O dost lepší než Černí baroni. Tenhle humor mě fakt dostal. Miroslav Donutil jako vždy nemá chybu.(31.8.2003)

Kniha Tankový prapor Josefa Škvoreckého je naprosto skvělá - bylo by vážně hodně těžké natočit podle ní špatný film. To mi naštěstí potvrdil Vít Olmer, jehož verze Danyho Smiřického a jeho kolegů mi přijde - i když o něco méně, než knížka - naprosto zábavná. :)(22.9.2005)

Jako komedie slusnejsi nadprumer, ale jinak o nicem. Na prvni shlidnuti potesi podruhe uz nudi.(25.7.2002)

Tohle je nejlepší Olmerův film. Je dokonce lepší než knižní předloha, což se jen tak nevidí. Film mi připomíná Černé Barony, ale s přehledem je překonává. Navíc je zde spousta známých tváří, což potěší.(21.7.2005)

Tak Baroni to nejsou, pokud jde o humor. Ale pokud jde o gumáckou buzeraci a zupáckou zkurvenou zelenou pakárnu, ze které se mi dodnes chce blít, když si na ní vzpomenu, je Tankový prapor mnohem autentičtější. Kdyby mě někdo měsíc před civilem, po dvou letech sraček a buzerace, řekl, že mi přidají ještě rok, asi bych vraždil. Dnes už smradi vědí hovno o tom, co byla vojna, ale tady je alespoň pěkná ukázka zelené reality. A souhlasím s tím, že bez Donutila a Skamene by to bylo úplně o ničem(5.1.2012)