Predikce krachu u pokračování komedií se u Homolkových nepotvrdila, tahle loď se jen tak nepotopí, na to je tahle komedie příliš dobrá. Hlavně Šebánek je mistr sarkasticky suchých hlášek. Díky Papouškovi jsem si opět prodloužil život o pár minut. Jako jeden z mála si myslím, že tenhle druhý kousek je o fous lepší jak první...i když bych kompletně vystřihnul scény s norníky...(1.3.2009)

"Já musím jít pryč! - Proč? - Protože se mi chce šíleně tančit!!"(28.9.2006)

Myslím, že si Homolkovic drží stejnou úroveň. Takže 4 hvězdičky.(18.4.2009)

Život je krásnej, i když stojí za hovno! Homolkové se vydali na venkov, trochu zesmutněli, ale kvalita je to pořád vysoká. 85%.(22.2.2005)

:::::::::::::::::::::: Kdyby nebylo některých těch zbytečných scének s pradědou, se psím cvičákem a na konci už jen vaření z vody, tak je to jasných 5* ! Skvělá situační komedie, která mě vždycky pobaví ! :::::::::::::::::::::(7.5.2009)

• - Natáčelo se ve vesnici Čimelice, na Vrábsku - rybník Zhoř a v Praze - Ruzyni. (M.B)