František Husák na štaflích s malířskou štětkou v ruce, navíc oblečený v pyžamu a na hlavě čepici jako večerníček... Docela dobrá komedie i když je tam pár hluchých místeček...(19.10.2004)

Franta Husák nezkrotný živel v příběhu snad tak trochu z vlastního života. Papouškův milý příspěvek do osmdesátkové mírně uvadají čs komedie s pořádnou porcí známých tváří. Nejlepší byl kurevník Kemr :-)) Terezu Pokornou jsem viděl od Lásek mezi kapkami deště vůbec poprvé.(5.6.2016)

• Tommassi3

"Člověk může v životě prohrát, to není žádná ostuda !! Ale nesmí rezignovat.." (1.1.2014)

Skvělé lidské drama o člověku nešťastném i šťastném sám v sobě.! Komedií bych to příliš nečastoval, neboť toto označení si snímek rozhodně nezaslouží, jde o částečně psychologickou hru jednoho člověka se sebou samým.. přičemž občas vnímá i své okolí, které pak skrze jeho náturu vyvolává úsměvné scénky. Jen škoda, že nám František tak předčasně odešel, pan Husák byl asi nejvýraznější hereckou persónou vedlejších filmových rolí minulého storočia.!!(28.7.2008)

František Husák exceluje. Jelikož hraje roli kontrolora nemocných, tak si užije s lidmi kdejakou šprýmovinu a my, diváci, co ho máme rádi taky.(21.4.2011)