Everwood (TV seriál)

Everwood

Drama / Rodinný

USA, 2002, 89x43 min

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross, Nora Zehetner, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Todd Louiso, Keith David, Justin Kirk, Joseph Bologna, Beth Grant, Brenda Strong, Kelly Carlson, Melinda Page Hamilton, Melinda Clarke, Jess Weixler, Renée Taylor, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Brooke Nevin, Beau Bridges, Scott Wolf, Anne Heche, Rob Nagle, Patrick Fabian, Wayne Dalglish, David Eigenberg, Kellie Waymire, Dylan Walsh, Christopher Egan, Vicki Davis, Jodi Russell, Betty White, Merrilyn Gann, Trevor Wright, Claudia Christian, Eyal Podell, David Stevens, Margo Harshman, Carter Jenkins, K. Danor Gerald, Ryne Sanborn, Erinn Hayes, Shane Haboucha, Kevin Tighe, Victoria Justice, Rachel Thorp, Tom Wright, Stephen Spinella, Jessica Tuck, Philipp Karner, Derek Webster, Diane Delano, Kirsten Nelson, Brian Baumgartner, Christopher Neiman, James Jamison, Tom Markus, Reiley McClendon, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Luciana Carro, Kristen Bell, Gregory Alan Williams, John Aylward, Kate Mara, Debra Mooney, Ben Weber, Adam Huss, Michael McQueen, Reggie Austin, Richard Herd, Brooke Bloom, Dendrie Taylor, Bill Erwin, Elizabeth Bond, Richard Blake, Walter Olkewicz, Laura Regan, Austin Archer, Elisa Delson, Tom Virtue, Lamont Thompson, Josh Haber, McNally Sagal, J. Scott Bronson, Scott Wilkinson, Sean Mahon, Freda Foh Shen, Doris Belack, Brian Palermo, Lisa Waltz, Tegan West, Gina Ravera, Amy Rutberg

Greg Berlanti

Robert Frazen

Scénografie:

John Vallone

Seriál je možná trochu hloupý a povrchní, ale já jsem se na to dívala jako malá hloupá holka. Takže mě ty zamotané mezilidské vztahy přišly zajímavé a napínavé. S odstupem času, kdy to ČT dává opět, mám radost, že to není až tak trapné, jako jiné seriály, které jsem dřív sledovala a milovala a dnes mi tak skvělé nepřipadají. Everwood pro mě zůstane něčím zvláštním.(16.2.2012)

Když to běželo v televizi, nenechala jsem si ujít ani jeden díl z první řady. Druhou řadu jsem taky sledovala pravidelně..ale že se vysílala nějaká třetí řada jsem si nevšimla a možná, že to tak je lepší. Už druhá řada začala trochu pokulhávat..ale první je na 4...takže dohromady takové 3 a půl hvězdičky.(22.2.2010)

Tak a máme tu konec obou řad tohoto seriálu a já můžu říct,že to byl opravdu povedený seriál,který trochu oživil žánr rodinných seriálů.Ano občas má člověk pocit,že už to opravdu někde viděl ale ono vám to bude stejně jedno.Je to prostě svižný seriál,který si zaslouží vaši pozornost(14.11.2004)

Emocionálně plný seriál o přátelství, rodině a lásce. Možná je Everwood sentimentální, možná jsem sentimentální i já, ale nejsem kus dřeva a i ve mně občas něco probudí city. A to se Everwoodu podařilo.(23.3.2006)

Everwood som zbožňoval hlavne kvôli línii Amy (božská Emily VanCamp) a Ephrama - ich záver pri Ferris wheel je perfektný...Už len kvôli Amy musím dať päť hviezd, A asi si začnem zhánať seriál Brothers & Sisters:).(9.12.2008)