Walker, Texas Ranger (TV seriál)

Walker, Texas Ranger

Walker, texaský ranger

Walker, texaský jazdec

Drama / Akční / Krimi / Western

USA, 1993, 201x45 min

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague, David Gallagher, Wayne Pére, Richard Folmer, Gailard Sartain, Art Hindle, Mako, L.Q. Jones, R. G. Armstrong, Ernest Borgnine, Geoffrey Lewis, Gregg Henry, Bill Cobbs, Michael Parks, James Remar, Josh Holloway, Gary Busey, Robert Vaughn, Michael Ironside, Richard Norton, Haley Joel Osment, Daniel Dae Kim, Sarah Buxton, Sam J. Jones, Peter Onorati, Carlos Bernard, Zack Ward, Alan Blumenfeld, Robert Culp, Leon Rippy, Grant James, Jeffrey Dean Morgan, Roger E. Mosley, Danica McKellar, Mercedes McNab, Terry Kiser, Lew Temple, Mark Ivanir, Jeremy Lelliott, Mark Lindsay Chapman, Bridget White, Floyd 'Red Crow' Westerman, Paula Trickey, Dean Norris, Johnny Sneed, Lisa Wilhoit, Geoff Meed, Mika Boorem, Grand L. Bush, Michael Welch, Julio Cedillo, Gwen Verdon, Valarie Pettiford, Roger Yuan, Yul Vazquez, Larry Sellers, Brian Thompson, Marlene Forte, Cung Le, Antoni Corone, Anne Lockhart, Carrie Hamilton, Joe Penny, Brandy Ledford, Reggie Lee, Tommy 'Tiny' Lister, Frank Stallone, Lisa Arturo, Erik Estrada, Ned Romero, Shaun Toub, Lenny von Dohlen, Max Martini, Tara Karsian, Dameon Clarke, Kim Johnston Ulrich, Robert Forster, Cody Lightning, Kimberly Guerrero, Amanda Wyss, Danny Trejo, Gregory Scott Cummins, Brett Cullen, Evan Jones, Mike Gomez, John S. Davies, Diane DiLascio, Tim Griffin, Brent Sexton, Tyrees Allen, Robert Wall, T.J. Thyne, Allison Lange, Corey Michael Eubanks, Vanessa Martinez, Joseph Ashton, Buck Taylor, Philip Casnoff, Jeremy Ratchford, Larry Manetti, Gianni Russo, Judith Hoag, Robert Madrid, Don Swayze, Kathy Long, Chauncey Leopardi, Mark Salling, Jude Ciccolella, Raymond Cruz, Marsha Dietlein, Cary-Hiroyuki Tagawa, Giovanni Ribisi, Nicholas Gonzalez, Ely Pouget, Mark Collie, Brian Gross, Wade Williams, Sammo Hung Kam-Bo, Michael Horse, James Morrison, Craig Wasson, John Vernon, Aki Aleong, Lisa Rotondi, Jonathan Adams, James Karen, Catherine Bell, Joseph Sikora, Joseph Campanella, Nancy Valen, Bart Johnson, Shawn Bradley, Mike Connors, Terence Knox, Garrett Warren, Erik Dellums, Julia Nickson, François Chau, Reni Santoni, Daniel Hugh Kelly, Tony Denison, Brian Krause, Phil Fondacaro, Tobey Maguire, Todd Lowe, Barbara Bain, Roy Thinnes, John Pyper-Ferguson, Bill McKinney, Marco Rodríguez, John Beck, John M. Jackson, Scott Valentine, Joseph Bottoms, Stephen Macht, Robert Fuller, John Machado, Clay Jeter, Sven-Ole Thorsen, Clare Carey, Cody Linley, Joan Jett, Eric Scott Woods, Martin Jarvis, Lauralee Bell, Tammy Barr, Donna Eskra, Cherami Leigh, Patricia Charbonneau, Joe Sabatino, James Parks, Sarah Rafferty, Kaj-Erik Eriksen, Jeff Kober, Melissa Suzanne McBride, Andrew Rothenberg, Ian Bohen, Morgana Shaw, Tj Myers, Gary Carlos Cervantes, George Cheung, Ed Geldart, Joe Stevens, Mark Joy, David Beecroft, Leah Ayres, Dimitri Diatchenko, Marc Alaimo, Stuart Greer, Greg Serano, Frank Vincent, Mackenzie Phillips, Katie Wright, Rob Youngblood, Paul Koslo, Richard Dillard, Brett Brock, Ed Brigadier, Mary Beth McDonough, Khary Payton, Rich Komenich, Josh Taylor, Jed Allan, Crystal Chappell, Tim Thomerson, Dionne Warwick, Benjamin