poster

Škola ro(c)ku

 • USA

  School of Rock, The

 • Německo

  School Of Rock

 • Slovensko

  Škola ro(c)ku

Komedie / Hudební

USA / Německo, 2003, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Jako první sem od Blacka viděl Tenacious D a pak až Školu rocku, ale i tak to byla pekelná jízda. A i když tenacious nasadilo vysokou laťku, tak škola rocku jí dokázala přinejmenším vyrovnat. Fakt neskutečná zábava a do toho naprosto bezkonkurenčně zábavnýho příběhu ještě Black rockuje jak to umí jen on a ty jeho taneční kreace sou neskutečně hustá záležitost. Dokonce se film vyvaroval i trapnýho konce, takže nemam prakricky nic co bych filmu vytknul, ani žádný hluchý místa to snad nemělo. No prostě totální masakr.(12.8.2007)

 • ripo
  ****

  Komédia pre puberťákov, podotýkam ale, že inteligentná !!! Sám som sa párkrát pristihol, že sa nejako často potuteľne usmievam popod fúzy ....Jack Black tu bol jednoducho geniálne jedoduchý ale perfektný. Tak si ho predstavujem v civilnom živote ...(2.9.2007)

 • TheRaven
  ****

  To je tak strašně krásný, dojemný a idylický. Prostě Amerika, tam je možný všecko. Proč jsme tohle nikdy nedělali na gymplu. Přesně tohle byl můj sen před nějakými osmi lety. Ale je to opravdu koukatelný, zapnul jsem to tak nějak skoro náhodou a vydržel se bavit až do konce. Příjemná oddychovka na nedělní odpoledne.(5.10.2008)

 • Mahalik
  ****

  Hrozně, ale fakt HROZNĚ jsem se bál, že to bude něco jako Sestra v akci 2. Ale Jack Black je fakt šílenej magor takže jsem tenhle film nemohl nechat ujít. S klidným svědomím můžu říct, že tohle nesahá Sestře ani po CDéčko AC/ DC. Jak už jsem napsal Jack Black je fakt šílenej magor, jenže v roli Deweye je magor na entou krát sto + 200000. Za tuhle roli měl dostat Oscara, protože to co převed tady se jen tak nevidí (a i zpívá skvěle, takže by měl vlastně dostat i Grammy!). Nakonec odpustíte filmu i sladkobolnej konec a pár nesrovnalostí.... Black = prezident celý galaxie....(4.5.2007)

 • mysicka
  *****

  jack black je prostě nadšenec.. a já můžu potvrdit, že !sakra! nakažlivej nadšenec..:)(17.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace