poster

Off the Map

Drama

USA, 2003, 108 min

Režie:

Campbell Scott

Střih:

Andy Keir

Kostýmy:

Amy Westcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JANARYBA
  *****

  Za ten vynikající námět musím dát plný počet bodů, i když do vynikajícího flmu ještě chybí nějaký hlubší příběh nebo pointa....Ale nevadí, stejně to mezi ostatními filmy ční z řady. Joan Allen mě mile překvapila, doposud jsem ji měla zařazenou jako naprosto nesympatickou mrchu...(28.12.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,317,167Tržby Celosvetovo $-(6.1.2010)

 • hygienik
  *****

  Takmer dokonale vystavané dialógy, ani jedna veta nie je zbytočná. Trochu naivne idealistický, ale nádherný film o živote na samote a hľadaní zmyslu vlastnej existencie.(6.8.2009)

 • charlosina
  ***

  Film s velkým potenciálem zachytit dva různé způsoby života v jednom světě, který bohužel zůstal nenaplněn. Krásný příběh, který tak nějak promarnil svou příležitost... Každopádně rozhodně stojí za zhlédnutí! (Na youtube pod názvem Kde lišky dávají dobrou noc - film o životě bez civilizace.)(18.3.2012)

 • eLeR
  ***

  Ale áno, aj takto sa dá žiť. Každému, ako sa páči. Ale vedzte, že môžete vlastniť dom, nemať ani korunu na účte, mať zásoby potravy na 4 roky, zásoby dreva na 3 roky, kopec šatstva, úžasnú ženu a skvelú dcéru a aj tak sa na chvíľu v živote stratíte. Alebo ste celý čas stratený a jedno stretnutie vás nakopne tak, že všetko hodíte za hlavu a budete aspoň chvíľu šťastný. Napríklad desať rokov. Zvláštny film s fakt výbornými dialógmi a fajn muzikou.(3.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace