Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• Ozo

Změna názoru - tohle si jednu hvězdičku nezaslouží =((29.7.2007)

• paascha

jen z nostalgie(16.6.2008)

• sinp

Ubohá fraška, i když se to dalo svým způsobem čekat, protože Olmer už předtím značně snížil svůj kredit. Herecké výkony jsou na ručník, především trojlístek Chytrová, Pomeje, Kuklová prostě "září". Děj je idiotský, ta zápletka byla hrozná (to snad ani ta předloha nemohla být dobrá), ale tentokrát bych to Olmerovi neměl tak za zlé - on totiž s tím scénářem a těmy herci snad ani nemohl natočit dobrý film.(9.8.2005)

• dobytek

Tak konečně se mi "poštěstilo" vidět tuhle legendární Olmerovu hovadinu. Erotickej film to neni ani omylem, některý scény jsou spíš anti-erotický, komedii bych v tom taky neviděl, protože k smíchu jsou tam leda tak naprosto příšerný herecký výkony Chytrový, Kornový, Poblejeho a dalších. Za co teda dávám filmu tu jednu hvězdičku? Na Playgirls jsem se díval s vědomim, že by se mělo jednat o jeden z nejhorších filmů všech dob, takže jsem od toho nečekal absolutně vůbec nic. Film mě potěšil aspoň trochu tou atmosférou 90. let (první mobilní telefony, podnikatelé v brutálních outfitech, atd...) a zároveň oceňuju, že to trvá jenom 80 minut, takže jsem se ani nestačil moc nudit. Co dodat? Je to špatnej film, ale existuje hromada ještě horších filmů. Podruhý to ale fakt vidět nemusim. 15%(6.11.2008)

• Marsik

DVD - Tak když už jsem včera náhodou shlédnul dvojku, musel jsem si "doplnit vzdělání" v podobě dílu prvního :) Úroveň defakto stejná, čili dost podprůměrná. Ale nemyslím si, že si Playgirls zaslouží nálepku toho nejhoršího filmu české kinematografie. 14. nejhorší film na čsfd a skóre 9%, to je fakt funny :)) Já znám ale daleko horší, jako např. Western Story, Jak ukrást Dagmaru, apod. Playgirls dneska považuji jako za starší český film, kde se režisér nebál točit o erotice tak, jak je. Za odvážnost dávám shodně jako dvojce - 40%.(27.1.2013)