Everwood (TV seriál)

Everwood

Drama / Rodinný

USA, 2002, 89x43 min

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross, Nora Zehetner, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Todd Louiso, Keith David, Justin Kirk, Joseph Bologna, Beth Grant, Brenda Strong, Kelly Carlson, Melinda Page Hamilton, Melinda Clarke, Jess Weixler, Renée Taylor, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Brooke Nevin, Beau Bridges, Scott Wolf, Anne Heche, Rob Nagle, Patrick Fabian, Wayne Dalglish, David Eigenberg, Kellie Waymire, Dylan Walsh, Christopher Egan, Vicki Davis, Jodi Russell, Betty White, Merrilyn Gann, Trevor Wright, Claudia Christian, Eyal Podell, David Stevens, Margo Harshman, Carter Jenkins, K. Danor Gerald, Ryne Sanborn, Erinn Hayes, Shane Haboucha, Kevin Tighe, Victoria Justice, Rachel Thorp, Tom Wright, Stephen Spinella, Jessica Tuck, Philipp Karner, Derek Webster, Diane Delano, Kirsten Nelson, Brian Baumgartner, Christopher Neiman, James Jamison, Tom Markus, Reiley McClendon, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Luciana Carro, Kristen Bell, Gregory Alan Williams, John Aylward, Kate Mara, Debra Mooney, Ben Weber, Adam Huss, Michael McQueen, Reggie Austin, Richard Herd, Brooke Bloom, Dendrie Taylor, Bill Erwin, Elizabeth Bond, Richard Blake, Walter Olkewicz, Laura Regan, Austin Archer, Elisa Delson, Tom Virtue, Lamont Thompson, Josh Haber, McNally Sagal, J. Scott Bronson, Scott Wilkinson, Sean Mahon, Freda Foh Shen, Doris Belack, Brian Palermo, Lisa Waltz, Tegan West, Gina Ravera, Amy Rutberg, Annie O'Donnell, Bernie Diamond

Průměrný rodinný seriál, který neurazí a zároveň nic nedá.(12.9.2005)

Když to běželo v televizi, nenechala jsem si ujít ani jeden díl z první řady. Druhou řadu jsem taky sledovala pravidelně..ale že se vysílala nějaká třetí řada jsem si nevšimla a možná, že to tak je lepší. Už druhá řada začala trochu pokulhávat..ale první je na 4...takže dohromady takové 3 a půl hvězdičky.(22.2.2010)

• rikitiki

Hrozně mě štvou přemoudřelé kecy teenagerů. A k tomu nechutný patos s důrazem na "rodinné hodnoty". Hnus!(9.5.2012)

Americké maloměsto v krásných kotlinách a podhůřích. Na podobná prostředí já mám upřímně slabost. A nezastírám jí. Seriál Everwood je však na můj vkus až příliš normální, příliš rodinný, tu a tam i příliš sentimentální a uměle nastavovaný. V zásadě se mi ta koncepce poměrně líbí. I když jde v podstatě v každých dílech o totéž, je to vcelku příjemně koukatelné a na nervózní nedělní podvečery, když je tedy nálada, se to snad i hodí. Ve vztahu Ephrama a Amy ten cit i docela věřím - a to je co říct. Ale přeci jenom: stále je to všechno málo. Zvlášť na více sérií. 60%(28.9.2006)

• Douglas

První série byla skvělá (zejména první polovina před probuzením Colina), druhá mizerná, třetí - soudě podle těch dílů, které jsem bohužel viděl - tragická. Prudké pády některých seriálů do hlubin romantického sentimentu mě nikdy nepřestanou překvapovat.(18.2.2006)

• - John Beasley (Irv Harper) je i vypravěčem. (Huntelaar)

• - Brightovo (Chris Pratt) celé jméno zní Harold Brighton Abbott. (Cheeker)

• - Na popud internetových diskuzí fanoušků, které během prvních dvou serií zaujala možnost romantického vztahu mezi Andym a Ninou, si Nina v dile "Sacrifice" (3. série) uvědomí, že miluje Andyho. (Huntelaar)