poster

Identita

 • USA

  Identity

 • Slovensko

  Identita

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ****

  Inteligentní psycho-thriller říznutý survival horrorem. K dokonalosti tomuhle filmu chybí jen málo... a vlastně ani nevím, co přesně chybí:-). "Identita" je výborná, napínavá podívaná s temnou atmosférou, dobrou zápletkou a slušným hereckým obsazením. 85%(5.1.2009)

 • Reiniš
  ***

  Tak si nejsem jist jestli se tvůrci trochu nepřepočítali. Závěrečná pointa není špatná a snímek aspoň nespadne do bahna klišé, ale přeci jen trochu podrazí nohy jinak slušnému příběhu. Identita je z toho druhu filmů, u kterých se skvěle bavíte a jste doslova přikovaní do sedadla, když ale skončí dojde vám jakou afektovanou a nepůvodní kaší jste se nechaly ošálit.(26.8.2007)

 • Djkoma
  ***

  Zajímavý kapku jiný horor, který na mě i přes svůj název působí jako by postrádal identitu. Od každého něco. Uzavřené místo jednoho hotelu, kde začnou lidé umírat a atmosféra se chvílemi nepodobá ničemu mrazivému ani hororovému. Hned první "šokující scéna" mě moc nedostala, ale potom se začala atmosféra hodně zahušťovat. Podle mě je chyba pointu filmu říct tak brzy, ale nedá se s tím nic dělat. Díky tomuto prozrazení jsem filmem nebyl zas tolik nadšen, protože happy end se opravdu nekoná, což nevadí. Herci ujdou. John Cusack hraje jako normálně a Ray Liotta ještě neztrácí dech. Clea DuVall by se dala počítat do hvězd tohoto filmu, ale moc v něm nepředvede a to nemluvím o ne moc velké roličce Alfreda Moliny. Závěr je temný, možná nečekaný...(6.2.2005)

 • D.Moore
  ****

  Rozhodně originální, ačkoliv ke konci už trochu přeplácaný film, na který se budu muset podívat znovu, abych si udělal jasno v tom, jak moc se mi (ne)líbí.(17.1.2016)

 • genetique
  ****

  Jeden z mála prípadov, kedy sa prílišná originalita nevypláca. Nápad rozdvojenej osobnosti a následné časovo-zostrihané a nadväzujúce následnosti sú spravené štýlovo a hlavne pochopiteľne. Perfektná hra na niečo, s čím to ľudia neprávom (!) porovnávajú – Psycho. A tá atmosféra! No proste veľmi kukateľný mrazivý thriller a rýchlym spádom. 85%.(1.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace