poster

Off the Map

Drama

USA, 2003, 108 min

Režie:

Campbell Scott

Střih:

Andy Keir

Kostýmy:

Amy Westcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,317,167Tržby Celosvetovo $-(6.1.2010)

 • charlosina
  ***

  Film s velkým potenciálem zachytit dva různé způsoby života v jednom světě, který bohužel zůstal nenaplněn. Krásný příběh, který tak nějak promarnil svou příležitost... Každopádně rozhodně stojí za zhlédnutí! (Na youtube pod názvem Kde lišky dávají dobrou noc - film o životě bez civilizace.)(18.3.2012)

 • italka63
  *****

  Nádherný film z amerického, bohem zapadnutého venkova-či spíše jednoho domu v polopoušti, jehož hlavní hrdinkou je bystrá jedenáctiletá dívenka, jejímiž ústy se dozvídáme o životě její rodiny, která je vlastně úplně soběstačná, jenže přeci jen stát napočítal něco málo v daňovém odvodu a poslal za nimi svého daňového úředníka. A zrovna, když se táta topí v depresi a nechce ji řešit. Shrnuto -nádherný film o všem, co může lidi v životě potkat, jak se mohou měnit a scéna s kojotem mě hrozně moc dojala. Herecké výkony úplně všech byly parádní, nelze vyzdvihnout jen jeden...nádherná kamera tohle dílko úžasným způsobem dotvořila. A tak se dívejte, třeba se dozvíte něco nového o sobě samých.(29.12.2013)

 • Faye
  ****

  Příběh vyprávěný pohledem jedenáctileté Bo. Místo, kde žije s matkou a otcem, který zrovna prožívá období těžké deprese, není ani na mapě, zato leží vedle užitečné skládky. Život bez TV, telefonu, elektřiny, bez lidí (občas se zastaví kamarád Georgie.) I zástupci finančního úřadu trvalo 4 dny než je konečně našel. A ve stejném okamžiku, kdy spatřil nahou paní domu, dostal žihadlo. Když se po třech dnech a nocích blouznění ve vysokých horečkách probral ...... byl zamilován, do Arlene, do místa, do způsobu života. Zůstal a začal malovat. Jako první vzniklo plátno, které nebylo jen obyčejným pohledem ...... „Mnohokrát jsem o tom plátně ještě přemýšlela. Připadalo mi, že oceán znázorňuje minulost, nebe je budoucností a současnost bude jenom ta úzká, klikatá čára, kde se oba setkávají. Klikatá, protože když na ní stojíme, sama se pod námi kroutí, neustále se mění.“ Nádherný film, který svou pohodou musí snad každého pohladit.(28.12.2005)

 • Philoun1
  ****

  Opravdu pěknej filmek, s příjemnými hereckými výkony méně známých herců což je jen dobře. Možná na takovým způsobu žití něco je. No v jednoduchosti je krása.(5.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace