• igi B.
  ****

  Jo prachy, to je u Homolků štěstí... Barevné a už ne tak působivé, leč stále půvabné malé české... A protože neumřeli, dolem prdem jsou stále kolem (v) nás... Vás?............. S Homolkovými na věčné časy a nikdy jinak!(11.1.2006)

 • heyda
  ****

  Furt to na ty 4 hvězdičky vidím. Některé scény opět nezapomenutelné :-)(18.4.2009)

 • Boss321
  *****

  Tří díl a pro mě zároveň nejlepší..... nemalý podíl na tom má obsazení Jiřího Hrzána.(17.11.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Iva Janžurová byla v době natáčení těhotná. (M.B)

 • - „Když natáčeli v Krkonoších, paní Růžičková s panem Hrzánem museli odjíždět na divadelní představení do Prahy. Josef Šebánek mě poprosil, abych mu po nich poslala něco k jídlu, dvě stovky a čistou košili,“ vzpomínala Šebánkova manželka Marie. „Tak jsem usmažila pár kotlet a z dobré vůle přidala stokorunu navíc. Za několik hodin zazvonil telefon: "Máňo, už mi nikdy nic neposílej! Kotlety sež… snědla Růžičková, Hrzán prochl… propil tři stovky, ještě že mu ta moje košile byla velká,“ dodala s úsměvem.[Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

 • - Helena Růžičková k natáčení uvedla: „Když jsme ve Špindlerově mlýně točili třetí díl, vsadila jsem se s kameramanem Miroslavem Ondříčkem o bednu šampaňského, že mě Jirka Hrzán v náručí přenese přes celý parket. Když se to dozvěděli ostatní, chtěli se do sázky zapojit. Samozřejmě všichni viděli snadný přivýdělek, mysleli si, že se mu to nemůže povést. My to ale s Jirkou měli vyzkoušené, takže mě v pohodě přenesl tam a ještě nazpátek. A šampáňo pak teklo proudem. Dokonce tak, že se pak objevilo v Rudém právu, že se herci po natáčení koupali v šampaňském. Tak to ale nebylo, my jsme se v tom nekoupali, my jsme to všechno vypili.“ [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace