Playgirls

Komedie

Česko, 1995, 77 min

• movie

No když se pan Olmer spároval s TV Nova, bylo na průser zaděláno...No a ona je to opravdu děsná sračka, která vás sice neunudí k smrti, ale když to dokoukáte, musí vám být jasné, že jste viděli něco hrozného!!!(23.9.2002)

• Marigold

"Jestli to nepodepíšete, pustíme vám druhý díl."(20.9.2013)

• Boss321

Viděl jsem první 30 minut a téměr s jistotou můžu říct, že jsem větší hovadinu nikdy neviděl. Blahopřeji pane Olmere, natočil jste asi nejhorší film naší kinematografie i když jsem slyšel, že pokračování je prý ještě lepší :)......(28.12.2007)

• fleker

tak na todle rači ani koukat nebudu; hodnocení to má slušný ale nechci riskovat aby mi vyschla mícha(29.7.2009)

• Mariin

Úvodem je třeba konstatovat, že tento Olmerův produkt, zaštiťující se literární předlohou Vladimíra Párala, je prasečina.To především. Nicméně, určité umělecké kvality lze nalézt i tady, zejména v první části. První půle dokáže snad ještě u normálního diváka udržet zájem dozvědět se, jak jednotlivé postavy dopadnou (neboť tu nejsou všechny beznadějně zkažené a podaří se jim z bahna vybřednout). Druhá půle však nás již totálně zklame, protože se ukáže, že o to tady vůbec nejde. To je již jen „vaření z ničeho“ a prázdné předvádění lidského masa, sprosťáren a deviací, které snad již mohou uspokojit jen úchyláky. Díky tomuto filmu si alespoň si můžeme udělat obrázek o známých postavách naší kultury (Olmer, Poloczek, Skopeček atd.), jinak je nejrozumnější hodit jej mezi odpadky a použité prezervativy do kontejneru a víckrát se k němu nevracet, abychom se nemuseli pozvracet...(7.1.2008)

• - Exteriéry filmu Playgirls boli natáčané v Prahe. (dyfur)

• - Hlavní dívčí role vytvořily režisérova manželka Simona Chytrová, Kateřina Kornová, někdejší televizní moderátorka a příležitostná herečka Martina Adamcová a Michaela Kuklová. Režisér Olmer později vzpomínal, že měl jisté potíže s obsazením ústředních postav děje. Partičku kamarádek, které si začátkem devadesátých let otevřou veřejný dům, měly původně hrát Markéta Hrubešová, Sabina Laurinová a Kateřina Brožová. Hrubešová sice již dříve divákům velkoryse ukázala části svého půvabného těla například ve snímku Oznamuje se láskám vašim, ale role v hampejzu - to už prý bylo na ni trochu moc. Strhla však s sebou i Laurinovou a Brožovou a režisér musel hledat úplně nové obsazení hlavních rolí... Olmer dal rovněž opětovně hereckou příležitost (po snímku Nahota na prodej) Jiřímu Šolcovi. (Halloween9)

• - Keď hľadali obsadenie do prvého dielu, už pri vyslovení mena spisovateľa Páral herci položili telefóny. Po Prahe sa rozkríkla fáma, že režisér Olmer točí porno, rolu odmietli Lukáš Vaculík aj Michal Dlouhý. Zľakli sa, že by vstúpili do pornografického priemyslu. (Zdroj: sme.sk) (Raccoon.city)