Drsné a milé.(29.8.2008)

Šokovala mě scéna s Vaculíkem a jeho předčasnou ejakulací...Tohle natočili Češi? Jinak mi tenhle žánr filmů není blízký, takže hodnotím spíš technickou stránku(8.11.2009)

Výrazně horší než Černí baroni s hrubším humorem a méně sympatickými postavami, i když filmové řemeslo Olmer v tomhle případě nezapomněl. Funguje to jako sled více či méně vtipných příhod z vojenského života než jako snímek se silným příběhem. V mém případě se zamhouřenýma očima dávám tři hvězdičky. Celkový dojem: 50 %.(30.5.2011)

Stará známá česká komedie. Velký hit to není, ale zase - největším kladem filmu je zjevně herecké obsazení a jejich hlášky a herecké výkony, na to se zapomenout nesmí. Film je krátký, rychle uběhne, občas mě nějaké scény nebavili, ale ve výsledku jsem spokojený, oddechovka, která hitem není, ale ničím neurazí a určo dostatečně zabaví. Hodnotím na 74% = ****(6.3.2013)

• mysicka

Ja radsi Cerny barony..(6.11.2003)