Jsem do tebe blázen (TV seriál)

Mad About You

Komedie / Romantický

USA, 1992, 164x22 min

Bobby Byrne

David Kitay

Paul Reiser, Helen Hunt, Maui, Anne Ramsay, Louis Zorich, Tommy Hinkley, Richard Kind, John Pankow, Jerry Adler, George Petrie, James Carville, David Strickland, JoNell Kennedy, Lisa Kudrow, Hank Azaria, Carol Burnett, Carroll O'Connor, Paul Dooley, Robin Bartlett, Lili Taylor, Sid Caesar, Brad Garrett, David Batiste, Bonita Friedericy, Kathleen Wilhoite, James Lesure, Patrick Warburton, Ryan Stiles, Pat Crawford Brown, Eric Allan Kramer, Ken Jenkins, Damon Standifer, Markus Redmond, Alan Ruck, Reggie Lee, Lisa Edelstein, Nancy Lenehan, Al Gore, Dean Cameron, Anita Gillette, Megan Mullally, John Michael Higgins, Allan Corduner, Yoko Ono, Cara DeLizia, Eric Stoltz, Kenneth Tigar, Tyrees Allen, Eric Lutes, Robert Klein, Sam Lloyd, Judith Hoag, Steven Wright, Allan Arbus, Kathy Griffin, Jeff Garlin, Vito Scotti, Parley Baer, Karla Tamburrelli, June Gable, Stan Sellers, Melinda McGraw, Gerry Bednob, James Cameron, Ellen DeGeneres, Fred Willard, Bruce Willis, Mel Brooks, Nathan Lane, William Christopher, Phil Leeds, Tim Conway, Kim Chan, Kerri Green, Barbara Feldon, Judy Geeson, Sofia Milos, Stacey Travis, Chuck McCann, Gareth Williams, Talia Balsam, Willie Garson, Phill Lewis, Frederick De Cordova, Toši Toda, Billy Joel, Brent Spiner, Sydney Pollack, Michael Richards, Cyndi Lauper, Steve Paymer, Don McManus, Andrea Elson, Penny Fuller, Jerry Hardin, Charles Shaughnessy, Meg Wyllie, Iqbal Theba, Len Lesser, William Utay, Scott Jaeck, Dominique Grund, Kevin Daniels, Aaron Lustig, J.D. Daniels, Valente Rodriguez, Ted Sorel, Dick O'Neill, Christian Clemenson, José Zúñiga, John Karlen, Debra Mooney, Ana Gasteyer, Marita Geraghty, Arte Johnson, Luis Antonio Ramos, Tohoru Masamune, Bill Erwin, Nick Jameson, Gregg Daniel, Jean Louisa Kelly, Carol Ann Susi (herec, a.z.), Andre Agassi, Ping Wu, Steven Anderson, George Wallace, Al Roker, Pamela Dunlap, Kari Coleman, Alex Rocco, Lance E. Nichols, Louis Zorich (a.z.), Estelle Harris, Cady Huffman, Jay Leno, Fred Stoller, Vic Polizos, Chick Vennera, Scott Atkinson, Amzie Strickland, Nancy Fish, Bill Henderson, Tom Gallop, Linda Porter, Murphy Dunne, Leila Kenzie, Andrew Craig, Sydney Bennett, Mo Gaffney, Suzie Plakson, Nils Allen Stewart, David Arnott, Lawrence Mandley, Dale Godboldo, Simon Templeman, Helen Siff, Dana Lee, Kevin Michael Richardson, Ron Frazier, William Newman, Bibi Osterwald, Dorothy Patterson, Randy Savage, Peter White, E.J. Callahan, Jane Carr, Karen Maruyama, John O'Leary, Eric Christmas, Franc Ross, Jim Piddock, Floyd Levine, Brian Jensen, Stephen Pearlman, David Fresco, Marcelo Tubert, Aria Noelle Curzon, Steve Buscemi, Lisa Waltz, Earl Billings, Edie McClurg, Al Ruscio, Patrick Bristow, Alexandra Bokyun Chun, Paxton Whitehead, Wayne Tippit, John Toles-Bey, Alison Martin

Nejspíš to bude znít jako fráze, ale nikdy jsem si nemyslel, že by se dalo tolik vytěžit z podstatě běžných životních situací (není to samozřejmě perfektní, ale možná je to o to více hodnotné.) Nejvíc mě vždy rozesmávali Buchmanovic angličtí sousedi...(22.8.2003)

Miluju Helen Hunt!!!(12.11.2005)

Je to ako sledovať skutočných ľudí. Nemáte pocit, že by niečo hrali. Nehľadajte v tom nič úžasne vtipné alebo originálne. Je to jednoducho ako život kohokoľvek z nás. No sledovať tento seriál je podľa mňa dobrá voľba. Kto videl, vie o čom hovorím.(2.3.2010)

Mad about Helen Hunt aneb Odkud se vzala Ursulla.. Takoví slabší Friends, kteří by mimochodem v nějakém jiném vesmíru mohli platit vlastně za spin-off tohohle veskrze výborného sitcomu, silného zejména v dialogu, stavějícím na běžných situacích vycházejících z těžkých partnerských klišé.. Těch podobností právě s Přáteli by jeden napočítal skutečně dost, s velkým množstvím skutečných hostujících hereckých hvězd a epizodami z (alternativní) budoucnosti na čele..(30.10.2016)

Tahle dvojice vypadá asi nejvěruhodněji ze všech párů na filmovém plátně. Skvělé scénky s velmi vybraným humorem, kdy se nestane, že by sklouzli k některým trapným scénkám, jako to bylo třeba u Přátel a podobných seriálů.(9.5.2008)