Everwood (TV seriál)

Everwood

Drama / Rodinný

USA, 2002, 89x43 min

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross, Nora Zehetner, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Todd Louiso, Keith David, Justin Kirk, Joseph Bologna, Beth Grant, Brenda Strong, Kelly Carlson, Melinda Page Hamilton, Melinda Clarke, Jess Weixler, Renée Taylor, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Brooke Nevin, Beau Bridges, Scott Wolf, Anne Heche, Rob Nagle, Patrick Fabian, Wayne Dalglish, David Eigenberg, Kellie Waymire, Dylan Walsh, Christopher Egan, Vicki Davis, Jodi Russell, Betty White, Merrilyn Gann, Trevor Wright, Claudia Christian, Eyal Podell, David Stevens, Margo Harshman, Carter Jenkins, K. Danor Gerald, Ryne Sanborn, Erinn Hayes, Shane Haboucha, Kevin Tighe, Victoria Justice, Rachel Thorp, Tom Wright, Stephen Spinella, Jessica Tuck, Philipp Karner, Derek Webster, Diane Delano, Kirsten Nelson, Brian Baumgartner, Christopher Neiman, James Jamison, Tom Markus, Reiley McClendon, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Luciana Carro, Kristen Bell, Gregory Alan Williams, John Aylward, Kate Mara, Debra Mooney, Ben Weber, Adam Huss, Michael McQueen, Reggie Austin, Richard Herd, Brooke Bloom, Dendrie Taylor, Bill Erwin, Elizabeth Bond, Richard Blake, Walter Olkewicz, Laura Regan, Austin Archer, Elisa Delson, Tom Virtue, Lamont Thompson, Josh Haber, McNally Sagal, J. Scott Bronson, Scott Wilkinson, Sean Mahon, Freda Foh Shen

Greg Berlanti

Robert Frazen

Everwood som zbožňoval hlavne kvôli línii Amy (božská Emily VanCamp) a Ephrama - ich záver pri Ferris wheel je perfektný...Už len kvôli Amy musím dať päť hviezd, A asi si začnem zhánať seriál Brothers & Sisters:).(9.12.2008)

Každá série je úplně jiná. Dá se říct, že se vlastně úplně rozcházejí. A taky se klasicky střídají díly dobrý - průměrný i vyloženě slabý, ale i přesto to prostě musím hodnotit nadprůměrně. Hlavně kvůli výpravě (panoráma Skaliských hor je jedna z mála věcí, kterou Američanům závidím), postavě Dr. Abotta (vedlejší postavy to maj většinou lehčí, protože se v záplavě dílů nestanou "ploché") a castingu hereček...uuu.(24.3.2009)

• Douglas

První série byla skvělá (zejména první polovina před probuzením Colina), druhá mizerná, třetí - soudě podle těch dílů, které jsem bohužel viděl - tragická. Prudké pády některých seriálů do hlubin romantického sentimentu mě nikdy nepřestanou překvapovat.(18.2.2006)

• JFL

Melodramatická vata do mozkovny s tuctovými konflikty a naivními řešeními.(21.2.2012)

Příjemný dramatický seriál z malého městečka. Seriál má 4 série, některé díly jsou suprové, některé nejsou zas tak kvalitní, ale celek je výborný. Hlavně bych doplnil, že Everwood má skvělé komediální prvky:)). 87 % (aneb slaboučkých 5 hvězd).(24.10.2007)