poster

Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

 • Ozo
  odpad!

  Změna názoru - tohle si jednu hvězdičku nezaslouží =((29.7.2007)

 • sepp
  odpad!

  Zhovadilost bez ladu a skladu - eroticke sceny vyznivaji trapne a ne komicky. Naprosta ztrata casu...(6.9.2003)

 • Mariin
  **

  Úvodem je třeba konstatovat, že tento Olmerův produkt, zaštiťující se literární předlohou Vladimíra Párala, je prasečina.To především. Nicméně, určité umělecké kvality lze nalézt i tady, zejména v první části. První půle dokáže snad ještě u normálního diváka udržet zájem dozvědět se, jak jednotlivé postavy dopadnou (neboť tu nejsou všechny beznadějně zkažené a podaří se jim z bahna vybřednout). Druhá půle však nás již totálně zklame, protože se ukáže, že o to tady vůbec nejde. To je již jen „vaření z ničeho“ a prázdné předvádění lidského masa, sprosťáren a deviací, které snad již mohou uspokojit jen úchyláky. Díky tomuto filmu si alespoň si můžeme udělat obrázek o známých postavách naší kultury (Olmer, Poloczek, Skopeček atd.), jinak je nejrozumnější hodit jej mezi odpadky a použité prezervativy do kontejneru a víckrát se k němu nevracet, abychom se nemuseli pozvracet...(7.1.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Hlavní dívčí role vytvořily režisérova manželka Simona Chytrová, Kateřina Kornová, někdejší televizní moderátorka a příležitostná herečka Martina Adamcová a Michaela Kuklová. Režisér Olmer později vzpomínal, že měl jisté potíže s obsazením ústředních postav děje. Partičku kamarádek, které si začátkem devadesátých let otevřou veřejný dům, měly původně hrát Markéta Hrubešová, Sabina Laurinová a Kateřina Brožová. Hrubešová sice již dříve divákům velkoryse ukázala části svého půvabného těla například ve snímku Oznamuje se láskám vašim, ale role v hampejzu - to už prý bylo na ni trochu moc. Strhla však s sebou i Laurinovou a Brožovou a režisér musel hledat úplně nové obsazení hlavních rolí... Olmer dal rovněž opětovně hereckou příležitost (po snímku Nahota na prodej) Jiřímu Šolcovi. (Halloween9)

 • - Playgirls patří k prvním filmům, které spolufinancovala TV Nova. (Halloween9)

 • - Martina Adamcová (Ája Machová) kvôli filmu pricestovala na natáčanie až z Kanady. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace