt pár nahých holek, asi by se nedalo na co koukat. Teď trochu narážím na špatný výkon Soboty a také narážím na triviální děj. Když to nenatočí jeden sračker Zdeněk Troška, tak to natočí druhý sračker Vít Olmer. Jeho filmy se snad nedají brát vážně. Tady jsou všichni ještě větší blbci, než jsem doufal. Dvě náhodná shlédnutí v televizi se v tuto chvíli mění v poslední shlédnutí. Už ten film nechci vidět. ____ SRAČKA EXTRA UNION!!! ____(1.1.2011)