poster

Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ***

  Kongeniální trapas porevolučního filmu.(28.2.2009)

 • viperblade
  **

  Když jsem náhodou zahlédl, že ještě nějaká česká TV stanice (Barrandov holt jede!) má tu odvahu a opravdu zařadí tenhle film do vysílání (sice v neděli kolem půl jedenácté, ale to je vlastně jedno), tak jsem si tenhle snímek, o kterém jsem četl prakticky jen to nejhorší, prostě nemohl nechat ujít. A výsledek mě překvapivě… neznechutil tak, jako ostatní. Ano, Playgirls je špatný film a vsadím se, že prakticky všichni, kteří tam hráli, by všechny kopie tohohle snímku nejraději pohřbili hodně hluboko pod zem, ale po tom všem, co jsem o něm četl, jsem čekal něco mnohem, mnohem horšího a to se naštěstí nedostavilo. Je fakt, že film je erotický asi tak, jako dívat se páření krokodýlů v ZOO a je taky fakt, že o slušnější herecký výkon zde prakticky nezakopnete (chudák Vízner…) ALE… má to jen 80 minut, takže se nestihnete nějak výrazně nudit a navíc Kuklová byla (a vlastně pořád je) kus. Takže suma sumárum, tohle je sice průser, ale viděl jsem mnohem horší a nudnější filmy. Takže 40 %.(7.3.2011)

 • Pan Filuta
  odpad!

  Co to je?????? Kdybych měl sepsat desítku nejhorších filmů, tak toto by tam určitě nechybělo.(16.3.2006)

 • Snorlax
  odpad!

  Fuj! Radši půjdu žehlit.(24.4.2011)

 • kingik
  **

  Pokud chtěl Olmer dokázat, že je vyřízený režisér co už nemá divákům co sdělit, tak se mu to povedlo. Tady svůj talent dokonale rozmělnil, ale občas je jeho nezaměnitelný rukopis na filmu znát a párkrát jsem se i zasmál. Ovšem vše působí strašně odflákle a narychlo spíchlé a to je škoda, protože určitě to mohlo dopadnout lépe, ale tvůrci nic moc nenabídly.(29.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace