poster

Off the Map

Drama

USA, 2003, 108 min

Režie:

Campbell Scott

Střih:

Andy Keir

Kostýmy:

Amy Westcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,317,167Tržby Celosvetovo $-(6.1.2010)

 • Philoun1
  ****

  Opravdu pěknej filmek, s příjemnými hereckými výkony méně známých herců což je jen dobře. Možná na takovým způsobu žití něco je. No v jednoduchosti je krása.(5.5.2007)

 • hygienik
  *****

  Takmer dokonale vystavané dialógy, ani jedna veta nie je zbytočná. Trochu naivne idealistický, ale nádherný film o živote na samote a hľadaní zmyslu vlastnej existencie.(6.8.2009)

 • italka63
  *****

  Nádherný film z amerického, bohem zapadnutého venkova-či spíše jednoho domu v polopoušti, jehož hlavní hrdinkou je bystrá jedenáctiletá dívenka, jejímiž ústy se dozvídáme o životě její rodiny, která je vlastně úplně soběstačná, jenže přeci jen stát napočítal něco málo v daňovém odvodu a poslal za nimi svého daňového úředníka. A zrovna, když se táta topí v depresi a nechce ji řešit. Shrnuto -nádherný film o všem, co může lidi v životě potkat, jak se mohou měnit a scéna s kojotem mě hrozně moc dojala. Herecké výkony úplně všech byly parádní, nelze vyzdvihnout jen jeden...nádherná kamera tohle dílko úžasným způsobem dotvořila. A tak se dívejte, třeba se dozvíte něco nového o sobě samých.(29.12.2013)

 • meave
  ****

  Neobyčajní ľudia žijúci neobyčajným spôsobom na svojom vlastnom kuse zeme sú dôkazom toho, že šťastie aj neštastie je len pocit. Nepotrebujú peniaze, kreditky ani elektrinu. Dôležitá je láska, priateľstvo, pocit spolupatričnosti a pomoc. Depresia sprevádzajúca rodinu je len ďalším tmelom a dívať sa na nich je balzamom na dušu. Ľudia, ktorí sú tak prirodzení ako príroda sama, potešia každého komu sa zdá, že sa stále viac vzďaľujeme svojim koreňom.(2.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace