• Hadža

Jedna s poslednich kreci ozivit Ludka, opet katastrofalne ztroskotala.(7.10.2010)

• meave

Skutočne to v blbosti predčilo moje očakávania. Trápnosť súťaží o prvé miesto s nudou a floskulami. Nie som fanda Luďka Soboty, ale toto je ešte aj pod jeho úroveň. Údes.(1.1.2006)

• gouryella

Jeste vetsi kravina nez jsem cekal.(25.7.2002)

• sud

No, je to sice blbost, ale ne zas taková, jak se prezentuje. Viděl jsem hodně horších filmů. Příběh (jestli se tomu tak dá říkat) je sice ujetej až na půdu a řada scén si pohrává s trapností (erotická scéna mezi Přeučilem a Kostohryzovou je přímo pekelec), ovšem několik fórů se povedlo (třeba scéna z pivovaru s Ivanem Mládkem), Luděk Sobota mi nikdy nevadil (i když hraje skoro všude blba, tady se mi nezdá zas až moc ad absurdum) a Roman Skamene jako boss Pinďour nemá chybu. Podprůměrný film, nikoli však dno. 30%.(30.12.2010)

• Oskar

"Máš gumu?" "I tužku." Závidím všem kolegům, kteří Ještě většímu blbci, než jsme doufali, udělili odpad! Protože jestli opravdu neviděli nikdy nic horšího, jsou to šťastlivci. :-) Je to prostě film, který se nepovedl a nikdo ze zúčastněných ani netvrdí, že ano. Takže k čemu ta hysterie, o co jde? I špatné filmy mají svůj smysl, díky nim si vážíme těch dobrých. 10%(22.6.2006)

• - V závěru filmu, kdy doktor Wágner (Tomáš Töpfer) dává v nemocnici květiny do vázy, se v pravém horním rohu objeví mikrofon. (slatkac)

• - Točilo se Liblicích, Svatém Janu nad Skal, Ruzyni, Doksech a Karlových Varech. (M.B)

• - Vůz, se kterým jezdí ve filmu Alan, strážce Alice (Simona Chytrová), je Škoda Favorit v edici Blackline z roku 1993/94. (Radza130)