poster

The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál)

 • USA

  The Wire

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002, 60x60 min

Hrají:

Dominic West, Lance Reddick, Wendell Pierce, John Doman, Deirdre Lovejoy, Sonja Sohn, Seth Gilliam, Tristan Wilds, Isiah Whitlock Jr., J.D. Williams, Frankie Faison, Wood Harris, Jamie Hector, Jim True-Frost, Clarke Peters, Corey Parker Robinson, Gbenga Akinnagbe, Michael Kenneth Williams, Chris Bauer, Anwan Glover, Tom McCarthy, Michael Kostroff, Tray Chaney, Michael Salconi, Felicia Pearson, Jermaine Crawford, Glynn Turman, Hassan Johnson, Gregory L. Williams, Al Brown, Brian Anthony Wilson, Benjamin Busch, Jay Landsman, Maria Broom, Frederick Strother, Kwame Patterson, Thuliso Dingwall, Richard Burton, Tom Mardirosian, Idris Elba, Leo Fitzpatrick, Chad L. Coleman, Paul Ben-Victor, Pablo Schreiber, Ryan Sands, Reg E. Cathey, Jeff Wincott, Robert Wisdom, Amy Ryan, Merritt Wever, Method Man, Peter Gerety, Ramon Rodriguez, Alexandra Tydings, Bill Raymond, Larry Gilliard Jr., Aidan Gillen, Domenick Lombardozzi, Delaney Williams, Andre Royo, Boris McGiver, Michael Mosley, Cyrus Farmer, David Costabile, Dionne Audain, Brian Distance, Michael Ahl, Mike D. Anderson, Erik Dellums, Michael Rivera, Keith Johnson, Melanie Nicholls-King, Richard DeAngelis, Cleo Reginald Pizana, Brandy Burre, Maestro Harrell, Julito McCullum, Rick Otto, Michael Willis, Michael B. Jordan, Doug Olear, Megan Anderson, Neal Huff, Dravon James, Shamyl Brown, Callie Thorne, Susan Duvall, Clark Johnson, David Simon, Dennis Lehane, Ken Arnold, Tracy Teague, Kelley Slagle, James Ransone, Sarah Desage, Dion Graham, Alexander Emmert, Raw Leiba, Mark Joy, Vincent M. Ward, Chris Ashworth, Michael Potts, Andrew Roth, Jim Klock, Zach Book, Michael James Shaw, Genevieve Hudson-Price, Michael Hyatt, Marlyne Barrett, David Von Roehm, Teddy Cañez, Daniel Ross, Mark Kochanowicz, Nancy Grace, Laura Lippman, Allyn Camp, Corey Sorenson, Robert Hogan, Jarvis W. George, Muna Otaru, Neko Parham, Nitin Adsul, Darrell Britt-Gibson, Jerome Ro Brooks, Keith Flippen, Robert F. Colesberry, Eisa Davis, Rodney Roldan, Lloyd Booker, Christopher Mann, Dan DeLuca, Larry Derr
(další profese)
 • Ozo
  *****

  Nic naplat, existujou pětihvězdičkové seriály a SERIÁLY. Ty první vás chytí, baví a rádi se na ně koukáte. A při těch druhých téměř nedýcháte, nejíte, nespíte - jen abyste viděli další díl. The Wire bezesporu patří k těm druhým. Dokonce můžu říct, že lepší seriál z mého pohledu je už jen Six Feet Under. Tytam jsou doby kdy jsem chrochtal blahem u Dextera. Nedávno jsem si dal všěch devět sérií CSI a fakt mne to bavilo - když jsem se ale díky profilu Isherwooda dostal k The Wire, tak jsem poznal, že policejní práce jde natočit i mnohem lépe, fakt reálně. Chvílema si říkám, kurwa je tohle ještě vůbec příběh, nebo koukám na reality show??? Naprosto neskutečný a vynikající nápad je hodit za úvodní znělku vždy nějakou větu z toho dílu, jako takové motto. Btw. úvodní znělky (každá série má jinou - nicméně úvodní song je stále stejný, ale v každé sérii nahraný jinou kapelou) jsou kapitoly sami pro sebe. V záložkách Firefoxu mám přidané odkazy na youtube, a pravidelně si ty znělky pouštím, protože jsou vážně neskutečný. Jak to na závěr shrnout? Doporučuju to naprosto všem lidem, co mají rádi seriály, aby viděli, že se kriminální seriál dá natočit i JINAK.(29.7.2009)

 • Hobitek4U
  *****

  1. série 5*, 2. série 4*, 3. série 5*, 4. série 5*, 5. série 5* Nejlepší krimi seriál jaký jsem doposud mohl vidět...(17.6.2013)

 • Flipnic
  ***

  1st session 3/5...(10.3.2012)

 • Eddard
  *****

  Stejně jako si musel Jimmy zrekonstruovat svou bouračku ještě jednou, hned potom, co se beznadějně namol vysekal ve své staré rachotině, jsem si i já pustil odzačátku kompletní The Wire pár dní poté, co jsem ji napoprvé zhltal. Abych se přesvědčil, že se mi to nezdálo. Nezdálo. Shiiiiiiiiiiat! TOP 1 Podrobnější pojednání incoming...(15.11.2013)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 9.7/10] | me: Geniálne,... Najlepší serial aký som doteraz videl.(17.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace