Nádhera a pohlazení po duši. Málokdy se to stane, ale zde čeští herci a režisér výrazně překročili a převýšili francouzskou literární předlohu. Po shlédnutí tohoto seriálu, se už knížka číst nedá.(17.10.2005)

Je zvláštní, jak se tato dvojce nesmazatelně zapsala do srdcí i dnešní generace. Myslím, že jejich písmo bude patrné ještě dlouho potom, co už nebudu moci psát komentáře. Ano mám rád dnešní filmy a seriály, ale tento seriál a mnoho jiných podobných nás vrací zpět do těch zajímavých dob a časů....Děkuji(30.1.2011)

Hodně zábavný seriál. Dva ex-písaři, kteří žijí na venkově a zabývají se aplikovanou vědou. Mám slabost pro díl s poustevníkem.(27.10.2007)

Byli jednou Sovák a Horníček. Ano byli a už nebudou. Zato je tu z nich to nejlepší. Bravo!(17.3.2009)

Nezapomenutelné kreace velikánů českého herectví, navazující na řádění V+W. Souhlasím s Radyo, představit si jizvouna Zounara jak improvizuje třeba s takovým šklebanem Rychlým, to by byl dost horror:-))(5.10.2007)