Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• ConanVJ

Hodně nudný film celkem o ničem. 5% Za Kuklovou :((14.3.2015)

• paascha

jen z nostalgie(16.6.2008)

• Ozo

Změna názoru - tohle si jednu hvězdičku nezaslouží =((29.7.2007)

• dobytek

Tak konečně se mi "poštěstilo" vidět tuhle legendární Olmerovu hovadinu. Erotickej film to neni ani omylem, některý scény jsou spíš anti-erotický, komedii bych v tom taky neviděl, protože k smíchu jsou tam leda tak naprosto příšerný herecký výkony Chytrový, Kornový, Poblejeho a dalších. Za co teda dávám filmu tu jednu hvězdičku? Na Playgirls jsem se díval s vědomim, že by se mělo jednat o jeden z nejhorších filmů všech dob, takže jsem od toho nečekal absolutně vůbec nic. Film mě potěšil aspoň trochu tou atmosférou 90. let (první mobilní telefony, podnikatelé v brutálních outfitech, atd...) a zároveň oceňuju, že to trvá jenom 80 minut, takže jsem se ani nestačil moc nudit. Co dodat? Je to špatnej film, ale existuje hromada ještě horších filmů. Podruhý to ale fakt vidět nemusim. 15%(6.11.2008)

• sud

Aspoň za ty pěkný holky 15%.(6.2.2005)

• - Playgirls patří k prvním filmům, které spolufinancovala TV Nova. (Halloween9)

• - Exteriéry filmu Playgirls boli natáčané v Prahe. (dyfur)

• - Martina Adamcová (Ája Machová) kvôli filmu pricestovala na natáčanie až z Kanady. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)