Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ****

  Homolkovi pokračují v krasojízdě. Tentokrát doslova a do písmene, protože si koupili nové auto. I když už to není taková pecka jako první film a do lehce hořké legrace se přimíchalo trochu toho smutnění, stále je to vydařená zábava z řadou nezapomenutelných momentů, v nichž opět perlí především svérázný Šebánek.(15.1.2012)

 • paascha
  *****

  Když občas na silnici potkám pána v klobouku, kterak s vytřeštěným pohledem řídí svůj naleštěný vůz, a vedle něj sedí nějaká vyprasená ředkev, vždycky si vzpomenu na Homolky a jejich autovýlety:-))) O houbařské scéně ani nemluvě(17.5.2010)

 • Mahalik
  ****

  "Já musím jít pryč! - Proč? - Protože se mi chce šíleně tančit!!"(28.9.2006)

 • SeBig
  ***

  Oproti legendárnímu prvnimu dílu přichází suchý a né tak vtipný druhý díl který mě ani nějak moc nebavil..slabota.(22.4.2012)

 • Radyo
  *****

  "Homolkovic" jsou typická česká rodinka. Myslím, že každý, kdo viděl aspoň jeden ze všech tří dílů, se musel v některé z postav minimálně na chvíli poznat. Všechny tři "jejich" komedie řadím u nás mezi absolutní špičku komediálního žánru.(21.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace