• novoten
  ****

  Je dřina stíhat všechny souvislosti, ale odměna je tak sladká, že si ji vychutnávám ještě teď. To snažení Hoffmana s Redfordem je neskutečně nakažlivé, takže kdykoli se vydají po něčem pátrat, rozešel bych se pro novou stopu hned taky. Šťastnou cestu do tmavých garáží, přátelé.(6.8.2008)

 • MISSha
  ****

  Velmi dobrý konverzační film mapující jeden z největších skandálů, co se kdy v americké politice udál. Na snímku mi mírně vadila chvilková nepřehlednost ve jménech a po nich následných souvislostech. Po zjištění že kniha od dvou skutečných novinářů (podle níž vznikl film) byla ještě podrobnější, mě přivádí k faktu, abych před scénáristou (pomyslně) smekla. Ukončím to úryvkem z Forresta Gumpa který nelze nezmínit: ''V protějším hotelu asi vypli proud, protože tam chodí nějací lidé s baterkama'' :)). Podobné filmy- JFK, Duel Frost/Nixon.(31.7.2012)

 • gouryella
  ****

  Vyborny thriller o zakulisi afery Watergate muzu s klidnym vedomim zaradit mezi nejlepsi novinarsko-politicke filmy vsech dob.(30.7.2002)

 • jojinecko
  ****

  Vynikajúca rekonštrukcia aféry Watergate, zaujímavá aj z historického hľadiska...Spolu s dvojicou investigatívnych neodbytných novinárov môžme sledovať postupné zaujímavé odhaľovanie nových skutočností a mien, ktorí sa podieľali na masívnej konšpirácii. Film len odhaľuje fakty, nedočkáme sa žiadnych šokujúcich a pompéznych scén odhalení, režisér sa nesnaží pútať na seba pozornosť, dominuje príbeh. Celé je to veľmi civilné a prirodzené, rovnako ako vynikajúce ústredné herecké duo. Klasika...(5.9.2009)

 • B!shop
  ****

  Pakula se soustredi ciste na vysetrovani dvou novinaru. Coz znamena, ze se tu neresi otravne nejaky rodinky a vztahy hlavnich hrdinu, celej film vyplnuje jen a pouze vysetrovani, ktery je bohuzel nebo bohudik natolik verohodny, ze je to v podstate jen neustalej kolotoc telefonovani, psani poznamek, jezdeni z mista na misto a dotazovani se lidi zapletenejch do kauzy. Takze na jednu stranu to pusobi skoro az dokumentarnim stylem, nastesti ne kamera, ta je prijemne filmova a obcas tu je i nejakej skutecnej zaber na prezidenta a podobne, ale na stranu druhou, je to obcas trochu stereotypni nuda, kterou zachranuje jen to, ze jak Hoffman, tak Redford jsou ve svejch rolich naprosto verohodny a ze se film venuje takle zajimavymu tematu. Lepsi 4*.(30.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace