• Radek99
  ***

  Průměrný seriál podle slavné literární předlohy. Podobné filmy a seriály: Rytmus v patách(3.3.2007)

 • Elden75
  ****

  Hlavní roli vytvořil neherec, ale známý saxofonista Petr Kroutil. Objevila se zde spousta začínajících a dnes už poměrně známých herců a hereček. Nezapomenutelný díl byl pro mě Hotel pro sourozence: "Pán se chce se slečnou vyhajat?", kde excelovali pan rada (Ladislav Potměšil) a hoteliér (Oleg Reif).(6.12.2009)

 • Jinny
  ****

  Táňa Vilhelmová je sladká ("Ty seš blbej, Danny...") a pro kritika hlavní role: Škvorecký v mládí opravdu vypadal jako klon seriálového Dannyho a Lukáše Vaculíka z Tankového praporu.(6.12.2004)

 • triatlet
  ****

  Nastínění dobové atmosféry i Daníčkových peripetií skoro jako v knižní předloze. Výtečný příběh je základem i seriálového úspěchu.(9.7.2008)

 • Šimpy
  ***

  Knihu mám samozřejmě mnohem radši, J. Škvorecký dokázal krásně popsat a navíc skoro básnickým jazykem strasti a slasti dospívání a dal nám pohled do duše studenta... a seriál se celkem pěkně drží předlohy, a nejlepší je Ladislav Potměšil v epizodě Hotel pro sourozence ;-)(31.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace