poster

Off the Map

Drama

USA, 2003, 108 min

Režie:

Campbell Scott

Střih:

Andy Keir

Kostýmy:

Amy Westcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  ***

  Film s velkým potenciálem zachytit dva různé způsoby života v jednom světě, který bohužel zůstal nenaplněn. Krásný příběh, který tak nějak promarnil svou příležitost... Každopádně rozhodně stojí za zhlédnutí! (Na youtube pod názvem Kde lišky dávají dobrou noc - film o životě bez civilizace.)(18.3.2012)

 • hygienik
  *****

  Takmer dokonale vystavané dialógy, ani jedna veta nie je zbytočná. Trochu naivne idealistický, ale nádherný film o živote na samote a hľadaní zmyslu vlastnej existencie.(6.8.2009)

 • italka63
  *****

  Nádherný film z amerického, bohem zapadnutého venkova-či spíše jednoho domu v polopoušti, jehož hlavní hrdinkou je bystrá jedenáctiletá dívenka, jejímiž ústy se dozvídáme o životě její rodiny, která je vlastně úplně soběstačná, jenže přeci jen stát napočítal něco málo v daňovém odvodu a poslal za nimi svého daňového úředníka. A zrovna, když se táta topí v depresi a nechce ji řešit. Shrnuto -nádherný film o všem, co může lidi v životě potkat, jak se mohou měnit a scéna s kojotem mě hrozně moc dojala. Herecké výkony úplně všech byly parádní, nelze vyzdvihnout jen jeden...nádherná kamera tohle dílko úžasným způsobem dotvořila. A tak se dívejte, třeba se dozvíte něco nového o sobě samých.(29.12.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,317,167Tržby Celosvetovo $-(6.1.2010)

 • JANARYBA
  *****

  Za ten vynikající námět musím dát plný počet bodů, i když do vynikajícího flmu ještě chybí nějaký hlubší příběh nebo pointa....Ale nevadí, stejně to mezi ostatními filmy ční z řady. Joan Allen mě mile překvapila, doposud jsem ji měla zařazenou jako naprosto nesympatickou mrchu...(28.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace