Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Film plný protikladů, který se v žánru buddy movies ztratí podobným způsobem, jako třeba Showtime, kterého mi mně osobně Detektivové z Hollywoodu hodně připomínají. Film má celkem atraktivní zvolené prostředí, nicméně ho využívá pomálu. Úvodní dvojici to šlape a rozhodně se do svých rolí hodí, ale chybí jím ostřejší hlášky i lepší situace. Po první půlhodince jsem si zoufal (úvod je nechtěně komický), ale pak najednou karta začala pomalu obracet a závěrečných třicet minut je tou správnou smrští hlášek a akce, jakou si žánr žádá. Bohužel, příliš pozdě. Škoda, že to není o 20 minut kratší a nemá to vyváženější tempo, takhle viditelně spálená šance. 2 a 1/2*(7.12.2005)

 • Allien.9
  *

  Asi jsem to nepochopila...(11.11.2008)

 • Gilmour93
  **

  „Když si vezmu Gingko, vzpomenu si, kam jsem si dal Viagru..“ To už jsi na tom tak špatně Harrisone, že bereš takové role? Proč si raději nejdeš honit… třeba androidy!? Mizerná komedie a bídná krimi, která mohla zaujmout leda tak dámy, kdyby zcela nahý jogín Hartnett zaujal na polovinu stopáže pozici Lotosový květ (pestík lotosu by byl po celou dobu pochopitelně dobře viditelný). Ale bohužel, ani tohle nebyli hollywoodští čmuchalové schopni nabídnout..(21.12.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Ford a Hartnett jsou skvělá dvojka .. :)(22.5.2008)

 • mandes
  *

  rozpočet : $75 million tržby celosvetovo : $51,142,659(19.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace