Čistější průměr už snad ani nemůže být. Tohle je úplně ve všech ohledech průměr od začátku až do konce, v každém aspektu a v každém momentu. Herci? Průměr. Charisma postav? Průměr. Scénář? (pod)Průměr. Vše ostatní? Průměr... Co na tomhle filmu stálo tak nehorázné peníze netuším. Vypadá to jako průměrný pilot k průměrnému detektivně-komediálnímu seriálu. Naprosto čistých, průměrných 50 procent. Prostě průměr, chápete?(13.3.2005)

• JJ.Gibson

Bohužel to nebylo tak vtipné jak jsem očekával. Vznikla z toho taková rádoby slátanina všeho možného, jen ne kvalitního filmu. Ikdyž některé ,,frky" se opravdu povedly, film to ale nevyzdvihuje z podprůměru. Co mě potěšilo, byly často ukazované detaily zbraní a o to víc mě těšilo, že úplně stejnou berretu jako měl Josh Hartnett mám doma :) (samozřejmě je to atrapa, ale 100% věrná, podle toho co jsem viděl)(26.4.2005)

Sympaticky obsazená,ale dost průměrná krimi/komedie.(18.10.2007)

Fajn policajtské dou, pri ktorom som sa ja fajn bavil.Harrison Ford je skutočne neskutočný herec a dobrý je aj Josh Hartnett.Zápletka nie je nič moc a začiatok sa trošku ťažko rozbieháva, ale srandy sa tu nájde dosť (hlavne na konci).Záverečná asi pol hodinka je fakt skvelá, má tempo, energiu, akcie, srandu a čo je hlavné Harrisona Forda. 80% - 4*(25.7.2011)

• golfista

Takových pokusů stvořit dvojici policistů, která bude dostatečně charismatická, chytrá, tvrdá a vtipná už tady bylo.... Tenhle pokus se i přes vložených 75 milionů moc nevydařil. I když - na pár místech se docela slušně pobavíte :) A Lena Olin je dost dobrá (já mám holt pro tenhle ročník slabost :) ... Ale celkově slabota, tak 50%. .... Náhodou jsem se účstnil pro mě druhé projekce a musím být o hodně přísnější - podruhé se to vidět nedá ! ......(4.3.2004)

• - Film bol pôvodne plánovaný ako dráma, a až neskôr bol zmenený na komédiu. (U_S_O)

• - Režisér Ron Shelton sa po prvýkrát stretol so spoluautorom scenára Robertom Souzom, už pri nakrúcaní filmu Temný tieň nad L. A. (2002). Souza tam pôsobil ako poradca, pretože je bývalým policajtom. Shelton bol jeho prácou tak ohromený, že ho požiadal o pomoc práve pri písaní Detektívov z Hollywoodu. (U_S_O)

• - Seržant Joe Gavilan (Harrison Ford) má ako zvonenie na mobile melódiu z piesne "My Girl", zatiaľ čo detektív K.C. Calden (Josh Hartnett) má melódiu piesne "Funkytown". (U_S_O)