Nenechte se odradit zdejšími bláboly, je to dobrá komedie. Takže za 3. Dva sympaťáci, kteří chtějí být policajty asi jako já, dobrý hlášky, vtipný scény a nechybí ani trocha akce. Samotný příběh nenadchne, ale předchoží klady to zcela jistě vyváží.(19.12.2009)

• BioGrower

Slabá krimikomédia, väčšinu času nudná, no pár akčných scén je vydarených. Jednoduchý príklad filmu na jedno pozretie.(7.6.2007)

• SaNcHeZ_cz

Něco tak nedovařeného a neokořeněného bych kuchaři hned vracel.(12.1.2011)

Čtyři povídaví černoušci tvořící spolu jednu ukecanou kapelu nedokázali svou výřečností přemluvit kulky ze samopalů, aby se vyhnuly jejich životně důležitým orgánům. Na vyřešení této popravičky je nasazeno duo detektivů Joe a KC, kteří by byli ochotni případ objasnit, kdyby jim časově vyšetřování příliš nezasahovalo do soukromí. Joe totiž potřebuje nejen prodat obludnou realitu, ale také vysvětlit inspekci drobný nesoulad v tom, že utrácí víc peněz než kolik vydělá. Oproti tomu KC se chce stát hercem a je pro něj velmi těžké odolávat nájezdům tantristek, jimž ve volných chvílích vytváří v hlavinkách duchovní rozměr. Takto jsou rozdány karty v tomto snímku, který odborníka snadno urazí, ale hledač filmové pohody s ním může strávit příjemné chvíle.(20.8.2009)

• Hunt

HUDBA: Alex Wurman; Tímto děkuji českým distributorům, že nenasadili tento film do kin a tím ušetřili mnohým návštěvníkům kin velké zklamání a peníze.(5.3.2007)