Walker, Texas Ranger (TV seriál)

Walker, Texas Ranger

Walker, texaský ranger

Walker, texaský jazdec

Drama / Akční / Krimi / Western

USA, 1993, 201x45 min

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague, David Gallagher, Wayne Pére, Richard Folmer, Gailard Sartain, Art Hindle, Mako, L.Q. Jones, R. G. Armstrong, Ernest Borgnine, Geoffrey Lewis, Gregg Henry, Bill Cobbs, Michael Parks, James Remar, Josh Holloway, Gary Busey, Robert Vaughn, Michael Ironside, Richard Norton, Haley Joel Osment, Daniel Dae Kim, Sarah Buxton, Sam J. Jones, Peter Onorati, Carlos Bernard, Zack Ward, Alan Blumenfeld, Robert Culp, Leon Rippy, Grant James, Jeffrey Dean Morgan, Roger E. Mosley, Danica McKellar, Mercedes McNab, Terry Kiser, Lew Temple, Mark Ivanir, Jeremy Lelliott, Mark Lindsay Chapman, Bridget White, Floyd 'Red Crow' Westerman, Paula Trickey, Dean Norris, Johnny Sneed, Lisa Wilhoit, Geoff Meed, Mika Boorem, Grand L. Bush, Michael Welch, Julio Cedillo, Gwen Verdon, Valarie Pettiford, Roger Yuan, Yul Vazquez, Larry Sellers, Brian Thompson, Marlene Forte, Cung Le, Antoni Corone, Anne Lockhart, Carrie Hamilton, Joe Penny, Brandy Ledford, Reggie Lee, Tommy 'Tiny' Lister, Frank Stallone, Lisa Arturo, Erik Estrada, Ned Romero, Shaun Toub, Lenny von Dohlen, Max Martini, Tara Karsian, Dameon Clarke, Kim Johnston Ulrich, Robert Forster, Cody Lightning, Kimberly Guerrero, Amanda Wyss, Danny Trejo, Gregory Scott Cummins, Brett Cullen, Evan Jones, Mike Gomez, John S. Davies, Diane DiLascio, Tim Griffin, Brent Sexton, Tyrees Allen, Robert Wall, T.J. Thyne, Allison Lange, Corey Michael Eubanks, Vanessa Martinez, Joseph Ashton, Buck Taylor, Philip Casnoff, Jeremy Ratchford, Larry Manetti, Gianni Russo, Judith Hoag, Robert Madrid, Don Swayze, Kathy Long, Chauncey Leopardi, Mark Salling, Jude Ciccolella, Raymond Cruz, Marsha Dietlein, Cary-Hiroyuki Tagawa, Giovanni Ribisi, Nicholas Gonzalez, Ely Pouget, Mark Collie, Brian Gross, Wade Williams, Sammo Hung Kam-Bo, Michael Horse, James Morrison, Craig Wasson, John Vernon, Aki Aleong, Lisa Rotondi, Jonathan Adams, James Karen, Catherine Bell, Joseph Sikora, Joseph Campanella, Nancy Valen, Bart Johnson, Shawn Bradley, Mike Connors, Terence Knox, Garrett Warren, Erik Dellums, Julia Nickson, François Chau, Reni Santoni, Daniel Hugh Kelly, Tony Denison, Brian Krause, Phil Fondacaro, Tobey Maguire, Todd Lowe, Barbara Bain, Roy Thinnes, John Pyper-Ferguson, Bill McKinney, Marco Rodríguez, John Beck, John M. Jackson, Scott Valentine, Joseph Bottoms, Stephen Macht, Robert Fuller, John Machado, Clay Jeter, Sven-Ole Thorsen, Clare Carey, Cody Linley, Joan Jett, Eric Scott Woods, Martin Jarvis, Lauralee Bell, Tammy Barr, Donna Eskra, Cherami Leigh, Patricia Charbonneau, Joe Sabatino, James Parks, Sarah Rafferty, Kaj-Erik Eriksen, Jeff Kober, Melissa Suzanne McBride, Andrew Rothenberg, Ian Bohen, Morgana Shaw, Tj Myers, Gary Carlos Cervantes, George Cheung, Ed Geldart, Joe Stevens, Mark Joy, David Beecroft, Leah Ayres, Dimitri Diatchenko, Marc Alaimo, Stuart Greer, Greg Serano, Frank Vincent, Mackenzie Phillips, Katie Wright, Rob Youngblood, Paul Koslo, Richard Dillard, Brett Brock, Ed Brigadier, Mary Beth McDonough, Khary Payton, Rich Komenich, Josh Taylor, Jed Allan, Crystal Chappell, Tim Thomerson, Dionne Warwick, Benjamin Mouton, Jacob Witkin, Michael Hagerty, Jonah Blechman, Gail Strickland, Gary Kasper, Brian Thornton, Lea Moreno, Blake Adams, Rosanna DeSoto, Jennifer Grant, Natalie Jones, Everett Sifuentes, James Black, Thomas Wilson Brown, Luis Avalos, Cyril O'Reilly, Van Quattro, Carl Savering, Randolph Mantooth, J.J. Perry, Taylor Sheridan, Randall 'Tex' Cobb, Thomas Rosales Jr., William Lucking, Summer Selby, Mila Kunis, Robin Sachs, Billy Maddox, Tom Nowicki, Steve Reevis, Deron McBee, Stephen Quadros, Jordan Marder, Myke Michaels, John Cypher, Nicholas Celozzi, Robert Donavan, Robert F. Lyons, Brian Libby, Dean Raphael Ferrandini, Courtney Hope, David Born, James Drury, Max Gail, Suzanne Savoy, Lou Perryman, Lou Hancock, Brad Martin, Hulk Hogan, Endre Hules, Eddie Velez, Mark Metcalf, Matt Socia, Charles Frank, Jonny Mars, Kenneth Wayne Bradley, Melissa Reneé Martin, Robert Prentiss, Shane Meier, William Smithers, Esteban Powell, Jesse Plemons, Lidia Porto, Sean Kanan, David Groh, Kevin Jamal Woods, Tammy Townsend, Zahn McClarnon, Jeffrey Licon, R.D. Call, Jamie Rose, Ben Masters, Tava Smiley, David Huddleston, Gene Gabriel, Gregory Sierra, Michael Bofshever, Jay Huguley, Richard Herd, Quinton Jones, Anna Navarro, Carl Ciarfalio, Molly Orr, Lanette Fugit, William Prince, John Davis Chandler, Demetrius Navarro, Sue Rock, Eugene Robert Glazer, Grover Coulson, Charles Lucia, Juli Erickson, Tammy Lauren, Shannon Sturges, Lydia Look, Dave Hager, Vijay Amritraj, Joseph Bertót, Jeep Swenson, Eric Lawson, Val Lauren, George DelHoyo, James Huang, Bruce Locke, J. Kenneth Campbell, Christopher Allport, John Dennis Johnston, George Wallace, David Leitch, Valerie Wildman, David Sheldon, Michael Fishman, Robert F. Hoy, Steven Chester Prince, Robert Bailey Jr., Scott Weinger, Adoni Maropis, Milton Selzer, Robert Lipton, Rod Britton, Bill Zuckert, Jacob Smith, Michael Harney, Todd Terry, Jake Pavelka, Tony Genaro, Robert Jayne, Tailinh Agoyo, Billy 'Sly' Williams, Brady Bluhm, Alex Rocco, Barbara White, Wilbur Fitzgerald, Lombardo Boyar, Sal Landi, Steven Ford, Tom Virtue, Amanda Fuller, Marty Ingels, Tony Becker, Bruce McKinnon, Marc Macaulay, Jordan Warkol, Jerome Butler, Peter Crombie, Vic Polizos, Eloy Casados, Greg Travis, Geoffrey Rivas, Al Goto, Matthew Tompkins, Laurel Whitsett, Randal Reeder, Lee de Broux, Gail Cronauer, Michael Crabtree, Júdži Okumoto, Joe Unger, Cynthia Dorn, Scarlett McAlister, Mark Dalton, Silvia Mathis Manning, Lloyd Battista, Tony Mordente, Mark Kiely, Jeanne Evans, Annalee Jefferies, J.D. Evermore, Sam Hennings, Lynne Moody, Bob Minor, Lindsey Ginter, Frederick Coffin, Kent Broadhurst, Ritch Brinkley, Jordan Lund, Larry Joshua, Frankie Avina, Scott Wilkinson, Randy Savage, Franc Luz, Ron Yuan, Brad Leland, Hank Stone, Norman Gregory McGuire, Dan Hewitt Owens, Charles Boswell, Peter J. Lucas, Eric Christmas, Robert O'Reilly, Gene LeBell, Steph DuVall, Kip Niven, Cameron Finley, Ben Loggins, Rhonda Aldrich, Doris Roberts, Josh Ridgway, Lobo Sebastian, Stoney Jackson, Gretchen Palmer, Jerry Haynes, Rebecca Staab, Tim O'Connor, Dorothy Deavers, LeeAnne Locken, Jesse James, Tony DiBenedetto, James Martin Kelly, Isabella Camil, Michael Marco, John Lansing, Bruce Cervi, Barry Jenner, Allan Graf, Billy Jayne, Karis Paige Bryant, Ji-Tu Cumbuka, Patrick St. Esprit, Margaret Bowman, Earl Billings, Bill Wallace, Boots Southerland, Lou Anne Stephens

Seriál se mi zhruba líbil, občas jsem se koukla na nějaké díly, (když jsem na něj natrefila po zapnutí tv) akorát nějak nemůžu rozdýchat herečku Sheree ... velice nesympatická - pro mne. K tomuto seriálu jsem neměla vyložený odpor a jako oddechovka k žehlení proč ne ;-)(15.10.2012)

• Segrestor

Je až s podivem, že se tak amatérský počin probojoval až do srdcí diváků TV Nova. Ech, co to kecám. Být to ještě o trochu blbější, trhá to žebříčky sledovanosti. Norris je skvělý herec leda do reklamy, kdy dokáže parodovat sám sebe, ale ty exhibice, které předvádí ve Walkerovi by zvládl i tuplovaný polodebil od nás z dědiny. A není sám. Celý tým, který stojí za Walkerem, složený z neskutečných amatérů, mu těžce dýchá na paty. Pravda, viděl jsem i horší akce, ale k tomuto počinu jsem obzvlášť kritický neboť je seriál velmi populární.(2.6.2011)

• Mertax

Už jen za ty vtipy, co zlidověly a visí uvnitř mnoha skříněk lidí z naší školy - mou nevyjímaje, si zaslouží ty 2*. U mě vedou tyto: Původní příběh Pána Prstenů obsahoval Chucka Norrise místo Froda Pytlíka. Byl jen pět stran dlouhý, jak Chuck Norris nakopal Sauronovi prdel v půlce první kapitoly.///// Když Arnold v prvním Terminátorovi říká: “I´ll be back", myslí tím, že jde požádat Chucka Norrise o pomoc.(11.5.2007)

• Dragoni

Jako malej capart jsem na Chucka furt koukal. " MacGyver umí vyrobit z lejna výbušninu, Chuck Norris umí vyrobit výbušninu z MacGyvera. " Teď už to sleduju s nostalgickou přesností Chuckova smrtelného kopu z otočky.(22.2.2009)

• Pohrobek

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou, říkával jeden chytrý a vzdělaný ministr propagandy. Nemusí se jednat ani o lež, může jít o pár republikánských volebních sloganů. V dnešním světě je však těch informací tolik, že kdyby byly jenom vyřčeny, nemusely by utkvět v našich hlavách právě ty patřičné. Proto je ideálním receptem k těmto řečem přidat ještě několik pořádných kopanců, nejlépe do hlavy. Tato výuková metoda,tj. řádné hlavokopání by mělo zabírat alespoň 20 procent každého dílu, po čemž by měla následovat co nejhustší hláška typu: Příště to již nezkoušej. Už nenadávej černouškům a neplivej na chodníky. Cudná státní zástupkyně všem těmto násilníkům následně přiklepne trest smrti, jemuž s uspokojením zatleská místní republikánská mateřská školka, a nakonec to vše zajíme pořádným hamburgerem na rodeu, kde Walker zkrotí divokého nosorožce nebo jiné zvířátko.(29.10.2004)