Ač mě normálně slovní spojení politický thriller spíš odrazuje, než přitahuje, tohle je opravdu vynikající film, který nejenže nijak nezastaral, ale bohužel se zdá být opět aktuálním.(7.7.2005)

Vyborny thriller o zakulisi afery Watergate muzu s klidnym vedomim zaradit mezi nejlepsi novinarsko-politicke filmy vsech dob.(30.7.2002)

Carl Bernstein a Bob Woodward v tak symbolicky americkém spojení "židovský mládenec po boku plavovlasého anglického protestanta riskují vše, nač jen pomyslíte, v zájmu pravdy a spravedlnosti," že to mohl vymyslet jen jediný scénárista - život - a obohaceni o protikladný šarm Roberta Redforda a Dustina Hoffmana dokazují platnost slov jedné španělskými tradicemi inspirované písně: "Není chlap, kdo býka skolí, pravý muž zápasí s voly!" Dokumentární ráz filmu může na někoho působit suše a zdlouhavě, pro mě je spolu s velmi dobře dýchatelnou atmosférou sedmdesátých let se všemi psacími stroji na kancelářských stolech, pevnými linkami a zápisníky v kapsách důvodem, proč na mě působí daleko víc než nějaké nadlidské výkony žurnalistických supermanů zdrhajících s notebookem v jedné ruce, kompromitujícími dokumenty v druhé a mobilem přidržovaným u ucha ramenem před bandou najatých zabijáků, pověřených umlčet jejich smělý hlas. Roberte, proč ses při natáčení Hrdinů a zbabělců nezkusil na chvilku ohlédnout těch třicet let zpátky a nevzpomenout si, jak vypadá pořádný kopanec na solar systému? A moji milí čeští žurnalisté, kdy se nějaký Bernstein nebo Woodward objeví mezi vámi? Hledám, hledám, nenacházím...(15.1.2008)

Azda najlepší "novinársky" film. Dvojica Hoffman - Redford sú zárukou dobrej kvality.(13.8.2007)

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Trailer: http://www.sms.cz/film/vsichni_prezidentovi_muzi/ukazka(2.1.2009)

• - Film je natočen podle stejnojmenné knihy napsané Woodwardem a Bernsteinem. Zatímco film se k nám dostal téměř hned po svém uvedení, podrobnější a komplikovanější kniha u nás byla až do roku 1989 zakázána. (StarsFan)

• - Skutečný Carl Bernstein (ve filmu ho hraje Dustin Hoffman) byl v letech 1976-1980 ženatý s režisérkou a scenáristkou romantických komedií Norou Ephron (např. Láska přes internet, Samotář v Seattlu), mají spolu dva syny. (Greg25)

• - V celém filmu se vyskytuje postava jménem Deep Throat (Hluboké hrdlo), která své jméno dostala podle známého pornografického filmu. (StarsFan)