Star Trek - Série 3 (1968) (série)

Vetřelec v mém těle (S03E24)

(epizoda)
  • USA Turnabout Intruder

Bývalá přítelkyně kapitána Kirka se vrátí a ukradne mu tělo, čímž ohrozí celou USS Enterprise. (SkyShowtime)

majo25

Koniec kultu v jednej z najlepších epizód 3. série, aj keď nie celého seriálu. Ten by si zaslúžil niečo epickejšie. Avšak aj takýto záver je veľmi fajn, pretože zápletka je vymakaná, má náboj a priestor dostáva temer celá posádka (chýbala akurát Uhuru). Tiež sa pridávam sa k názoru, že seriál mohol mať viac sérií, nielen tri. ()

darkrobyk

Výborná epizoda skvělého seriálu, kdy Shatner předvede hysterickou ženu naprosto dokonale. Na Star Treku jsem měl vždy nejraději, jak se hlavní postavy dostaly do maléru, ze kterého se zdálo, že není východisko. Ano, je to hlavně pro pamětníky, ale zápletka je nadčasová. Hodnocení , jak jinak, ponechávám. ()

PlysovyMacko

Kirk narazi nahodou na svoju byvalu priatelku, ktora tuzila byt kapitanom, ale podla vlastnych slov sa jej to nepodarilo, lebo je zena. Pomocou mimozemskeho zariadenia si s nim vymeni telo. Ale aj tak nedokaze skryt to ze je zavistliva labilna zena. Posadka si vsimne, ze kapitan sa chova cudne a vzburi sa. Velmi sa mi paci ako William Shatner hra hysterku, na tom stoji cela epizoda. Rozuzlenie je jednoduche, problem sa vyriesi sam. Tato epizoda je uplne posledna a chyba nejake uzavretie alebo rozlucenie so serialom. ()