• viperblade

Při sledování jsem si říkal, jestli tohle má Harrison zapotřebí.. jak já toho herce mám rád, tak věřte, že tahle role nepatří k jeho nejlepším... Ale abych nebyl až tak negativní, tak je třeba říct, že ke konci se to výrazně zlepšilo, takže mě to i "probudilo" z polospánku a sledoval jsem to s oběma očima otevřenýma... :-)(14.11.2008)

Detektivové z Hollywoodu nejsou úplně přesně to, co byste od dobrého filmu v kině očekávali, ale přece jen to pár světlých momentů mělo. Harrison Ford a Josh Hartnett spolu jako tým vycházeli a k sobě se prostě hodili. Klasická komedie pro večer po náročném dni.(20.9.2005)

• mandes

rozpočet : $75 million tržby celosvetovo : $51,142,659(19.12.2006)

• Boss321

Průměrný akční film, ve kterém neuvidíte nic nového. Obsazení Harrisona Forda nebyla špatná volna, ale Josh Hartnett se na roli vůbec nehodí (škoda). Určitě film měl dobrý potenciál uspět, ale bohužel je tu málo hlášek, hlavní hrdinové nejsou nějací velký drsňáci a ani záporné postavy nejsou zrovna dvakrát charismatické.(30.10.2007)

Naprosto průměrná kriminální komedie. Nejspíš si tu třetí hvězdičku ani nezaslouží, ale vyloženě špatná mi taky nepřipadala.(28.1.2009)