Mouton, Jacob Witkin, Michael Hagerty, Jonah Blechman, Gail Strickland, Gary Kasper, Brian Thornton, Lea Moreno, Blake Adams, Rosanna DeSoto, Jennifer Grant, Natalie Jones, Everett Sifuentes, James Black, Thomas Wilson Brown, Luis Avalos, Cyril O'Reilly, Van Quattro, Carl Savering, Randolph Mantooth, J.J. Perry, Taylor Sheridan, Randall 'Tex' Cobb, Thomas Rosales Jr., William Lucking, Summer Selby, Mila Kunis, Robin Sachs, Billy Maddox, Tom Nowicki, Steve Reevis, Deron McBee, Stephen Quadros, Jordan Marder, Myke Michaels, John Cypher, Nicholas Celozzi, Robert Donavan, Robert F. Lyons, Brian Libby, Dean Raphael Ferrandini, Courtney Hope, David Born, James Drury, Max Gail, Suzanne Savoy, Lou Perryman, Lou Hancock, Brad Martin, Hulk Hogan, Endre Hules, Eddie Velez, Mark Metcalf, Matt Socia, Charles Frank, Jonny Mars, Kenneth Wayne Bradley, Melissa Reneé Martin, Robert Prentiss, Shane Meier, William Smithers, Esteban Powell, Jesse Plemons, Lidia Porto, Sean Kanan, David Groh, Kevin Jamal Woods, Tammy Townsend, Zahn McClarnon, Jeffrey Licon, R.D. Call, Jamie Rose, Ben Masters, Tava Smiley, David Huddleston, Gene Gabriel, Gregory Sierra, Michael Bofshever, Jay Huguley, Richard Herd, Quinton Jones, Anna Navarro, Carl Ciarfalio, Molly Orr, Lanette Fugit, William Prince, John Davis Chandler, Demetrius Navarro, Sue Rock, Eugene Robert Glazer, Grover Coulson, Charles Lucia, Juli Erickson, Tammy Lauren, Shannon Sturges, Lydia Look, Dave Hager, Vijay Amritraj, Joseph Bertót, Jeep Swenson, Eric Lawson, Val Lauren, George DelHoyo, James Huang, Bruce Locke, J. Kenneth Campbell, Christopher Allport, John Dennis Johnston, George Wallace, David Leitch, Valerie Wildman, David Sheldon, Michael Fishman, Robert F. Hoy, Steven Chester Prince, Robert Bailey Jr., Scott Weinger, Adoni Maropis, Milton Selzer, Robert Lipton, Rod Britton, Bill Zuckert, Jacob Smith, Michael Harney, Todd Terry, Jake Pavelka, Tony Genaro, Robert Jayne, Tailinh Agoyo, Billy 'Sly' Williams, Brady Bluhm, Alex Rocco, Barbara White, Wilbur Fitzgerald, Lombardo Boyar, Sal Landi, Steven Ford, Tom Virtue, Amanda Fuller, Marty Ingels, Tony Becker, Bruce McKinnon, Marc Macaulay, Jordan Warkol, Jerome Butler, Peter Crombie, Vic Polizos, Eloy Casados, Greg Travis, Geoffrey Rivas, Al Goto, Matthew Tompkins, Laurel Whitsett, Randal Reeder, Lee de Broux, Gail Cronauer, Michael Crabtree, Júdži Okumoto, Joe Unger, Cynthia Dorn, Scarlett McAlister, Mark Dalton, Silvia Mathis Manning, Lloyd Battista, Tony Mordente, Mark Kiely, Jeanne Evans, Annalee Jefferies, J.D. Evermore, Sam Hennings, Lynne Moody, Bob Minor, Lindsey Ginter, Frederick Coffin, Kent Broadhurst, Ritch Brinkley, Jordan Lund, Larry Joshua, Frankie Avina, Scott Wilkinson, Randy Savage, Franc Luz, Ron Yuan, Brad Leland, Hank Stone, Norman Gregory McGuire, Dan Hewitt Owens, Charles Boswell, Peter J. Lucas, Eric Christmas, Robert O'Reilly, Gene LeBell, Steph DuVall, Kip Niven, Cameron Finley, Ben Loggins, Rhonda Aldrich, Doris Roberts, Josh Ridgway, Lobo Sebastian, Stoney Jackson, Gretchen Palmer, Jerry Haynes, Rebecca Staab, Tim O'Connor, Dorothy Deavers, LeeAnne Locken, Jesse James, Tony DiBenedetto, James Martin Kelly, Isabella Camil, Michael Marco, John Lansing, Bruce Cervi, Barry Jenner, Allan Graf, Billy Jayne, Karis Paige Bryant
  • Gemini

