• EdaS

Slabé, obsahově o ničem, nepříliš vtipné - zkrátka nuda. Tenhle díl mi připomíná nicneřešící komunální rádobysatiry Petra Schulhoffa. Hodně smutné.(19.1.2006)

Určitě slabší, než díly předchozí. Ale pořád si film drží laťku vysoko a je možná dobře, že tímto dílem Homolkovi skočili. Na Ludvu, Heduš a spol nikdo nikdy nezapomene.(9.1.2012)

Třetí díl je mým nejoblíbenějším, má šťávu a dá se na něj dobře koukat. Zábava je na dobré úrovni a některé hlášky a scénky jsou nezapomenutelné. 65%(31.12.2007)

• - Iva Janžurová byla v době natáčení těhotná. (M.B)

• - Tehdejší vedoucí hotelu si vyměnil roli s vrchním z restaurace. (jenik71)

• - „Když natáčeli v Krkonoších, paní Růžičková s panem Hrzánem museli odjíždět na divadelní představení do Prahy. Josef Šebánek mě poprosil, abych mu po nich poslala něco k jídlu, dvě stovky a čistou košili,“ vzpomínala Šebánkova manželka Marie. „Tak jsem usmažila pár kotlet a z dobré vůle přidala stokorunu navíc. Za několik hodin zazvonil telefon: "Máňo, už mi nikdy nic neposílej! Kotlety sež… snědla Růžičková, Hrzán prochl… propil tři stovky, ještě že mu ta moje košile byla velká,“ dodala s úsměvem.[Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)