Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• sinp

Ubohá fraška, i když se to dalo svým způsobem čekat, protože Olmer už předtím značně snížil svůj kredit. Herecké výkony jsou na ručník, především trojlístek Chytrová, Pomeje, Kuklová prostě "září". Děj je idiotský, ta zápletka byla hrozná (to snad ani ta předloha nemohla být dobrá), ale tentokrát bych to Olmerovi neměl tak za zlé - on totiž s tím scénářem a těmy herci snad ani nemohl natočit dobrý film.(9.8.2005)

• Boss321

Viděl jsem první 30 minut a téměr s jistotou můžu říct, že jsem větší hovadinu nikdy neviděl. Blahopřeji pane Olmere, natočil jste asi nejhorší film naší kinematografie i když jsem slyšel, že pokračování je prý ještě lepší :)......(28.12.2007)

• movie

No když se pan Olmer spároval s TV Nova, bylo na průser zaděláno...No a ona je to opravdu děsná sračka, která vás sice neunudí k smrti, ale když to dokoukáte, musí vám být jasné, že jste viděli něco hrozného!!!(23.9.2002)

• hippyman

po "příběhové" stránce je to dost slabé, a to je paradoxně ta nejsilnější stránka, kterou jde pozorovat... nesmyslné prostřihy a ubohé herecké výkony (ani o výkonech jako takových nejde moc mluvit, což je na soft mature porno relativně smutné), takže aspoň vymodlím 1* za zachycení atmosféry 90. let a porevolučního hajzlíkovskýho podnikavýho boomu... 20%(4.3.2011)

• ConanVJ

Hodně nudný film celkem o ničem. 5% Za Kuklovou :((14.3.2015)

• - Keď hľadali obsadenie do prvého dielu, už pri vyslovení mena spisovateľa Páral herci položili telefóny. Po Prahe sa rozkríkla fáma, že režisér Olmer točí porno, rolu odmietli Lukáš Vaculík aj Michal Dlouhý. Zľakli sa, že by vstúpili do pornografického priemyslu. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

• - Playgirls patří k prvním filmům, které spolufinancovala TV Nova. (Halloween9)

• - Martina Adamcová (Ája Machová) kvôli filmu pricestovala na natáčanie až z Kanady. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)