Díky TV Nova jeden z "pilířů" podvečerní zábavy v českých domácnostech. Prostě další béčkový seriál z atraktivního prostředí - který kluk by nechtěl být karate šerif a ještě k tomu Ranger, že? Ale ozvučení, obzvlášť v posledních sériích je skvělé, a nová krev (to jako Gage a Sydney) jsou taky fajn, tak koneckonců proč ne. Jsou u nás k vidění ještě mnohem, mnohem horší věci. Vezměte si třeba Rosalindu, Manuelu, Carmencitu, Sergejevnu nebo jakékoliv jiné ženské jméno, pod kterým se dříve či později bude skrývat hlavní hrdinka nějaké telenovely. V porovnání s těmihle "skvosty" televizní "zábavy" je Walker uměleckým dílem. PS: za vrchol seriálu osobně považuju díly s Prezidentem, kterého hraje coby záporák tradičně skvělý Michael Ironside.(25.1.2003)

• igi B.

ŠUK & GÍK v kloboukách, trošku kách po Texassku... °-/ . . . Serriál pro duševně narušené jedince typu >Červený krk< po (ki)X plechovkových pivech značky Budneser emerikenské provenience... Dějově, dialogově, herecky, filmařsky a vůbec z principu tak ubohé, že snad jen vymláceným nadopovaným mozkům může na téhle slátanině cosi imponovat. Viděno pár desítek (až tak!?!) dílů sporadicky, leč na jasné hodnocení stačí. Jedna texasská hvězda tedy s velkým sebezapřením jen za některé ty bezmyšlenkovitě tělocvičné výkony.(8.3.2006)

• xxmartinxx

Tohle je opravdu něco! Pokud to neberete vážně a znáte vtipy o Chucku Norrisovi, tak se u toho nasmějete víc, než u kdejakého sitcomu. Je to samozřejmě nekvalitní a smutný výtvor, který si nezasloužil vzniknout, ale když to berete s nadhledem... Nesmrtelný Cordel Walker útočící na všechny kolem, bojující za indiány, za děti a za texaské důchodce vás dostane. Walker je prostě legenda, i když spíš v tom špatném slova smyslu... Je to seriál, který můžete nesnášet, nebo si ho užít. Já jsem někde mezi.(13.12.2009)

• Faidra

Mně už asi vážně docházejí síly, nic mě nenapadá a z těch komentářů přede mnou už taky nemůžu. Tak snad jen doplnění : Na počátku bylo slovo, které řekl Chuck Norris! Hvězdička za to, že se mi poštěstilo zahlédnout zrovna ten díl, kdy Chuck veze v pojízdném boxu svého koně, cestou pronásleduje nějaký zločinný element, a když se věci zadrhnou, vyvede koně ven, naskočí a na koni dostihne záporáka prchajícího autem. Jen nechápu, proč se o tohle plemeno koní dávno nezačali zajímat majitelé a trenéři dostihových koní. Kdyby to byla jenom blbost plná úderů a kopů, tak neřeknu. Ale to moralistické kázání a kupčení s indiánskou mystikou je už trochu moc.(22.6.2007)

• Karlos80

Tento seriál, bohužel je tomu tak, velice přesně a velice výstižně vystihl komentář Oldy Shatterhanda. Je to jen trapnej americkej kýč ! Nic víc nic míň. V době svého uvedení do našich televizí to byl možná "BOOM" ale dnes s odstupem času se tomu člověk už vážně musí jen smát. Doba se holt mění a časem si nato už nikdo ani nevzpomene, ovšem kult Chucka zůstane nadále:-). Samozřejmě že první epizody ještě za něco ušly, no spíš jsme byli mladí a pobláznění. Pak už to šlo ale s celým povedeným seriálem z kopce. Vždycky jsem ale ani nevím z jakého důvodu měl radši toho Chuckova černého parťáka. Ten byl asi přeci jenom o kapánek přirozenější.. Přemýšlel jsem že bych to alespoň jednou hvězdičkou přeci jenom zachránil od toho neproslulého odpadu. Ale vážně nic jsem natom zas až tak zajímavého nenašel. Chuck prostě byl je a nadále bude vševědoucí, neohrozitelný, navíc s téměř nadpřirozenými schopnostmi, vždy velice vtipný, ostatně jako pravý američan, veliký vládce na zemi, četník a superman jakbysmet. A Dallas? No ten stačí přeci ochránit vždy úplně sám! Takové hrdiny kdyby amerika jen měla, to by to byl nejbezpečnější stát na světě že:-)?(9.12.2006)