Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  *****

  No jistě!!! Více než důstojný filmový přepis Škvoreckého románu s životním výkonem Romana Skamene. Nejlepší film Víta Olmera. 90%.(14.4.2006)

 • Darth Sidious
  odpad!

  No úúúchvatné. Komunistická krááávovina.(13.4.2011)

 • Phobia
  **

  Knížka mě kdovíjak nezaujala a film se mi líbil ještě míň. Bez debaty mnohem realističtější oproti "Černým baronům", ale pro mě nezáživné a nezábavné - s výjimkou několika málo scén. 45%(2.3.2009)

 • Jamal
  ***

  Ne tak povedený snímek, dal bych i míň, ale to už by nebylo správné. Každopádně chybělo mi tam více všeho. Škoda :: (((10.1.2007)

 • Xmilden
  ***

  Přenechme slovo majoru Borovičkovi...."Soudruzi, to, co ste tu dnes předvedli, nebyl útok tankového praporu, ale parodie! To... to byl svinčík... zmatek nad zmatek! Soudruzi! Ukazuje se, že po dobu vaší prezenční služby jste se nic nenaučili! Ukazuje se, že dva roky výcviku nestačí! Jsou mezi námi soudruzi, kteří jsou tu už dva a půl roku, a řeklo by se, delší výcvik, se projeví lepšími výkony! Ale co se projevuje soudruzi!? Jedině to soudruzi, že někteří soudruzi švejkují! Zrazují důvěru, kterou v naši armádu klade náš pracující lid! Ale s takovými soudruhy se soudruzi vypořádáme! Ať si nemyslí, že se o nich neví! Ať si nemyslí, že náš pracující lid nechá, aby mu podkopávali to, co svou prací vybudoval! To ne, soudruzi!" 65%(16.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace