poster

Škola ro(c)ku

 • USA

  School of Rock, The

 • Německo

  School Of Rock

 • Slovensko

  Škola ro(c)ku

Komedie / Hudební

USA / Německo, 2003, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  ****

  Komédia pre puberťákov, podotýkam ale, že inteligentná !!! Sám som sa párkrát pristihol, že sa nejako často potuteľne usmievam popod fúzy ....Jack Black tu bol jednoducho geniálne jedoduchý ale perfektný. Tak si ho predstavujem v civilnom živote ...(2.9.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Jack Black: 1. School Of Rock (Album Version) - School of Rock Cast 2. Your Head, Your Mind, Your Brain... [Vocal Excerpt] (Album Version) - School of Rock Cast 3. Substitute (Album Version) - The Who 4. Fight (Album Version) - No Vacancy 5. Touch Me ( LP Version ) - The Doors 6. I Pledge Allegiance To The Band [Vocal Excerp] (Album Version) - School of Rock Cast 7. Sunshine Of Your Love (LP Version) - Cream 8. Immigrant Song (Album Version) - Led Zeppelin 9. Set You Free (Album Version) - The Black Keys 10. Edge of Seventeen (LP Version) - Stevie Nicks 11. Heal Me, I'm Heartsick (Album Version) - No Vacancy 12. Growing On Me - The Darkness 13. Ballrooms Of Mars - T. Rex 14. Those Who Can't Do... [Vocal Excerpt] (Album Version) - School of Rock Cast 15. My Brain Is Hanging Upside Down (Bonzo Goes To Bitburg) (Anthology Version) - Ramones 16. T.V. Eye (LP Version) - Wylde Ratttz 17. It's A Long Way To The Top (Album Version) - School of Rock Cast(6.5.2011)

 • B!shop
  ****

  Tahle komedie se velmi povedla, ale momenty kdy by ste se valeli smichy po zemi tady nenajdete, spis se budete jen tak pousmivat a hlavne vyborne bavit. Teda pokud mate radi rock, pokud ne tak vam to pride jen jako na trapnym pribehu vystavena rodina podivana o detickach a looserovi co to vsem ukazou, v tom pripade si odectete tak dva body z hodnoceni. Co se tyce Jacka Blacka tak krome parodie na Spider-mana me nikde nijak zvlast nezaujal, ale to co predvadi tady je naprosto dokonale, skoro jako by to nehral, ale prozival. Deticky sice nejak uchvatne nehrajou, ale oproti detickam z jinejch filmu se precejen snazi. Celkove je tohle skvela zabava s uzasnym Jackem Blackem a bezchybnou hudbou, Let´s rock!(19.4.2005)

 • Matty
  ****

  Jack Black rulez! Hlavně on a našlapaný soundtrack táhnou vpřed tuto celkem vtipnou a roztomile, nikoliv typicky didaktickým, nýbrž drze rebelsky moralizující komedii. Richard Linklater není z těch, kteří by točili filmy jen pro peníze a zábavu, ač tak Škola roc(c)ku zdánlivě vypadá. Jedná se o chytrou zábavu pro malé i velké, minulé, přítomné i budoucí rockery i pro ty, kteří se rockery vždycky chtěli stát, ale nějak to nevyšlo. 80% Zajímavé komentáře: Jossie, Visáč, JohnnyD, vincent, wopi, Frankie(6.7.2005)

 • DaViD´82
  ****

  Výtečný Jack Black, dobrý nápad a jedna velká pocta na plátně opomíjenému hudebnímu žánru. Ve výsledku pak vůbec nevadí, že se to zuby nechty drží klasického mustru rodinné komedie o outsiderech.(9.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace