Jsem do tebe blázen (TV seriál)

Mad About You

Komedie / Romantický

USA, 1992, 164x22 min

Bobby Byrne

David Kitay

Paul Reiser, Helen Hunt, Maui, Anne Ramsay, Louis Zorich, Tommy Hinkley, Richard Kind, John Pankow, Jerry Adler, George Petrie, James Carville, David Strickland, JoNell Kennedy, Lisa Kudrow, Hank Azaria, Carol Burnett, Carroll O'Connor, Paul Dooley, Robin Bartlett, Lili Taylor, Sid Caesar, Brad Garrett, David Batiste, Bonita Friedericy, Kathleen Wilhoite, James Lesure, Patrick Warburton, Ryan Stiles, Pat Crawford Brown, Eric Allan Kramer, Ken Jenkins, Damon Standifer, Markus Redmond, Alan Ruck, Reggie Lee, Lisa Edelstein, Nancy Lenehan, Al Gore, Dean Cameron, Anita Gillette, Megan Mullally, John Michael Higgins, Allan Corduner, Yoko Ono, Cara DeLizia, Eric Stoltz, Kenneth Tigar, Tyrees Allen, Eric Lutes, Robert Klein, Sam Lloyd, Judith Hoag, Steven Wright, Allan Arbus, Kathy Griffin, Jeff Garlin, Vito Scotti, Parley Baer, Karla Tamburrelli, June Gable, Stan Sellers, Melinda McGraw, Gerry Bednob, James Cameron, Ellen DeGeneres, Fred Willard, Bruce Willis, Mel Brooks, Nathan Lane, William Christopher, Phil Leeds, Tim Conway, Kim Chan, Kerri Green, Barbara Feldon, Judy Geeson, Sofia Milos, Stacey Travis, Chuck McCann, Gareth Williams, Talia Balsam, Willie Garson, Phill Lewis, Frederick De Cordova, Toši Toda, Billy Joel, Brent Spiner, Sydney Pollack, Michael Richards, Cyndi Lauper, Steve Paymer, Don McManus, Andrea Elson, Penny Fuller, Jerry Hardin, Charles Shaughnessy, Meg Wyllie, Iqbal Theba, Len Lesser, William Utay, Scott Jaeck, Dominique Grund, Kevin Daniels, Aaron Lustig, J.D. Daniels, Valente Rodriguez, Ted Sorel, Dick O'Neill, Christian Clemenson, José Zúñiga, John Karlen, Debra Mooney, Ana Gasteyer, Marita Geraghty, Arte Johnson, Luis Antonio Ramos, Tohoru Masamune, Bill Erwin, Nick Jameson, Gregg Daniel, Jean Louisa Kelly, Carol Ann Susi (herec, a.z.), Andre Agassi, Ping Wu, Steven Anderson, George Wallace, Al Roker, Pamela Dunlap, Kari Coleman, Alex Rocco, Lance E. Nichols, Louis Zorich (a.z.), Estelle Harris, Cady Huffman, Jay Leno, Fred Stoller, Vic Polizos, Chick Vennera, Scott Atkinson, Amzie Strickland, Nancy Fish, Bill Henderson, Tom Gallop, Linda Porter, Murphy Dunne, Leila Kenzie, Andrew Craig, Sydney Bennett, Mo Gaffney, Suzie Plakson, Nils Allen Stewart, David Arnott, Lawrence Mandley, Dale Godboldo, Simon Templeman, Helen Siff, Dana Lee, Kevin Michael Richardson, Ron Frazier, William Newman, Bibi Osterwald, Dorothy Patterson, Randy Savage, Peter White, E.J. Callahan, Jane Carr, Karen Maruyama, John O'Leary, Eric Christmas, Franc Ross, Jim Piddock, Floyd Levine, Brian Jensen, Stephen Pearlman, David Fresco, Marcelo Tubert

Ohromně příjemná sonda do manželství.(22.6.2010)

Miluju Helen Hunt!!!(12.11.2005)

Komediální seriál z prostředí obyčejných manželů Paula a Jamie, kteří zažívají různé situace z naprosto obyčejného života – setkávání s rodiči, přáteli, řešení pracovních i osobních problémů či krizí. V mnoha situacích se jistě poznají všichni, kdo žijí v manželství. Seriál si po celých sedm sérií zachovává výbornou úroveň, hlavní hrdinové jsou výborní a pes Mary je prostě pes Mary. Hudba: David Kitay(19.8.2008)

Tenhle seriál mi svým pojetím humoru sice úplně nesedl, ale Helen Hunt je úžasná a je vidět, že hraje srdcem. Její sestra je skvěle šáhlá, Paul Lesitter (pardon, špatný seriál:)) je pořád trochu mimo, o Uršule ani nemluvě. Každopádně se střídaly díly u kterých jsem si říkal - vidíš, přesně proto si myslíš, že svatba je blbost - s díly, u kterých mi cosi říkalo, že bych svůj názor měl maličko přehodnotit. Asi jako když Andrejka Verešová vyšla na molo ve svatebních šatech od Blanky Matragi...a taková Jitka Kocurová a Escada... :) Ale pánové - Helen Hunt je jenom jedna a i tak dokonalost neexistuje. To ale neznamená, že byste ji neměli hledat, protože výjimka potvrzuje pravidlo...(15.2.2003)

Zlatý Glóbus - cena (4) - 51. ročník (za rok) 1993 - *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt, 52. ročník 1994 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt, 54. ročník 1996 - *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt + nominace (9) - 50. ročník 1992 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt, 52. ročník 1994 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Paul Reiser, 53. ročník 1995 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Paul Reiser, 54. ročník 1996 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Paul Reiser, 55. ročník 1997 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Helen Hunt, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Paul Reiser(4.3.2009)