Knihu mám samozřejmě mnohem radši, J. Škvorecký dokázal krásně popsat a navíc skoro básnickým jazykem strasti a slasti dospívání a dal nám pohled do duše studenta... a seriál se celkem pěkně drží předlohy, a nejlepší je Ladislav Potměšil v epizodě Hotel pro sourozence ;-)(31.1.2013)

Decentně vtipný český seriál o marnosti.(6.12.2004)

Táňa Vilhelmová je sladká ("Ty seš blbej, Danny...") a pro kritika hlavní role: Škvorecký v mládí opravdu vypadal jako klon seriálového Dannyho a Lukáše Vaculíka z Tankového praporu.(6.12.2004)

Po Rytmu v patách si tohoto seriálu začínám považovat čím dál tím víc. Eine kleine Jazzmusik byla ještě na hraně, ale dál už radši nic. Danny a jeho hon za každou sukní se musí interpretovat vkusně ;)(10.3.2009)

• honajz

Takové Prcičky po česku v době minulé. Když nehraje zrovna v kapele, snaží se hlavní hrdina zasunout. Kachyňa si k tomu vybral jemu oblíbené mladé herečky, aby z toho i on, starý nemrava, něco měl, a aby se neřeklo, je zde ten swing a blues a charleston a ta doba a ta poetika, jak se tomu říká, když starej kaňour vzpomíná na svý první lásky. Víc mi to ale nedalo.(10.12.2014)

• - Sám autor literární předlohy Josef Škvorecký musel po shlédnutí seriálu uznat, že hlavní hrdina (Petr Kroutil) je svou podobou opravdu věrnou kopií jeho samotného. (artcha)

• - Natáčelo se v Benátkách nad Jizerou, Lysé nad Labem a v Jizerských horách. (artcha)

• - Některé scény seriálu se natáčely v budové kladenského gymnázia. (Zdroj: ČSFD.cz)