• boshke
  *****

  Poslední díl Homolkových nezůstává svým předchůdcům nic dlužen. V porovnání s předchozími díly jsou lehce upozaděni vedlejšími postavami a možná jsou na sebe až příliš dlouho nezvykle milí, na mém názoru to však nic nezměnilo. Skvělá zábava, rád si Homolkovy někdy zase pustím... 100%(2.11.2012)

 • Hromino
  ****

  Homolkovi potřetí, tentokráte na horách - a pořád jsou stejně ztřeštění jako obvykle. Boží trilogie o boží rodině, která je tak trochu šílená.(13.3.2009)

 • Enšpígl
  *****

  O Hrzána lepší než předchozí díl. A nezapomenout proč na Vás někdo klepe, když Vy klepete, tak přeci klepá proto aby jste neklepali.(8.6.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Tehdejší vedoucí hotelu si vyměnil roli s vrchním z restaurace. (jenik71)

 • - Natáčeno ve Špindlerově mlýně. (M.B)

 • - Helena Růžičková k natáčení uvedla: „Když jsme ve Špindlerově mlýně točili třetí díl, vsadila jsem se s kameramanem Miroslavem Ondříčkem o bednu šampaňského, že mě Jirka Hrzán v náručí přenese přes celý parket. Když se to dozvěděli ostatní, chtěli se do sázky zapojit. Samozřejmě všichni viděli snadný přivýdělek, mysleli si, že se mu to nemůže povést. My to ale s Jirkou měli vyzkoušené, takže mě v pohodě přenesl tam a ještě nazpátek. A šampáňo pak teklo proudem. Dokonce tak, že se pak objevilo v Rudém právu, že se herci po natáčení koupali v šampaňském. Tak to ale nebylo, my jsme se v tom nekoupali, my jsme to všechno vypili.“ [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace