*** jen z úcty k výborné knize, která byla bohužel takhle z........a(20.9.2008)

• Phobia

Knížka mě kdovíjak nezaujala a film se mi líbil ještě míň. Bez debaty mnohem realističtější oproti "Černým baronům", ale pro mě nezáživné a nezábavné - s výjimkou několika málo scén. 45%(2.3.2009)

• Chrustyn

Víta Olmera nemám rád a i když je toto asi jeho nejlepší film nesedl mi.(28.10.2007)

Výrazně horší než Černí baroni s hrubším humorem a méně sympatickými postavami, i když filmové řemeslo Olmer v tomhle případě nezapomněl. Funguje to jako sled více či méně vtipných příhod z vojenského života než jako snímek se silným příběhem. V mém případě se zamhouřenýma očima dávám tři hvězdičky. Celkový dojem: 50 %.(30.5.2011)

Kniha Tankový prapor Josefa Škvoreckého je naprosto skvělá - bylo by vážně hodně těžké natočit podle ní špatný film. To mi naštěstí potvrdil Vít Olmer, jehož verze Danyho Smiřického a jeho kolegů mi přijde - i když o něco méně, než knížka - naprosto zábavná. :)(22.9.2005)

• - Film sa natáčal v Podbořanech na tankodrome, kde ešte v tej dobe učili vojakov základnej služby jazdiť na ruských stredných tankoch T-34/85, ktoré vo filme účinkovali. (andykovac)

• - Martina Adamcová vzala roli Babinčákové původně jako záskok. (hippyman)

• - Radek John napísal scenár k filmu za neuveriteľných 14 dní. (Raccoon.city)