Tentokrát si Indiana Jones sundá svůj klobouk, oblékne kvádro, krásnou partnerku vymění za mladého kolegu, neherce, nedetektiva a učitele jógy, kteří se snaží vyřešit několikanásobnou vraždu po hollywoodském stylu. Akční komedie která zpříjemní nedělní vstávání :o)(6.9.2010)

Čistější průměr už snad ani nemůže být. Tohle je úplně ve všech ohledech průměr od začátku až do konce, v každém aspektu a v každém momentu. Herci? Průměr. Charisma postav? Průměr. Scénář? (pod)Průměr. Vše ostatní? Průměr... Co na tomhle filmu stálo tak nehorázné peníze netuším. Vypadá to jako průměrný pilot k průměrnému detektivně-komediálnímu seriálu. Naprosto čistých, průměrných 50 procent. Prostě průměr, chápete?(13.3.2005)

Naprosto průměrná kriminální komedie. Nejspíš si tu třetí hvězdičku ani nezaslouží, ale vyloženě špatná mi taky nepřipadala.(28.1.2009)

Detektivové z Hollywoodu nejsou úplně přesně to, co byste od dobrého filmu v kině očekávali, ale přece jen to pár světlých momentů mělo. Harrison Ford a Josh Hartnett spolu jako tým vycházeli a k sobě se prostě hodili. Klasická komedie pro večer po náročném dni.(20.9.2005)

Dvojice Starý-Mladý si hlavně nečekaným a hubu smíchy otvírajícím finišem vysloužila náležitou odměnu, kterou přebíjím i začínající stádium nudy v první polovičce. Harrison je božan a vy pro změnu zase až moc koukáte na procenta. (Filmfest Hurghada 2012, 67/67)(29.12.2012)