Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Tří díl a pro mě zároveň nejlepší..... nemalý podíl na tom má obsazení Jiřího Hrzána.(17.11.2007)

 • EdaS
  **

  Slabé, obsahově o ničem, nepříliš vtipné - zkrátka nuda. Tenhle díl mi připomíná nicneřešící komunální rádobysatiry Petra Schulhoffa. Hodně smutné.(19.1.2006)

 • Marigold
  ***

  Bohužel, Homolkovi neoddělitelně patří k české kinematografii 60. let a jejich normalizační přesah považuju za velkou znouzectnost, kterou spasila pouze výtečná herecké etuda celé famílie a Jiřího Hrzána. V úvodu filmu se zdá, že Papoušek udrží svůj úsporně satirický styl, ale postupem času se film rozteče v otravné lískání záporných vlastností pracujícího lidu, které je vsazeno do nejasně reflektovaných kulis rekreace ROH... Na jednu stranu i tady najdeme velmi mírné karikování zjevné debility "organizovaného štěstí", na druhou stranu vyznění filmu nepatří k nijak satirickým, díky ukrutné titulní písni spíše k typicky středoproudým agitkám. Jen rezonance Papouškova talentu a moudře umírněný tón scénáře drží Homolku a tobolku nad úrovní příšerného normalizačního škváru, který měl vychovávat lid k pozitivnímu vnímání hodnot socialismu... Dokumentární rozměr a minimalistický vyprávěcí styl předchozích dílů se vytratil, čímž film ztrácí jakoukoli výpovědní hodnotu. Tři leda z nostalgie a úcty k jednomu velkému fenoménu.(28.2.2005)

 • BoPo
  ****

  Slabšie než prvý film ale lepšie ako film druhý. Farebný Homolkovi sa mi znova páčili.(10.1.2010)

 • SeBig
  ****

  Opět hláška za hláškou od druhýho dílu je to pokrok páč ten se moc nepovedl a nebyl moc vtipný podle mě tady už máme zbarvené homoláče na lyžích a opět hláškování, scény na které nezapomenete a nehorázně vtipný Homolka Josef Šebánek!(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace