• Brouk
  ***

  František Husák na štaflích s malířskou štětkou v ruce, navíc oblečený v pyžamu a na hlavě čepici jako večerníček... Docela dobrá komedie i když je tam pár hluchých místeček...(19.10.2004)

 • dopitak
  ****

  Franta Husák nezkrotný živel v příběhu snad tak trochu z vlastního života. Papouškův milý příspěvek do osmdesátkové mírně uvadají čs komedie s pořádnou porcí známých tváří. Nejlepší byl kurevník Kemr :-)) Terezu Pokornou jsem viděl od Lásek mezi kapkami deště vůbec poprvé.(5.6.2016)

 • Tommassi3
  **

  "Člověk může v životě prohrát, to není žádná ostuda !! Ale nesmí rezignovat.." (1.1.2014)

 • LiVentura
  *****

  Skvělé lidské drama o člověku nešťastném i šťastném sám v sobě.! Komedií bych to příliš nečastoval, neboť toto označení si snímek rozhodně nezaslouží, jde o částečně psychologickou hru jednoho člověka se sebou samým.. přičemž občas vnímá i své okolí, které pak skrze jeho náturu vyvolává úsměvné scénky. Jen škoda, že nám František tak předčasně odešel, pan Husák byl asi nejvýraznější hereckou persónou vedlejších filmových rolí minulého storočia.!!(28.7.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  František Husák exceluje. Jelikož hraje roli kontrolora nemocných, tak si užije s lidmi kdejakou šprýmovinu a my, diváci, co ho máme rádi taky.(21.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace