• Faidra
  odpad!

  Kdy už toho Olmera konečně někdo zamkne a zahodí klíč?(26.7.2007)

 • Lima
  odpad!

  Když pominu Nahotu na prodej, která se dala ještě vydržet, tak tohle je první Olmerův krok do uměleckého bahna. A s ním se svezli Sobota se Skamenem, kteří se následně setkali ve stejně "duchaplné" novácké taškařici Senzibilišou.(20.9.2003)

 • Colonist
  odpad!

  Nepamatuji se, že bych se u tohoto filmu někdy zasmál...A to mám Sobotu rád. Vážně kravina(25.11.2007)

 • choze
  **

  "ŽLÁBEK, ZAMĚŘTE TU KAMERU VEJŠ, VÍTE PŘECE JAK JSME TO DĚLALI NA VNITRU." No, je to slabé a to nejen ve srovnání s jinou porevoluční dědičskou taškařicí, o rok starším KURVAHOŠIGUTENTAG. Stejně jako TRHALA FIALKY DYNAMITEM těžilo z popularity Růžičkových, BLBEC se až příliš spoléhá na oblíbenost Luďka Soboty (posíleného rovněž vděčným Skamenem), kolem kterého je ledabyle pohozeno několik ohraných i vysloveně trapných gagů, pár dobrých hlášek a samozřejmě nesmí chybět Olmerova a Sobotova choť. Kdo ale boduje je Přeučil, viz. obě vypsané hlášky. Plyšový lev 1994. Jsem zvědavý na PLAYGIRLS. "TO JSTE MĚ NASRALA, PANÍ KOSTOHRYZOVÁ."(20.10.2007)

 • Nettrass

  Ještě jsem neviděl, ale vypadá to, na nějaký dokument o mně.(6.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace