Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• sinp

Ubohá fraška, i když se to dalo svým způsobem čekat, protože Olmer už předtím značně snížil svůj kredit. Herecké výkony jsou na ručník, především trojlístek Chytrová, Pomeje, Kuklová prostě "září". Děj je idiotský, ta zápletka byla hrozná (to snad ani ta předloha nemohla být dobrá), ale tentokrát bych to Olmerovi neměl tak za zlé - on totiž s tím scénářem a těmy herci snad ani nemohl natočit dobrý film.(9.8.2005)

• Blofeld

Lucas: mám takový dojem, že bohužel celkem snadno.(8.12.2005)

• GigaPudding

Blbost, hvězdička za pár momentů s nahými českými "celebritkami". :)(21.1.2010)

• Boss321

Viděl jsem první 30 minut a téměr s jistotou můžu říct, že jsem větší hovadinu nikdy neviděl. Blahopřeji pane Olmere, natočil jste asi nejhorší film naší kinematografie i když jsem slyšel, že pokračování je prý ještě lepší :)......(28.12.2007)

• Spinosaurus

Panu Olmerovi se povedlo něco, co se snad nikomu jinému ještě nepovedlo. Donutit mě vypnout televizi asi po deseti minutách. Dívat se na sex s Miroslavem Moravcem bylo až moc pro můj žaludek.(12.5.2010)

• - Hlavní dívčí role vytvořily režisérova manželka Simona Chytrová, Kateřina Kornová, někdejší televizní moderátorka a příležitostná herečka Martina Adamcová a Michaela Kuklová. Režisér Olmer později vzpomínal, že měl jisté potíže s obsazením ústředních postav děje. Partičku kamarádek, které si začátkem devadesátých let otevřou veřejný dům, měly původně hrát Markéta Hrubešová, Sabina Laurinová a Kateřina Brožová. Hrubešová sice již dříve divákům velkoryse ukázala části svého půvabného těla například ve snímku Oznamuje se láskám vašim, ale role v hampejzu - to už prý bylo na ni trochu moc. Strhla však s sebou i Laurinovou a Brožovou a režisér musel hledat úplně nové obsazení hlavních rolí... Olmer dal rovněž opětovně hereckou příležitost (po snímku Nahota na prodej) Jiřímu Šolcovi. (Halloween9)

• - Keď hľadali obsadenie do prvého dielu, už pri vyslovení mena spisovateľa Páral herci položili telefóny. Po Prahe sa rozkríkla fáma, že režisér Olmer točí porno, rolu odmietli Lukáš Vaculík aj Michal Dlouhý. Zľakli sa, že by vstúpili do pornografického priemyslu. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Exteriéry filmu Playgirls boli natáčané v Prahe. (dyfur)