Jakožto odrodilec v dost fotbalové famílii ke Koženému Slunci můžu říct jen - tak takhle nějak se nastavuje zrcadlo:) Ano, Kožené Slunce opravdu věrně, i díky výborným hercům, ukazuje jak to na těch okresních soutěžích chodí, jak jsou ti lidičkové oddáni tomu svému fotbalu, a jak ho nikdy neopustí. Člověk to svým způsobem musí obdivovat...a upřímně, mezi námi, při zápase na drňáku v Borohrádku si užijete jako divák mnohem víc zábavy než při finále Ligy Mistrů.(21.5.2005)

Kéž by nějak takhle vypadal i ten současnej seriál běžící na nově. Já se paradně bavil, opravdu se ukázalo jak se ten fotbal může dělat v menších týmech. Vesnická atmosféra byla parádní a Pivoj byl krásným prototypem rozhodčího pískajícího nižší soutěže.(21.10.2010)

• veronikav

Filmík na zabití času .... Takhle nějak to asi na vsi chodí :-) Ale něco tomu stejně chybí :-((21.1.2011)

Jako fotbalový fanoušek film beru, fotbal není jen o anglické Premiere League. A příště prosím bez Lucie Vondráčkové, děkuji.(21.4.2008)

Herecky skoro kompletní zábavná předloha Okresního přeboru.(10.8.2012)

• - Ve filmu se popíjí pouze pivo značky Jihlavský Ježek. (MTHRFCKR)

• - Ve scéně, kdy na konci filmu docent (Jan Hraběta) vykopne míč do vzduchu, je míč celý bílý. Když však dopadá, je černobílý. (M.B)

• - Spoiler: Postava Lubora Tokoše umírá ve filmu v autobuse cestou ze zápasu. Ve skutečnosti zemře herec rok po natočení filmu. (Lajty)