Krásná kniha a její vcelku pietní převedení do seriálové podoby. Znalce knihy neurazí, ale ani příliš nepřekvapí. Ve srovnání ze současnou seriálovou smští určitě ale milý filmový opus...(27.10.2006)

Vynikající přepis Škvoreckého díla. Jeho alter ego Danny Smiřický a jeho milostné peripetie mě náramně bavili během šesti večerů. Ve srovnání s Tankovým praporem vychází Prima sezóna jednoznačně lépe.(24.7.2007)

Po Rytmu v patách si tohoto seriálu začínám považovat čím dál tím víc. Eine kleine Jazzmusik byla ještě na hraně, ale dál už radši nic. Danny a jeho hon za každou sukní se musí interpretovat vkusně ;)(10.3.2009)

Hlavní roli vytvořil neherec, ale známý saxofonista Petr Kroutil. Objevila se zde spousta začínajících a dnes už poměrně známých herců a hereček. Nezapomenutelný díl byl pro mě Hotel pro sourozence: "Pán se chce se slečnou vyhajat?", kde excelovali pan rada (Ladislav Potměšil) a hoteliér (Oleg Reif).(6.12.2009)

Knihu mám samozřejmě mnohem radši, J. Škvorecký dokázal krásně popsat a navíc skoro básnickým jazykem strasti a slasti dospívání a dal nám pohled do duše studenta... a seriál se celkem pěkně drží předlohy, a nejlepší je Ladislav Potměšil v epizodě Hotel pro sourozence ;-)(31.1.2013)

• - Sám autor literární předlohy Josef Škvorecký musel po shlédnutí seriálu uznat, že hlavní hrdina (Petr Kroutil) je svou podobou opravdu věrnou kopií jeho samotného. (artcha)

• - Některé scény seriálu se natáčely v budové kladenského gymnázia. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Natáčelo se v Benátkách nad Jizerou, Lysé nad Labem a v Jizerských horách. (artcha)