Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salahadin
  ****

  Už jen za scénu s hasícím přístrojem bych nedal nižší hodnocení. Zakončení trilogie jak má být. Celá trilogie se řadí k tomu nejlepšímu, co v komediálním žánru vzniklo... Skoro bych filmy o Homolkových nazval psychologickou studií národa českého.(1.3.2009)

 • boshke
  *****

  Poslední díl Homolkových nezůstává svým předchůdcům nic dlužen. V porovnání s předchozími díly jsou lehce upozaděni vedlejšími postavami a možná jsou na sebe až příliš dlouho nezvykle milí, na mém názoru to však nic nezměnilo. Skvělá zábava, rád si Homolkovy někdy zase pustím... 100%(2.11.2012)

 • nash.
  ****

  Kdysi jsem třetí Homolky považoval za nejslabší díl, ale s každou reprízou se mi líbí víc a víc a dnes už je považuji za lepší než ty předchozí a svým způsobem dýchající na záda i jedničce. Možná je to tím, že nesází jen na dialogy a působí tak svižněji, možná jsou mi sedmdesátá léta bližší a tak je to pro mě mnohé ještě víc ze života, možná svou troškou přispěla i skvělá vedlejší Hrzánova linka s nucenou křečovitě organizovanou zábavou a nesnesitelně nadšeným Dytrichem. To vše pochopitelně jako přídavek k další výživné várce skvěle rozehraných situací, dialogů a hlášek. A jako bonus navíc Růžičková se svým nezapomenutelným striptýzem.(17.1.2012)

 • paascha
  *****

  Jednoznačně nejslabší díl slavné buran trilogy.(17.5.2010)

 • Legas
  ***

  Vyčerpanost tématu už je zde znát, ale přesto film pobaví.(11.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace