• JJ.Gibson

Bohužel to nebylo tak vtipné jak jsem očekával. Vznikla z toho taková rádoby slátanina všeho možného, jen ne kvalitního filmu. Ikdyž některé ,,frky" se opravdu povedly, film to ale nevyzdvihuje z podprůměru. Co mě potěšilo, byly často ukazované detaily zbraní a o to víc mě těšilo, že úplně stejnou berretu jako měl Josh Hartnett mám doma :) (samozřejmě je to atrapa, ale 100% věrná, podle toho co jsem viděl)(26.4.2005)

Film plný protikladů, který se v žánru buddy movies ztratí podobným způsobem, jako třeba Showtime, kterého mi mně osobně Detektivové z Hollywoodu hodně připomínají. Film má celkem atraktivní zvolené prostředí, nicméně ho využívá pomálu. Úvodní dvojici to šlape a rozhodně se do svých rolí hodí, ale chybí jím ostřejší hlášky i lepší situace. Po první půlhodince jsem si zoufal (úvod je nechtěně komický), ale pak najednou karta začala pomalu obracet a závěrečných třicet minut je tou správnou smrští hlášek a akce, jakou si žánr žádá. Bohužel, příliš pozdě. Škoda, že to není o 20 minut kratší a nemá to vyváženější tempo, takhle viditelně spálená šance. 2 a 1/2*(7.12.2005)

• Gilmour93

„Když si vezmu Gingko, vzpomenu si, kam jsem si dal Viagru..“ To už jsi na tom tak špatně Harrisone, že bereš takové role? Proč si raději nejdeš honit… třeba androidy!? Mizerná komedie a bídná krimi, která mohla zaujmout leda tak dámy, kdyby zcela nahý jogín Hartnett zaujal na polovinu stopáže pozici Lotosový květ (pestík lotosu by byl po celou dobu pochopitelně dobře viditelný). Ale bohužel, ani tohle nebyli hollywoodští čmuchalové schopni nabídnout..(21.12.2009)

Oddychovka, ten film nemůže nikoho urazit.(3.3.2007)

• Chrustyn

Další z řady "buddy movies" avšak tentokrát ve velice slabém provedení. A výsledný dojem nezachrání ani Harrison Ford.(1.9.2007)

• - Režisér Ron Shelton sa po prvýkrát stretol so spoluautorom scenára Robertom Souzom, už pri nakrúcaní filmu Temný tieň nad L. A. (2002). Souza tam pôsobil ako poradca, pretože je bývalým policajtom. Shelton bol jeho prácou tak ohromený, že ho požiadal o pomoc práve pri písaní Detektívov z Hollywoodu. (U_S_O)

• - Seržant Joe Gavilan (Harrison Ford) má ako zvonenie na mobile melódiu z piesne "My Girl", zatiaľ čo detektív K.C. Calden (Josh Hartnett) má melódiu piesne "Funkytown". (U_S_O)

• - Film bol pôvodne plánovaný ako dráma, a až neskôr bol zmenený na komédiu. (U_S_O)