Everwood (TV seriál)

Everwood

Drama / Rodinný

USA, 2002, 89x43 min

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross, Nora Zehetner, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Todd Louiso, Keith David, Justin Kirk, Joseph Bologna, Beth Grant, Brenda Strong, Kelly Carlson, Melinda Page Hamilton, Melinda Clarke, Jess Weixler, Renée Taylor, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Brooke Nevin, Beau Bridges, Scott Wolf, Anne Heche, Rob Nagle, Patrick Fabian, Wayne Dalglish, David Eigenberg, Kellie Waymire, Dylan Walsh, Christopher Egan, Vicki Davis, Jodi Russell, Betty White, Merrilyn Gann, Trevor Wright, Claudia Christian, Eyal Podell, David Stevens, Margo Harshman, Carter Jenkins, K. Danor Gerald, Ryne Sanborn, Erinn Hayes, Shane Haboucha, Kevin Tighe, Victoria Justice, Rachel Thorp, Tom Wright, Stephen Spinella, Jessica Tuck, Philipp Karner, Derek Webster, Diane Delano, Kirsten Nelson, Brian Baumgartner, Christopher Neiman, James Jamison, Tom Markus, Reiley McClendon, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Luciana Carro, Kristen Bell, Gregory Alan Williams, John Aylward, Kate Mara, Debra Mooney, Ben Weber, Adam Huss, Michael McQueen, Reggie Austin, Richard Herd, Brooke Bloom, Dendrie Taylor, Bill Erwin, Elizabeth Bond, Richard Blake, Walter Olkewicz, Laura Regan, Austin Archer, Elisa Delson, Tom Virtue, Lamont Thompson, Josh Haber, McNally Sagal, J. Scott Bronson, Scott Wilkinson, Sean Mahon, Freda Foh Shen, Doris Belack, Brian Palermo, Lisa Waltz, Tegan West, Gina Ravera, Amy Rutberg, Annie O'Donnell, Bernie Diamond

Jedna z mých srdečních záležitostí. Asi holt každý občas potřebujeme určitou dávku sentimentu.(9.1.2009)

Vím že by si to zasloužilo přísnější hodnocení, ale nemůžu odolat. Bohužel jak už to s americkými seriály a seriály obecně bývá, s dalšími sériemi přichází i úbytek kvality. Berte to mé hodnocení hlavně za první dvě série. PS: Pokud tam brzo v té třetí řadě někdo neupadne do komatu, tak slevím na tři!(28.4.2004)

Je to velka citovka, ale tady mi to nejak nevadi a ikdyz muj zajem s dalsimi radami opada, presto je serial hodne dobry.(20.12.2007)

• rikitiki

Hrozně mě štvou přemoudřelé kecy teenagerů. A k tomu nechutný patos s důrazem na "rodinné hodnoty". Hnus!(9.5.2012)

Každá série je úplně jiná. Dá se říct, že se vlastně úplně rozcházejí. A taky se klasicky střídají díly dobrý - průměrný i vyloženě slabý, ale i přesto to prostě musím hodnotit nadprůměrně. Hlavně kvůli výpravě (panoráma Skaliských hor je jedna z mála věcí, kterou Američanům závidím), postavě Dr. Abotta (vedlejší postavy to maj většinou lehčí, protože se v záplavě dílů nestanou "ploché") a castingu hereček...uuu.(24.3.2009)

• - John Beasley (Irv Harper) je i vypravěčem. (Huntelaar)

• - Emily VanCamp, představitelka Amy, a Chris Pratt, představitel Brighta, se do sebe během natáčení zamilovali. (Cheeker)

• - Amino prostřední jméno je Nicole. (Huntelaar)